Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

29 lis 2008, 11:29

mnie tez czekaja zakupki ale to julcia musi się wyspać i zjeść obiadek i się wybiorę

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

29 lis 2008, 11:30

a ja mam dla Was prezent na andrzejki :-D (proszę nie posądzać o lizusostwo :-D )

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek



ufff... jeśli kogoś pominęlam lub coś pomyliłam to proszę o info na pw.

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

29 lis 2008, 11:30

ale szczerze mówiąc tak średnio mi sie chce

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

29 lis 2008, 11:31

Franuś pospał godzinę 15 min w domku nigdy tak długo nie spał w domciu zawsze na spacerku ciesze sie bo mieszkanko z grubsza ogarnełam i też musze sie wybrac na zakupki męzu dzis wypłate przyniesie wiec trzeba kupić tyle rzeczy wszystko sie pokończyło :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

29 lis 2008, 11:32

malgoska, dzieki kochana jesteś :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-29, 10:34 ]
a moja sypia w dzień 2 godz za pierwszym spaniem, 1 godz za drugim spaniem i 30 min za trzecim

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

29 lis 2008, 11:35

malgoska, dzieki kochana jesteś
bez przesady proszę :-D
Niektórzy mają inne zdanie w tej kwestii :-D

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

29 lis 2008, 11:37

Niektórzy mają inne zdanie w tej kwestii
napewno nie na naszym watku :-D

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

29 lis 2008, 11:40

która z Was oprócz Anuszki lubi prasować? mam taki stos, ze głowa mała... a przy mojej pchle nie da się poprasować...

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

29 lis 2008, 11:47

malgoska, fajnie to zrobiłaś na naszą pierwszą stronkę by sie przydało :ico_sorki: :ico_brawa_01:

oj ja tez nie lubię prasowac w zasadzie już małemu nie prasuje ewentualnie bodziaki
:ico_wstydzioch:

Franuś po dłuższej abstynencji kaszkowej zjadł dzis całą miseczkę :ico_brawa_01: :-)

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

29 lis 2008, 11:49

ale sliczna jest ta lista :ico_brawa_01:

wiecie co ja przy mojejpchleto nawet pozamiatac nie mogebo ona zaraz wlazi mi w ta gromade śmieci i jest cała obklejona więc u nas zamiatanie wygląda jak jakiś mecz heh, tosia chce do pilki a ja pilke obskakuje zeby jej nie dostala ,wtymwypadku pilka to gromadka śmieci i piachu i sierści :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości