Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

25 mar 2007, 10:42

Cześć!
Alinko, udanych zakupów!
Ja oglądam "dzien dobry tv" i czytam sobie TT, bo mąż pogonił mnie z kuchni i szykuje Nam śniadanko :ico_haha_02: . A później spacerek, bo pogoda prześliczna. Przy okazji zajrzymy do cukierni i wsunę sobie ptysia - taką mam ochotę, że aż mi ślnka cieknie :ico_wstydzioch:
Miłej niedzieli kochane!

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 mar 2007, 10:46

No pogoda piekna u nas tez słonecznie :-D tylko cos humorek szwankuje mój od rana :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

25 mar 2007, 10:47

Aniu ja tak samo :) mam włączone TVN i TT :ico_oczko: tyle ze z małą róznicą... moje kochanie nie robi mi sniadanka :ico_placzek: dopiero jutro wraca :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 mar 2007, 12:46

a tu pustki my wrócilismy z zakupów :-D zapas zrobiłam lodzików :-D a na kolacje sałatka owocowa meżulek zrobi :-D a pogoda cudna :509: :509: pozniej spacerek w parku pozdrawiam i całuje was moje kochane :684:

[ Dodano: 2007-03-25 ]
A teraz zagłebiam sie w gazetkach M jak mama i Olivia baby i oczywiscie z lodami pozdrawiam :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 mar 2007, 14:16

ale z was ranne ptaszki.... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: tymbardziej ze czas przestawiony,,, ja poszlam pozno spac wiec i wstalam niedawno choc moglabym jeszcze lezec... ale moj Adas malyszowi kibicowal i rosolek gotowal i na sniadanko wolal... .... zatem koniec wylegiwania hihi hihi a teraz sie zlosci, ze ja jesczze nie pod prysznicem i nie zdarzymy na czas jak zwykle hihi
jedziemy do kosciola, a potem maja goscie wpasc.... hihi

a ja ciagle szukam na necie jakis spodni ciazowych jeansowych... bo wczoraj nic nie znalazlam.. albo mi sie nie podobaly.. abo nie bylo rozm albo kroj jakis beznadziejny.. i nadal nic nie mam, a juz mi tak ciasno w tych zwyklych.. musze guzik rozpinac.. ale mam gruby pasek wiec nie widac... hihi

zycze wam milego dzionka... dzis bedzie dluzszy hihi
buziaki papa

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

25 mar 2007, 14:18

Kiedys pisałyśmy tu o pasach dla cięzarówek pamiętacie? Być moze dzisiaj taki kupie tylko wiecie co :ico_wstydzioch: powiedzcie jak się go nosi na bluzke czy pod bluzka :ico_olaboga: Idzie wiosna, więc pora wyleźć juz z zimowych sweterków i bluz, jakoś wiosennie trzba się przystroić, a taki aps da więcej mozliowości :ico_brawa_01:
Madziorka, zycze powodzenia w poszukiwaniu jeansów :ico_oczko:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

25 mar 2007, 14:21

Dzień dobry,
u nas też pogoda prześliczna.Zaraz po obiadku jedziemy do miasta trochę po starówce pospacerować i nad Wisłę, mały już nie może się doczekać.
Alinko trzymaj się słoneczko :ico_pocieszyciel:
Madzia te lody to jest swietny pomysł

buziaki i miłego dnia.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

25 mar 2007, 15:43

czesc dziewczny....ja bylam w pracy tylko gogzinke dzisiaj,bo mi sie slabo zrobilo i kazali mi jechac do domu he he a 2 dziewczyny ,to myslaly,ze rodze hihi bo powiedzialy,ze tak zle wygladalam,ze to pierwsze im na mysl przyszlo :ico_haha_01: moj syncoi nigdzie sie nie wybiera ,poki co...i nawet pospac nie dal,a do tego mial czkawke,wiec dopiero po godzince usnelam ;)a teraz wyspana siedze sobie ,a tomcio spi,bo mial dzis nadgodziny i tez siedzial w pracy do 12....ja poki co mam 4 kocyki i jedna kolderke,ale ta kolderka nie jest bardzo gruba,zolta i tez ma zyrafki he he....mamy juz lozeczko,bo postanowilam kluc zelazo poki gorace i jak tylko zobaczylismy lozeczko,ktore spodobalo sie t,to powiedzialam,ze bierzemy,cos tam marudzil,ale kupil....i mamy normalne ,drewniane lozeczko,tylko trzeba je zlozyc :ico_brawa_01: jeszcze tylko materacyk musimy dokupic,bo akurat nie bylo,tylko taki beznadziejny,a za kilka dni maja lepsze dowiezc,wiec w weekend pojedziemy....t sie nabija ze mnie,ze sie z kawalkow drewna ciesze,jakby to nie wiadomo co bylo...i nie rozumie,ze juz chce skladac...powiedzial,ze poki co to zebym sobie lalke tam wsadzala :ico_smiechbig: i ze zeswirowalam do reszty he he....

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 mar 2007, 15:54

Czesc Kochane :-D u nas tez sliczna pogoda ale na spacerek nie pojdziemy bo strasznie bola mnie stopy oj oj :ico_placzek: Alinko pas kazdy nosi wedlug uznania jedni pod bluzke jedni na bluzke.Ja mialam zamiar kupic taki pas ale sie rozmyslilam bo dostalam 3 fajne sukienki ciazowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pozdrawiam Was serdecznie g:okulary :588: :588:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 mar 2007, 16:01

my tez Frydza sobie odpoczywamy w domku :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość