Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

26 lis 2008, 16:03

Haha slodko :D :ico_brawa_01: ale to musi byc smieszne uczucie :) spac sobie a tu nagle ktos cycka zaczyna ciagnac :))) Sliczna Igusia :) i takie wielkie oczka ma :) juz tak madrze patrza te nasze malenstwa :) moja to wyglada jakby wszystko rozumiala co sie do niej mowi :) ale sciemniac po mamie umie :P

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 lis 2008, 18:17

Hej dziewczynki wszystkie macie super fotki w podpisach :ico_brawa_01: :ico_sorki: ja tez musze sobie nowa sprawic :ico_noniewiem:
My po szczepieniu juz Kacperek bardzo dzielny zaplakal tylko przy wkluciach i gites spal caly czas po tym obudzil sie na cyca toche sie posmial i poszedl spac :ico_szoking: :-D normalnie nie jak moj synek :ico_haha_01: taki grzeczny nie dawalam mu paracetamolu bo nie ma potrzeby on wogle sie zachowuje jakby tgo szczepienia nie bylo :ico_sorki: :-D
buziaki dla was i dzieciaczkow normalnie jak patrze na nie to cala si ciesze :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

26 lis 2008, 18:29

Piekne fotki dziewczyny!!!Wszystkie dzieciaczki przeslodkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fajnie co jakis czas zobaczyc jak rosna :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 lis 2008, 18:31

Adia :ico_sorki: no to SUPER ze Kacperek taki grzeczny po szczepieniu :ico_sorki:
yoanna :ico_brawa_01: sliczna foteczka w podpisie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 lis 2008, 18:33

no to SUPER ze Kacperek taki grzeczny po szczepieniu
normalnie szok az lekarka sie zdziwila bo zna mojego malego wyjca ze taki grzeczny no ale nie zapeszac wiec sie obruce i bede pluc na podloge :-D :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-11-26, 17:36 ]
a i jeszcze moja kluca wazy juz 5,500 kg :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 lis 2008, 19:16

Adiasuper fotka :ico_brawa_01:
wiecie co mi sie wydaje ze Iga taka chuda :ico_noniewiem: 4600 tylko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

27 lis 2008, 01:07

rety ale fajne foty w podpisach!!! :ico_brawa_01: duże już te nasze Bejbiki...a pamietacie, jeszcze niedawno razem sie kulałyśmy.....
Alus przespał druga noc w takim samym stylu, więc jest nadzieja, ze będę miała tylko jedno karmienie w nocy :-D a wkrótce moze wcale? :ico_sorki: jedynym mankamentem sa potwornie napchane cycochy, ale mysle, ze sie przestawia, w razie co....

A ja dziś byłam dziś z Kropkiem na mieście 6 godzin...bez wchodzenia w zbytnie szczegóły- w ramach "ucieczki" z domu...chciałam dac nauczke swojemu P....nie sądzę żeby to cos pomogło....psychicznie nastawiam sie na powrót do Polski w styczniu-lutym. sama z dzieckiem...i szczerze mówiąc nawet sie cieszę....przynajmniej znajde godniejszą pracę, skończę studia...wszystko juz omówiłam z rodzicami...
zbyt wiele nocy przez niego przeplakałam....gdyby nie ciąża juz od roku nie bylibyśmy raz\em....ale nie ma tego złego....mam wspaniałego Syna i juz nigdy nie będę sama!

[ Dodano: 2008-11-27, 00:09 ]
mmarta81, miałam podobna przygodę :-D widzę że nasze Bejbiki to takie automatyczne pompki :ico_oczko: mój Alus zasnał u mnie kiedyś na brzuchu i po 2 godzinach sam sie przemieścił w dogodne miejsce i pieknie się przyssał :ico_oczko: ale sie wtedy wystraszyłam :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 lis 2008, 11:00

A ja dziś byłam dziś z Kropkiem na mieście 6 godzin...bez wchodzenia w zbytnie szczegóły- w ramach "ucieczki" z domu...chciałam dac nauczke swojemu P....nie sądzę żeby to cos pomogło....psychicznie nastawiam sie na powrót do Polski w styczniu-lutym. sama z dzieckiem...i szczerze mówiąc nawet sie cieszę....przynajmniej znajde godniejszą pracę, skończę studia...wszystko juz omówiłam z rodzicami...
az tak źle jest?? moze da sie cos poukladac :ico_sorki: duzo zwiazkow sie rozpada gdy dziecko przychodzi na swiat stres z tym zwiazany jest ogromny i dla ciebie i dla niego,moze nie podejmuj tak radykalnej decyzji :ico_sorki: tylko wyjedż do polski na jakis czas i moze sie opamieta bo faceci tak maja jak zostaja sami dopiero mysla glupki jedne :ico_puknij: no chyba ze go nie kochasz juz to wtedy nie ma sensu , bo myuslenie ze jest dziecko raczej jest bledne bo ono bedzie nieszczesliwe i wy.Mam nadzieje ze wszystko sie ułoży i przetrwacie ten trudny okres, u mnie tez ciezko klocimy sie srednio 3 razy w tygodniu, ale jak emocje opadna staramy sie rozmawiac zeby wszystko sobie wyjasnic :ico_sorki: i jakos to pomaga, mnie tez mama namawiala na przyjazd jak mialam straszna doline ale wole rozwiazac problem niz uciekac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 lis 2008, 11:16

Witajcie

zirca przykro mi, ze m Wam sie nie uklada z mezem
Ale wiesz, powiem ci, ze nie tylko u Ciebie- my stale sie klocimy, mam ochote pojechac do PL na miesiac ale nie wiem jak wroce z malym, pytalam sie swojego P czy by po mnie przyjechal no niby mowi, ze tak ale jakos mu sie nie usmiecha zebym zostala z malym

Twoj syncio jest sliczny i jaki maly fajny grubasek :ico_oczko: moj Ericzek tez chetnie siedzi w tym bujaczku i jest zadowolony, bo kupilismy taki z wibracjami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

miszka Ty juz kladziesz swoja Natalcie na tej macie??? Ja nie wiem czy nie za wczesnie, bo tez chce kupic malemu na gwiazdke

U nas roznie, maly w ogole nie chce spac w dzien, robi sobie 20 , 30 minutowe drzemki i dalej nie chce juz spac,, przez to jest marudny i placze a ja mam juz dosc tego jegow ycia, codziennie to samo. Na wieczor tez nie chce zasnac, trzeba sie naprodukowac mocno, zeby usnal, ale wczoraj jakos nam sie udalo ukolysac go i poszedl spac o 22.30 bo normalnie to chodzi o tej samej porze czyli przed 24 :ico_olaboga:

Tez budzi mi sie tylko raz w nocy na karmienie, mam nadzieje, ze juz niedlugo nie bedzie sie budzil i nie bede musiala do niego wstawac w nocy, a jest coraz fajniejszy, sie smieje na glos, rozmawia ze mna, smieje sie do zabawek, chwyta powoli raczkami za nie, a co mnie jabradziej rozsmiesza jak bierze swoja raczke i oglada ja z kazdej strony, moj kochany urwis maly :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 lis 2008, 11:33

Zirkanie wiem co Ci poradzic bo ja w takiej samej sytuacji jak Ty jestem z Marcinem :ico_noniewiem: ja juz kupilam bilet na miesiac do PL potem zobacze co dalej :ico_noniewiem:
Patija Ige na mate juz gdzies od 3 tyg klade-tzn od czsu kiedy ja to interesuje i lezy tam spokojnie-tylko ja mam taka mala mate dlatego teraz musze jej kupic wieksza :ico_sorki: tez na gwiazdke dostanie :ico_brawa_01:
Adia Ty gdzie matke kupilas :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość