Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

01 gru 2008, 14:54

Hej!
Widze ze ruch tutaj zamiera..
JA w weekend pdalam na ryjek.. Zrobilam w 3 dni 45 h pracy.. Wiec czulam sie tragicznie :( W sobote jaod 15 w pracy, a Duzy u mnie mial rezerwacje z motorowymi znajomymi.. I poszalal. Taszczylam go z kumplami z pracy.. spiłsie strasznie.. A jak wrocilismydo domkuo 5 to byla mojaja mama z biegającym Misiem. Dramat! I ona juz chciala jechac! Ja mowie ze ja styrana, a Duzy schlany.. I posiedziala z Misiem do 9:30,a potem uciekła. Miala dosc. Idupa.. Mis latał od 5 rano do13:30!!! Wstalismy potem wszyscy o 17 :): Caly dzien w pizamach.. Mis padł po 20... I noc byla straszna.Budzil sie, ryczal.. Jadł.. Ech...
Na zmiane spalismyprzy lozeczku. W koncuzaslelam z nim na dobre o 4 i wstalismypo9.
Mam dosc tych wariacji.. Niech wyjdzie nam ostatnia 4 bo strzele sobie w leb.. wrrr :ico_zly:
Dzis wolne. Duzy sie krzata, sprzata,gotuje.. A ja jakas rozmemlana jestem. Nie chce mi sie nic. Za duzo pracy :/ Dzis jedziemyna zakupki i posmigamypomarketach.. tomoze cos sobie lkupie iumile dzien:-D Jutro znowu do pracy... A w niedziele MIKOLAJE!!! Mikołaje na motorach hihi. Tak jak w zeszłym roku - bedzie szalenstwo :):
Dziewczyny, co kupujecie chlopakomna prezenty? Tzn męzom swym :-D Ja caly czas sie gryze i zastanawiam.. a czas ucieka!!!

Dzis bede piekła pierniczki.. Juz czuje tykanie Swiatecznego zegara.. Zaczyna sie gorączka..

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

01 gru 2008, 21:12

hej

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już chyba koniec problemów z kupką, dziś Emi zrobiłą dwie, jedną rano drugą wieczorkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja wpadłam tylko na chwilkę.

Juli ty sie kochana zapracujesz, biedna do tego te cięzkie noce

Agniecha cieszę się że tak fajnie spędzacie czas

Ciekawe co tam Ani???????????

Ja chyba znowu łąpie doła, wiecie co??? nie chce mi sie chodzić do pracy. A Emi cały dzień woła na zmiane mama i tata, strasznie zxa nami tęskni, kurczę, chciałabym z nią spędzać całe dnie a nie tylko wieczory :ico_placzek: i chyba stąd ten dół

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 gru 2008, 22:49

Witam wieczorkiem :ico_oczko: bylismy na zakupkach,byl wielki mikolaj w sklepie spiewal tanczyl ale niuni nie bardzo sie podobal :ico_noniewiem:



Juli, wspolczuje tych warjacji misia ale napewno mu to minie naprawde,co do prezentu ja nic nie kupuje,maz teraz bez pracy takze kiepsciutko!!
I jak tam pierniczki wyszly??



asiula26, super ze sa kupki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i rozumiem twoj dol kochana :ico_pocieszyciel: ale jakos dasz rade!!

[ Dodano: 2008-12-01, 21:50 ]
ANIU kochana hop hop?????

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

01 gru 2008, 23:16

Juli pisze:Niech wyjdzie nam ostatnia 4 bo strzele sobie w leb.. wrrr

Juli kochana nie rób głupstw! :ico_oczko: prędzej czy później ząbek wyjdzie... Prezent Arturowi chciałam ostatnio kupić piżame, żeby sobie sam wybrał ale powiedział że sobie sam kupi, bo już chciał do domu [mój Artur nieznosi zakupów :ico_zly: :ico_puknij: nie lubi tych ludzi, tego młynu] no cóż i tak go kocham _sorki: :ico_oczko:
Więc Mikołaja sobie coś kupimy sami, ja tam nawet nie wiem co?:ico
asiula26 pisze: już chyba koniec problemów z kupką, dziś Emi zrobiłą dwie, jedną rano drugą wieczorkiem

brawo brawo, i już wszystko dobrze...
asiula26 pisze:A Emi cały dzień woła na zmiane mama i tata, strasznie zxa nami tęskni,

oj bardzo to smutne... i wierzę Ci Asiu że masz doła, ale nie możesz walczyć z rzeczywistością, chyba że Was stać idz na urlop
Frydza
byl wielki mikolaj w sklepie spiewal tanczyl ale niuni nie bardzo sie podobal

no fajnie ja też jestem ciekawa jak by Tomek zareagował, może gdzieś specjalnie pojedziemy...?

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

02 gru 2008, 09:05

Hej!
Jestem, nadal w dwupaku :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Źle się czuję, mam już dość i nie chce mi się pisać, z zwłaszcza zaśmiecać wątku jakimiś smętami... Na pewno dam znać jak się rozdwoję :-)

[ Dodano: 2008-12-02, 08:05 ]
A do terminu mam jeszcze AŻ 4 dni.

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

02 gru 2008, 09:10

Cześć!
wpadłam powiadomić że będziemy mieli drugą córeczkę :-D
prosze o propozycje imion bo kompletna pustka w głowie... :ico_noniewiem:

Aniu trzymam za was kciuki!

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

02 gru 2008, 10:19

Witam tak was troche po łebkach poczytałam ale jestem podekscytowana , kupiliśmy panele i dziś będziemy zakładac no i się stresuję jak to nam wyjdzie.

Asiula pytanie do ciebie co sądzisz na temat kabin tych całych zabudowanych one wolnostojące się nazywają tak??? na jakiej zasadzie to działa no i czy warto to zakupic M się strasznie napalił a ja jakoś nie mogę sobie tego wyobrazic , napisz mi coś o tych kabinkach.

U nas katarek leje się strasznie no i pojawił się lekki kaszelek coś muszę jej zaaplikowac tylko co :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 gru 2008, 12:18

Witam,Dominis ma wlasnie zabieg przecinaja mu laserowo wiazadelko :ico_placzek: ,bratowa stoi pod sala i trzesie sie,trzymajcie kciuki kochane :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: boze biedy Domis!!



ania1980, kochana niebawem sie rozdwoisz bez obaw bedzie dobrze!!


BeWu, gratuluje 2 coreczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: co do imion mi sie podoba Milenka i Amelka :-D


edyta29, na kaszelek jest najlepszy syrop prawoslazowy naprawde,powodzenia w kladzeniu paneli :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-02, 11:25 ]
Dostalam smska juz po Dominis sie obudzil :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wszystko ok,teraz czekaja na kroplowke :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

02 gru 2008, 12:40

Hej!
Ale nas malusko tu zostalo... buuu..

BeWu- ale smiesznie ze druga corcia.. Ja uwielbiam takie slodkie imiona typu: Zosia, Julcia, Zuzka.. Proste i przyjazne :) Gratuluje kochana!

Frydza- ojj.. Dobrze ze to taki maluskizaabieg- ale wiadomo.. KAzdy zabieg na maluszku kluje w serce.

Aniu - Wiesz co? Olej to! Poloz sie, czytaj gazetki, zjedz tyle ile mozesz,tego czego pozniej nie bedziesz mogla :-)Wypocznij iodstresuj sie.. Bo jak wyczekana chwila nadejdzie, tojeszcze dostaniesz pietra!!!

Ja zaraz sie myje,stroje i lece do pracy :/
Mis wlasnie rzuca bananka na podloge :):
Ach... LEce Kochane. Szkoda mize tu tak pusto. Zawsze mozna bylopogadac sobie w dzien. A teraz klops:(

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 gru 2008, 13:44

Widzialyscie to http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 62&start=0
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-12-02, 12:45 ]
Juli, milej pracy,i szkoda za taki maly ruch ojoj!!


My jutro idziemy do ortopedy na kontrole :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość