Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 lis 2008, 18:53

Motylek22, no to już raczej pewne że będziesz grudnióweczką. Odpoczywaj kochana :ico_oczko:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

30 lis 2008, 19:23

kurde .... no i stalo sie myslalam ze juz ten lek na mnie nie dziala ... a tu jednak jestem nerwowa i czuje niepokoj wewnetrzny az plakalam... mam nadzieje ze to przejdzie i tak napewno krotko go bede brac... bo z tych objawow co mam przeczytalam ze to nastepuje 2-3 tyg przed porodem

a no i naogladalam sie porodow i teraz mam tak zawalistego stresa i stracha :-( ide lezec juz wykompana:) milego wieczorku

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

30 lis 2008, 19:36

Milutka nie denerwuj sie tak :ico_pocieszyciel: ,wszystko bedzie dobrze,odpoczywaj sobie i nie mysl o tym za duzo bo tylko wywiera to na Ciebie presje. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

30 lis 2008, 20:47

hej hej :-)

ja się melduję :-) narobiłam setkę pierogów, Krzysiek zdążył w między czasie wrócić z pracy i mi pomógł z końcówką... potem odsapnęłam i po kawce pogotowałam wszystko... noo, a potem pojedliśmy i padłam na drzemkę :-D no i jestem na chwilkę :-)

Kasia trzymamy kciuki za to cięcie, oby wszystko było w porządku :ico_sorki: :-)

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

30 lis 2008, 22:48

ananke ajak dobrze kojarze to ty tez okupujesz wyspy jak tAk to podasz mi swoj nr na pw jak cos bede informowac was co sie dzieje jezeli ede miala tylko na to czas a ty podasz na forum jezeli to nie problem dla ciebie

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

30 lis 2008, 23:15

Milutka, prosty w obsludze, w miarę dokładny program... Pobierz go z tego linku, zainstaluj i skanuj raz w tygodniu... Ale jeśli coś ściągasz z Torrentów, skanuj po każdorazowym sciągnięciu, bo zaraza się tam mnoży jak grzyby po deszczu...
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... y+1.6.0.30

Magda, na pewno się kiedyś i to nie raz umówimy :ico_brawa_01: :-D
Gratuluję dwójeczki... :ico_brawa_01:

Kasiulek, powodzenia i spokoju... Nie martw się, będzie dobrze... Ja już tez do tej myśli przywykłam... W miarę możliwości informuj nas o sobie i dzidzi... :ico_sorki: Czekamy i trzymamy kciuki...

Evik, pochwal się jutro jakie łóżeczko wybrałaś :ico_brawa_01: :ico_noniewiem:

Weźcie też sobie sok jabłkowy w kartonie... Po wodzie będzie Wam sucho w gębulkach... Z tą kanapką i batonem to też niezły pomysł :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

30 lis 2008, 23:15

CZESC I CZOLEM!!!
sorki, ze mnie przez weekend nie bylo - ale wiecie jak to jest jak rodzice przyjada :-D i co gorsza - mezu w domu okupuje kompa :ico_haha_01: :ico_oczko: ale juz jestem, walizki rozpakowane, smakolyki pochowane lub .... pochloniete :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: no ale jak tu sie oprzec paczkom z nadzieniem rozanym¿??? :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: albo kielbasce zwyczajnej... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ananke i kasia zrozumieja :ico_oczko: no, moze nie az tak jak ja - tutaj nie ma polskich sklepow :ico_noniewiem:
aha! mezu zobaczyl lozeczko i stwierdzil: ten bajer kupilas uzywany :ico_szoking: kurde, wyglada lepiej niz niejeden nowy co widzialem :-D zeczywiscie, zadbane, czysciutkie, praktycznie nowe :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: na pewno nam sie przyda.
a! garniturek na chrzciny tez mu sie podobal :-D (wiecie, taki typowy w pl garniturek polarowy do chrztu z czapusia i smieszna koszula z muszka :-D :ico_oczko: ). ulzylo mi, bo jak mu toto pokazywalam wczesniej to twierdzil ze takie "nowobogackie" :ico_olaboga: :ico_sorki:
carmen w ogole przeszczesliwa, na wstepie dostala nowa lalke w nosidelku :ico_olaboga: dziadkowie rozpuszczaja ja jak dziadowski bicz a ona im na to pozwala :-D ja zreszta tez, po to ma dziadkow, hiihihii. zreszta, probuje delikatnie sztorcowac ze nie na tym wychowywanie polega, aby dawac wszystko co dziecko chce, tylko zadowalac dzieciece kaprysy ... w umiarze :ico_oczko: czasami sie zastosuja do tego :ico_oczko:
no ale wiecie, jak ja widze, jaka radoche sprawia dziadkowi kapanie wnusi... ze sie daje... i nawet carmen sie dzis rano tulila do dziadka, tak go utulila ze chyba zapomnialo mu sie, ze zawsze przechodzi tutaj "trzydniowke" - nie moze sie zaaklimatyzowac - no i cud sie stal i po raz pierwszy mu sie zapomnialo zle czuc :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a! przylecialo tez kilka ksiazeczek dla ani :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tylko ze hulajnoga nie doszla, p...e allegro :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_placzek:

a! ja jak ania (moze to z siedlec tak dziala???) nie zapisuje sie do KWI :ico_haha_01: odkad biore leki na zatrzymanie wody, to w nocy nie wstaje na siusiu wiecej niz raz i to nie zawsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widzisz, Karola, mozemy sie zamienic troszke - oddasz mi troche wody, troche nadcisnienia i ... troche wagi dla juniora :-D i obie bedziemy happy :-D

a tak w ogole to niekulturna jestem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: witam wszystkie nowe :ico_oczko: grudniowki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: motylek, milusia... gratuluje pieknego miesiaca na narodziny waszych pociech :ico_brawa_01: ananke, tobie zreszta tez :-D i wiecie co??? mam nadzieje, ze dzis zadna ze "starej" grupy sie nie rozdwoi dzis w nocy, ale.. gratuluje nam wszystkim dotrwania do naszego miesiaca i mam nadzieje, ze uda nam sie wszystkim wyrobic przed nowym rokiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kasia, kurka, ja we wt na ktg bede o twoim porodzie myslec :ico_olaboga: bede w szpitalu zastanawiac sie - malutka urodzila sie czy nie??? :ico_olaboga:

zapomnialam dodac - u nas "objawow" ciag dalszy, mam biegunke, nudnosci, skurczyki niereguralne (w nocy jeden mnie taki zlapal ze myslalam ze bede "wyszywac" wzorek na scianie tak bolalo i niedobrze mi bylo :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: ), nacisk na pecherz i w ogole tak tam w dole, juniorek nawet mniej sie rusza... cycusie bola jak diabli, czuje sie tak, jakby mleko wzbieralo :ico_szoking: i wszystko to.... o co zaklad, ze przed mikolajkami sie nie zobaczymy z maluszkiem??? J. mowi, ze urodzi sie 8, ja ze chce zeby bylo to 12... :ico_oczko:

dobra, nie smece juz glupot, jutro mam "ciekawy" dzien - musze wozek z mamcia uprac, zmontowac fotelik do samochodu, zalatwic internet nowy - bo poszukuje nowego dostawcy :ico_oczko: - no i zalatwic jedna sprawe z rodzicami - wkurzyli mnie na maksa bo stwierdzili ze jutro kupuja nam nowy tv :ico_zly: mamy jeden w salonie i jeden w sypialni, gdzie spia oni teraz (okupuja ja wlasnie ze wzgledu na tv polska ktora... sami przywoza :ico_haha_01: :ico_oczko: - ja mam tylko antene zamontowana). no i ten w sypialni jest troche starawy (ma raptem 15 lat, ale skoro dziala to po groma nowy???) i oni stwierdzili ze kupia nowy, "na sciane" :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a ja sie wsciekam, bo nie lubie jak ktos tak mna manipuluje... gdybym chciala nowy tv, to bym sobie kupila juz dawno - nie sa tak drogie, zebysmy sobie spokojnie nie mogli na niego pozwolic. ja po prostu nie lubie "marnotrastwa" - oznacza to, ze skoro cos dziala i funkcjonuje dobrze, to nie widze powodu do zmiany tylko po to, zeby bylo "fajniejesze" :ico_noniewiem: :ico_zly:

dobra, koncze bo juz glupoty wypisuje :-D do napisania!!! A! i nie przejmujcie sie bo w razie czego to ja w XXI w. zyje i przed wyjazdem gdziekolwiek odpale kompa i kropke postawie - bedziecie wiedzialy ze spadam rodzic i tyle :-D najwyzej fajlszywy alarm bedzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

30 lis 2008, 23:28

Osita, odnalazłaś się!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kurde, każdej dziewuszki teraz brak, jak tylko się nie zjawi...
Ale u Ciebie to zrozumiale było... Rodzice... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziadkwie są od rozpieszczania, a nie wychowywania, więc nie dziwię się, że Carmen ma u nich chody... :-D A Ciebie, choćby w takiej sprawie jak telewizor będą wychowywać, bo wciąż ich dzieckiem jesteś :-D :-D :-D
Życzę Tobie, żebyś urodziła tego 12go, ale jak tak będziesz szaleć, to ja nieeeee wieeeem :ico_noniewiem: :-D To może się przyłączysz do mnie...? 10-11ty...? Razem poleżymy... :-D Ja jadę 10go, ale jak wyniki będą w porządku, rodzę 11go... Nie bądź wiśnia, nooooo :-D

[ Dodano: 2008-11-30, 22:28 ]
Motylek, po północy oficjalnie będziesz nasza :-D :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

30 lis 2008, 23:40

Osita-teraz to masz fajnie-rodzinka w komplecie,korzystaj,korzystaj :-D

Dziewczyny a co w koncu z tymi termotrami???Ktore sa najlepsze bo ja juz zgupialam :ico_olaboga: ,cyfrowe,do ucha,na czolo?????? :ico_chory:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

30 lis 2008, 23:48

Karolina2411 pisze:rodzę 11go... Nie bądź wiśnia, nooooo :-D

wiesz, obiecuje ci, ze jesli junior nie zrobi mi niespodzianki :ico_oczko: to 11 stawie sie w szpitalu z wielkim ZADANIEM o porod w dniu nastepnym :-D :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość