edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

12 mar 2008, 20:53

Madziorka błagam o wybaczenie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
no i oczywiście :ico_pocieszyciel: jutro napewno wyjdzie słonko i wszystko będzie ok.
powiedz mi czy ten program można po polsku bo z angielskim czytaniem to sobie nie radze :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Indygo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Tomusia też bym do kina się przeszła ciekawe czy w Rybniku w multikinie mają coś takiego :ico_noniewiem:
madziorka hihi pisze:dobra ide gotowac lelkowi pomidorki z marchewka brokulami i zoltym serem. z wolowinka
mniam ale mi smaka zrobiłaś sama bym zjadła
moja miała dziś brokułową z kurczaczkiem i śliwkami suszonymi a na śniadańko jajeczko, serek,i szyneczka wszystko drobno posiekane pierwszą łyżkę wypluła a potem wcinała że chej

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 mar 2008, 21:03

Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 mar 2008, 21:19

Frydza pisze:madziorka hihi, ale pysznosci gotujesz Lelkowi mniam :-D

sie kupilo ksiazke kucharska dla dzieci to sie gotuje :-D

[ Dodano: 2008-03-12, 20:28 ]
kamilo brawa dla tomcia. :ico_brawa_01: hehe normalnie dzis mi wlasnie przeszlo po glowie.. ze wasze dzieciaki juz 9 miesiac zaczely i wlasnie lada dzien moga zaskoczyc pierwszymi kroczkami hehe bo moj mezulek w tym wieku juz sam chodzil hehe
a ze tomus zagubiony brat blizniak to po wujku adasiu sie pospieszyl. brawa!!!
ja sie wlasnie zastanawiam czy aby lelek w jego slady nie pojdzie hehe bo on raczkowania nadal nie pojal hehe
jak dla mnie to lepiej bo mnie wszedzie nie dogoni. choc i tak swoimi sposobami sobie radzi hehe

a tak wracajac do spotkania.. po cichu myslimy by zostac kilka dni nad morzem po weselu hehe albo przed... zalezy od tej piperzonej szkoly
to sobie poszukalam problemu nie? :ico_oczko:

a kamila dobrze ze ta szmata sie okazala.. hehe
ja adamowi zawsze mowie ze same "zdziry" mial hehe
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

edyta ty tez swojej dogadzasz mamuska :ico_oczko:

kamila taki filmik swietna sprawa hehe ja krece tylko aparatem i tez mysle ze kiedys cos z tego sie zmontuje hehe wstawki, hasla i bedzie pamiatka...

frydza dobrze ze przypomnialas o kartach.. bo moje leza czyste od tygodni :ico_wstydzioch:

lelek juz wykapany bo tatus spieszy sie na film hehe
zupka tez gotowa na jutro, mniam mniam
sama bym zjadla(przed blenderowaniem hehe)

a zaraz tez dla nas zrobie na jutro zupke z soczewicy z parowkami hehe
kurde lubie parowki a takie swinstwo :ico_oczko:
ale od czasu do czasu nie zaszkodza...

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 mar 2008, 21:38

Matko jaki ten mój Jarek jest....wrrrrrr.....
No powiem wam bo nie wytrzymam...
Byłam w sklepie ok 17-tej.Kupiłam wszystko co potrzebne prócz wędliny i mięsa bo na stoisku było ze dwadzieścia osób. Spieszyłam się, bo Jarek na 18 miał trening.
Po powrocie mówię do niego co i jak... że kolejka i nie mamy wędliny i mięska.
POjechał na trening.
Napisałam mu smsa, zeby podjechał do sklepu jak skończy i kupił co trzeba.
A ten co??
Przyjeżdża i z tekstem do mnie, ze muszę pojechac sama bo jemu pieniędzy zabrakło.
Ja patrze a on nakupił napojów, soków, paluszki i chleb.
No wściekłam się.
On kupił takie rzeczy a to co potrzeba to nie bo mu kasy zabrakło. A chleb ja kupiłam przecież wcześniej.
No i oczywiście ja nie mam racji, bo przecież nie ma nic do picia i on musiał to kupić.
A jak mu mówię, ze mógł odstawić ze dwa soki i kupić chociaż coś na kanapki to on nieee, nie będzie odstawiał. No cymbał jeden.
Ręce mi opadły.

madziorka hihi pisze:tomus zagubiony brat blizniak to po wujku adasiu sie pospieszyl.

:ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 mar 2008, 21:58

ale sie usmialam hehe
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

to bedzie mial JAro na sniadanie chleb z paluszkami hehe

wybacz mu.. pewnie chlopak byl spragniony po treningu i musial te wszystkie napoje zakupic hehe

a powiedzialam adamowi ze brat blizniak juz chodzi prawie sam.
a moj adas na to ze przeciez lelek tez takie kroczki stawia podtrzymujac sie :ico_szoking:
nie bylabym jednak tego pewna..
jak mu udowodni to potwierdze hehe

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

13 mar 2008, 10:57

dzień dobry rano
madziorka hihi pisze:to bedzie mial JAro na sniadanie chleb z paluszkami hehe

Nic nie zjadł. Ja tam sobie wygrzebałam serek i pasztecik, a "Pan Miecho" bez sniadania hehe.
A chleb wczoraj wieczorem jak na niego naskoczyłam to wyniósł na smietnik mówiąc, ze sobie bezdomny weźmie. No i tak zrobił. :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 mar 2008, 11:17

Witam nocka nie przespana Obrazek Wiki biedna tak sie meczy :ico_olaboga: zab sie juz przebija ale musi ja to bolec bo wargi ma cale ponagryzane biedne dziecko :ico_placzek: Pozniej ide z nia na drzemke bo jestem nietomna Obrazek KAMILKO niezly ten twoj J hihi ,faceci to maja pomysly!!

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

13 mar 2008, 17:50

Dziewczyny gdzie się podziewacie Obrazek
a to moja nowa bryka fajjowwwa
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 mar 2008, 17:58

JESTEM JESTEM JA :-D EDYTKO bryka zarabista :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i sliczne coreczki w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

13 mar 2008, 22:51

Hej ,

ja znów na szybko.
Frydza współczuję ci bardzo bo ja mam dokładnie to samo .W pracy ledwo chodzę a jak wracam do domu to moja panna nie chce iść na drzemkę popołudniową i ja nie mam jak jak się zdrzemnąć .Kurde z tymi zębami to przez całe życie jakieś kłopoty.

Madziorka pyszności lelkowi gotujesz , nasz uczula pomidor

Kamila dobry jest nie ma co, ale i tak rekord pobił jak ci całą bieliznę w czasie remontu do śmieci wyniósł.

Całuje wszystkie maluszki i pozdrawia mamusie.
Kładę się spać póki mała śpi
papappa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość