Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

28 lis 2008, 09:23

hejka!! Widze ze dziewczyny sobie wczoraj troszke ponarzekały.....dzisiaj juz lepsze nastawienie???
ach Ci mezczyzni....zawsze z nimi jakies prolemy......fakt tobbrze ze jest tt to chociaz ponarzekac jest gdzie!!

ja dzisiaj zaplanowalam sobie dzien.....uprosiłam od meza samochod ....na poczatek jade po wyniki badan potem na zakupy (moze cos kupie Nataszce) , pojade tez do pracy odwiedzidzic dziewczyny,a wieczorem imieniny u babci....... :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-11-28, 08:26 ]
nic cie nie boli ?
hmmm... no wlasnie czasem w nocy obudzi mnie jakies pobolewanie podbrzusza i to dlatego fiksuje caly dzien jest ok a w nocy... :ico_placzek:
mnie dzisiajw nocy tez bolalo ale jak przekreciłam sie na bok to przestało.......jesli bardzo cie to niepokoi to powiedz o tym twojemu lekarzowi prowadzacemu!!!!

[ Dodano: 2008-11-28, 08:27 ]
:ico_ciezarowka: własnie zaczynam 16 tydzien

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

28 lis 2008, 09:53

witam i ja z ciepłą herbatka :ico_kawa:

zoola27, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 16 tydzień :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

28 lis 2008, 09:55

dziekuje bardzo :-D

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

28 lis 2008, 09:58

zoola27, a jak sie czujesz Kochana

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

28 lis 2008, 10:04

swietnie!!!! Kazdy kto mnie widzi ze znajomych twierdzi ze ciaze mi słuzy!!!
Bardzo sie ciesze ze lekarz tez jest zadowolony i pozwoloł mi sie poruszac .......wiem ze musze szczególnie na siebie uwazac ale nie musze juz cały czas lezec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

28 lis 2008, 10:08

zoola :ico_tort: i milego dnia życzę - jak kupisz coś malej to daj zdjęcie :)
avanti o bóle sie nie martw ja tez jak ostatnio u lekarza bylam to zaczelam mu histeryzować a , że to pewnie lożysko sie odkleja albo coś z dzidzią nie tak - a okazalo sie , że to normalne i nawet dobra oznaka bo to znaczy, że rośnie mcica - a jeśli rośnie to znaczy, że dzidziuś też :) polalo mnie z lewej strony podbrzusze i klulo pod pępkiem - no i mi nospe przepisal, ale nie bralam - samo przeszlo po tygodniu choć czasem jeszcze boli , ale teraz wiem, że to nic takiego:)

[ Dodano: 2008-11-28, 09:18 ]
Ale mnie koleżanka zdenerwowala - jest w 22 tyg ciązy (czyli 3 tyg. wiecej ode mnie) i mnie poucza, a , że ona to jest już 5,5 miesiąc w ciąży a ja w 3 !!!! - wariatka i że życzy mi spokojnych miesiecy bo ona miala spokojne i , ze jej brzuh jest zgrabniejszy i wogóle. To tak jak ja bym np zoolcie pouczala bo rodzi 20 dni po mnie co nie jest wogóle różnicą - co to jest 20 dni!!! No normalnie wściekla jestem :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

28 lis 2008, 10:55

ejustysia, dziekuje uspokoilas mnie :ico_haha_01: a kolezanka sie nie przejmuj wiesz...sa ludzie i ludzie i chyba trzeba sie do tego przyzwyczic :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

28 lis 2008, 11:07

No wiem Avanti, ale moja glowa tego nie pojmuje. NO kurcze - dojrzala dziewczyna, dziecko będzie miala a ona jak dziecko sie zachowuje, "kto dlużej w ciązy jest" "kto ma większy brzuch". Wiadomo, że dla każdj mamy najladniejsze jest jej dziecko itd. bo to normalne, ale ja np. świadoma, że każdy tak myśli i, że dla mnie ędzie najcudowniejsze moje dla Ciebie Twoje a dla niej jej dzidzia. My jakoś tutaj normalnie rozmawiamy i żadna sie nie przechwala - kazda raczej cieszy sie wzajemnie czyimś szczęściem - ja jak któraś idzie na USG to sie nie moge doczekać jak wróci mimo, ze to nie moje dziecko zobacze, ale czuje , że wy i wasze maleństwa sa mi tak samo bliskie miomo, że tak na prawde to nawet sie nie widzialyśmy. A tu kolezanka co sie z nią bardzo dobrze znam - mieszkalysmy razem w Holandii- to jakaś taka zawista jest. Odczulam jakby normalnie źle mi życzyla stara krowa jedna.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

28 lis 2008, 11:14

ejustysia, niewiem zupelnie co kieruje czasem ludzmi podam Ci inny przyklad... Ponad dwa lata prowadzilam blog...Pisalam o swoim zyciu taki glupi rodzaj pamietnika... Nigdy nei spotkalam sie z jakas straszna krytyka ale maja pseudo kloezanka z podstawowki ktora zreszta rowniez miala swoja strone blogowa przeszla sama siebie...Pod jednym z postow w ktorym pisalam jaka to jestem przeszczesliwa z powodu malenstwa ktore nosze w sobie napisala mi komentarz ktorego do konca zycia nie zapomne "Zycze Ci zebys jak najszybciej wyplula to co lezy Ci na zoladku" i "bachor bedzie mial matke wariatke" Takie slowa napisala kobieta majaca dwujke dzieci :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: skasowalam bloga...nigdy wiecej nie chce przeczytac czegos podobnego :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

28 lis 2008, 11:28

Avanti straszne, że ktoś może cooś takiego napisać i to jeszcze kobiet bedąca matką. J szczerze mówiąc mialam czasem różne podejście do niektórych spraw wiele blędów popelnilam i wiele żaluje , ale od kiedy mam moje maleństwo zupelnie dojrzalej patrze na świat i nigdy nie wróce do swojego "bylego" życia. Wiem, że zrobie wszystko by moje dziecko nie popelnilo tego blędu co ja. Nie rozumiem jak tak można. Jak ja sie ciesz, że ja do Was trafilam i jak dobrze, że u nas na forum nie ma takich ludzi :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość