Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

28 lis 2008, 20:53


Mika a jak mały bawi się tym bębenkiem ??? ja na którymś zestawie z allegro co obserwuję mam ten bebenek i nie wiem czy warto sie tym zainteresować? Podpowiedz mi :ico_sorki: :ico_sorki:
bębenek super sprawa ladnie sie bawi, ciekawi go ten glos(nie wiem czy widzialas go na zywo... on jak stukasz to takie jakby perkusyjne dzwieki wydaje i swieci sie) turla nim tez po podlodze. kupilam go jak rysio jeszcze nie siedzial zeby go zmotywowac. fajna zabawka polecam, w tesco kosztowala ok 50 zl wiec jak ten zestaw nie drogi to wez to pod uwage :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

28 lis 2008, 21:02

Ciesze sie że mój maluszek spodobał sie ciocią :ico_brawa_01:
Teraz ten urwisek wykąpany nie chce spac i gada tu koło mnie :ico_oczko:

Franusiowi sie wkońcu spodobało na brzuszku znaczy sie nie za długo ale zaczyna sie turlać a to na brzusze a to na plecki i tak sie turla wiec jeszcze może kiedyś zaskoczy mnie raczkowaniem ciągle mam nadzieję . :ico_wstydzioch:
pochwale sie Wam, maz mi zamowil laptopa
no to super cieszymy sie podwójnie bo bedziesz czesciej fotki Marcelka zamieszczac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

28 lis 2008, 21:04

A co to nikogo nie ma chyba się szykujecie do jutrzejszej zabawy andrzejkowej :ico_oczko: .

A mnie wzięło na wspominki ogląda zdjęcia jak Franuś był malutki wiecie co wtedy jak go urodziłam to nie wydawał mi się taki maleńki jak wszyscy w nim to zauważali moja siostra jak Franusia zobaczyła jak wróciliśmy ze szpitala to była przerazona (ona rodziła dzieci ponad 4kg) a tu taki malutki człowieczek (2.300 po szpitalu). A teraz jak oglądam zdjęcia to sama jestem przerażona że to była taka kruszynka chudziutki tylko skórka i kości :ico_olaboga: a teraz kawał małego mężczyzny który już zaczyna pyskowac :ico_haha_01: i zaraz bedziemy szykować pierwsze urodzinki. Wkleje wam zdjecia bo nie widziałyscie Franusia jak był maly bo nie pisałam od początku urodzenia :ico_wstydzioch:
ale kruszynka slodka! to był wcześniaczek tak? w ktorym tyg urodzilas? lezalam na sali z dziewczyna co bliznieta urodzila chyba 34 tygodniu - biedulki tez w inkubatorach lezaly... smutno mi bylo ze musiala byc na sali z dziewczynami co swoje dzieci maja przy sobie straszne to takie! ja bym chyba ciagle ryczala gdyby moje malenstwo w inkubatorku lezalo i walczylo o zdrowko i zycie a inna mama pielegnowala by obok zdrowe dzieciatko :ico_placzek: nie powinno tak byc! mamy ktorych dzieci leza na patologi powinne byc razem w innych salach niz te z dziecmi! moj rys w 3 dobie gdy mielismy wyjsc dostal zultaczke i musialam zostac(ryczalam strasznie ze moja kolezanka obok idzie do domu a ja nie... teraz z perspektywy czasu widze ze to glupota byla i nie powod do placzu!) do rzeczy: rysio ze mna na sali lezal pod lampami przez ktore w pokoju bylo napewno ze 35 stopni ciepla :ico_szoking: i dozucali mi dziewczyny z dziecmi ktore nie mialy lamp- o moj boze jak niektore wywracaly oczami ze tak goraco(sugerowaly co nie ktore zebym na troche ten grzejniczek wylaczyla... a nie kumaly ze Rys nagi pod lampa lezy i zmarznie jak wylacze... pozatym byl wyziebiony przy porodzie i nie lubil chlodu tak mu dobrze bylo) powinno sie jakos sortowac pacjetki a nie jak leci :ico_olaboga: poskarżyłam się :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

28 lis 2008, 21:13

to był wcześniaczek tak? w ktorym tyg urodzilas?
skończone 35 tyg miał zaburzenia oddychania i został wywieziony na OIOM do szpitala 40 km od mojego w którym rodziłam a ja zostałam tu gdzie rodziłam u tez leżałam z dziewczymani które miały dzieci przy sobie. Nie bede pisać co czułam bo nie chce robic smutnej atmosfery ale pewnie sie domyślacie. Byłam z Franusiem dopiero jak miał 8 dni już w tedy go karmiłam piersia i już byliśmy razem w szpitalu jak nie wymagał już ikubatorka.

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

28 lis 2008, 21:21

Nie bede pisać co czułam bo nie chce robic smutnej atmosfery ale pewnie sie domyślacie. Byłam z Franusiem dopiero jak miał 8 dni już w tedy go karmiłam piersia i już byliśmy razem w szpitalu jak nie wymagał już ikubatorka.
naprawde mocno współczuje! ale za to wyobrazam jakie to bylo szczescie jak juz go moglas przytulic i karmic i w ogole...napewno niesamowita radosc!!! i po 8 dniach rozlaki zaczelas karmic piersia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mysle ze fundacja rodzic po ludzku powinna cos z tym zrobic... tzn z tym ze razem sa kobiety z dziecmi i bez!

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

28 lis 2008, 21:29

ze razem sa kobiety z dziecmi i bez!
wiesz mnie pytali czy chce iśc na osobną sale ale akurat tak wyszło że leżałam na jednej z moja koleżanką i nie chciałam zostać sama bo wtedy to już bym całkiem sfiksowała a tak to jakoś mi było rażniej owszem czułam sie strasznie jak widziałam jak dziewczyny karmią i przytulaja swoje maleństwa a ja miałamFranusia na tapecie tylko w tel.kom. i odciągałam pokarm i wylewałam go do zlewu by móc później jak mały wydobrzeje go karmić piersią.

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

28 lis 2008, 22:12

hejka
ta pani okulistka poleciała mi ośrodek w G-sku, bo oan sama nie ma dobrej aparatury,w sumie niczego się nie dowiedziałam :ico_zly:

asiab, oj przezyłas swoje, ale ,na szczęscie , wszystko jest oki
Bianka tez byal mała, przy wypisie 2600, ostatnio tez ogladałam fotki i na jedenj mała wygląda jak lalka, pamiętam,ze połozna,jak ubierała ją do wyjscia,to zawinęła w kroku kombinezon (rozm.chyba 56 lub 62) i powiedziała na moją córę "ty mikrusie",hehe

[ Dodano: 2008-11-28, 21:31 ]
a ja jutro jednak ide do szkoły :ico_zly: moj W. konczy służbę o 8.00, no, chyba ze cosik sie stanie,to poźniej, siłą rzeczy dotre pewnei na południe, a w dodatku jutro mamy zajecia zupełnie w innym miejscu :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

28 lis 2008, 23:09

odciągałam pokarm i wylewałam go do zlewu by móc później jak mały wydobrzeje go karmić piersią.
jesteś wielka :ico_sorki:
ta pani okulistka poleciała mi ośrodek w G-sku, bo oan sama nie ma dobrej aparatury,w sumie niczego się nie dowiedziałam
szkoda a będziecie tam jechać??
a ja jutro jednak ide do szkoły
jejku jak ja się ciesze że juz pokonczylam studia :ico_sorki: bo za chiny ludowe nie chciało by mi sie uczyć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

29 lis 2008, 09:33

Czesc dziewczynki :-)

U nas nocka nie bardzo pobudki punktualnie co 1 h na pociumkanie cyca :ico_spanko: i nie spimy od 7 .

Idziemy dzis do tescia na imieniny po południu jak mezu z pracy wróci.
ja jutro jednak ide do szkoły
a ja za tydzień w niedziele teraz ten wekend mam luzik :-)

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

29 lis 2008, 10:13

czesc laski,ja sie wczoraj oparzylam dokladnie palucha od prawe reki i od rana do nocy chodzilamz miską z wodą potem zmaślanką, jeso ale bolało :/ :(

moja mała kaszlemi w nocy,trwa to już długo,może miesiąc, zostało to jej po przeziębieniu, w poniedziałek ide znowu dolekarza,średnio co 2 tyg chodze bo ciągle wg mnie jest chora, no teraz sam kaszelek tonie jest żle ale zastanawiamsię czy to nie od zbyt suchego powietrza i pościeli z pierza,małaśpi z nami a ja kocham pierze, chyba musze pozamieniać pościele i poobserwować, dodam że mała ma pajace takie polarkowe i śpi bez kołderki bo siękopie więc chyba nie potrzebuje się przykrywać?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość