Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

27 lis 2008, 22:52

ejj co wy tu znowu wyprawiacie?????????????? :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

ja tez mysle tak jak dziewczyny ,ze nie ma sie oco kłucic,przeciez od tego tu jestesmy zeby sie chwalic dzieciaczkami i ich ociagnieciami,a jak jeszcze ktos za to bije nam brawo to dopiero jestesmy dumne :-D mamuski!!!nie mozemy tak powaznie tu do wszystkiego podchodzic bo przeciez jestesmy tu zeby oderwac sie od tego naszego codziennego zycia ,czesto od problemów i tu na forum zapomniec o złych sprawach tylko sie zrelaksowac ,doradzic sobie i ..chwalic sie tym co mamy najcenniejszego czyli dziecmi!!!Tosia jest starsza od mojego kacperka ponad miesiac i wiadomo ,ze duzo wiecej rzeczy robi i mnie to cieszy jak malgoska sie,,chwali"osiagnieciami cory,bo mniejwiecej moge wiedziec kiedy moj mały rozbojnik tez moze zaczac robic cos podobnego.
Anuszka pisze:co tu się dzieje, Malgoska?? o wezmę Ci ę w koncu na marcówki i sie skonczy babci sranie :-D :-D :-D

nie oddam ci małgoski na marcówki :ico_nienie: :ico_nienie:
Anuszka pisze:Malogoska ma niewyparzony ryjek sliczny i juz :-D a ze zartowala, to oczywiste przeciez :-)

popieram!!!! paczmy na wszystko z dystansem i lepszym nastawieniem a naprawde bedzie lepiej!!

no a my bylismy u lekarki,kacperek naszczescie oskrzelka i płuca ma czyste,gardełko tez tylko ten katarek jeszcze zostal ale juz koncowka podobno. :ico_brawa_01: pani doktor mnie pochwalila ,ze wszystko sama dobrze dawałam i dzieki temu ten katar nie zszedł na oskrzelka (noi juz jestem chwalipienta :ico_wstydzioch: :ico_oczko: )
buziaki dziewczyny i nie kłucic mi sie tu bo wezme pasa na was!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

27 lis 2008, 22:53

Anuszka pisze:Joanna24, kochana, nie znikaj, będzie nam brakowalo śłicznego tygryska.,.. :ico_placzek:

Jak o mnie Gośka napisała Chwalipięta to przemilczalam to na forum a napisałam do niej na GG. A ona cyrk odwala i to w bezczelny sposób. Nienawidzę takich ludzi. :ico_zly:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

27 lis 2008, 22:54

asika82 pisze:Anuszka Małgoska i mama Tosi to ta sama osoba :ico_oczko:
to to się dałam w ciula zrobić :-D

no ale niewazne :-)

Joanna, spojrz na to z jajem :-) bo to naprawde byle co, mowię Ci, zrob se z tego jajo :-) i chwal się ile wlezie, a my bedziemy klaskac, bo to kurne jestesmy. :-) :-) :-)

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

27 lis 2008, 22:54

Joanna24 pisze:daj meila to wyślę i znikam z forum.
niw wygłupiaj się !!!! kurcze joanna daj spokój nie opuszczaj nas. :ico_nienie: Wrzuć fotkę a co tam niech się nie patrzą te co się chwalą :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

27 lis 2008, 22:56

Joanna24 pisze:Nienawidzę takich ludzi. :ico_zly:
ale za to nas kochasz :-) i sprobuj mi stad odejsc, to wysle za toba chmare golebi, nie pozbierasz sie :-D :-D :-D

edit53 pisze:nie oddam ci małgoski na marcówki :ico_nienie: :ico_nienie:
moze sie jakos podzielimy??? :ico_noniewiem: zawsze umialyusmy sie dogadac :ico_noniewiem:

:-D :-D :-D

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

27 lis 2008, 22:57

Joanna24, masz nie znikac z forum!!!!!!! :ico_nienie: :ico_nienie: nie wygłupiajcie sie dziewczyny,podac reke na zgode i finito!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

27 lis 2008, 22:58

edit53 pisze:nie wygłupiajcie sie dziewczyny,podac reke na zgode i finito!!!!!!!!!
nom :-)

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

27 lis 2008, 22:58

Joanna, spojrz na to z jajem :-) bo to naprawde byle co, mowię Ci, zrob se z tego jajo :-) i chwal się ile wlezie, a my bedziemy klaskac, bo to kurne jestesmy. :-) :-) :-)

Wiesz co ja nie potrafię wpaść za każdym razem na forum i powiedzieć Pysiu zrobił to czy to. Może zacznę jeszcze wpadać żeby Wam powiedzieć że mój syn zrobił kupe??

asika82, daj mi tego meila i zmykam.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

27 lis 2008, 22:59

A swoją droga dziewczyny co znaja się nie tylko z forum i tak dogadać sie nie potrafią

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

27 lis 2008, 22:59

Anuszka pisze:chwal się ile wlezie, a my bedziemy klaskac, bo to kurne jestesmy. :-) :-) :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Anuszka pisze:moze sie jakos podzielimy??? :ico_noniewiem: zawsze umialyusmy sie dogadac :ico_noniewiem:
dobra w tygodniu nasza a w week wasza :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość