karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

04 gru 2008, 10:23

Moja ucha wcina,ale jak w tesco czasem jestesmy to kupujemy jej tą najtansza puszkową karme i jej smakuje.

Czy wasze kocurki tez tak lgną do dzieci???moja non stop za moimi dziecmi łazi jak kocia mama :-D

Jak czestyo kompiecie swoje pupile??my raz na dwa tygodnie ,czasem rzadziej ,ale niewiem czy nie zaczesto :ico_noniewiem:
Chyba ze akurat na dwór nam długo niewychodzi po kompieli to wtedy nie kompiemy.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

04 gru 2008, 16:35

to masz odbrze ze tówj niewychodzi,moja czasem sama smignie jak drzwi sie otworzy :-D

[ Dodano: 2008-12-04, 15:37 ]
córunia na zdjeciu z kotkiem bosko wyglada :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

04 gru 2008, 23:33

Ja słyszałam, że kot roznosi zarazki niebezpieczne dla malucha...
my mamy kota, ale od czasu porodu kotek jest na działce...

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

05 gru 2008, 06:50

aniulka8503, kot przenosi tak samo zarazki jak czlowiek no a wszystkich znajomych albo rodzinki przeciez na dzialke nie wyslesz. Twoje dziecko predzej zalapie cos od Ciebie niz od Twojego kotka. Zabieraj kotka z dzialki do domu, bo Ci zdziczeje a szkoda zwierzaka. A w takie chore zabobony to nie wierz, bo wymyslaja je ludzie, ktorzy kotow nie lubia.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

06 gru 2008, 14:42

Gabi, w pełni sie z Tobą zgadzam,ja byłam tylko raz zła na mojego kotka,bo rzucił sie jak był malutki na łóżeczko,bo mała łepek w siaztke wcisneła i niechcaco ja zadrapał,ale pediatra tylko kazała przemyc to woda utleniona i niekazała izolowac.
Kotek juz jest wiekszy i ani razu wiecej pazurków niewyciagnał na moje dzieci,moga za ucho szrpać ciągnąć za ogon i pazurków niewyciaga,sama do nich podchodzi i sie łasi.
Ja tylko po zabawie z kotkiem dzieciom raczki myje a tak pozatym nieizoluje ch.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

09 gru 2008, 12:34

witam!
szkoda ze mam aparat sypniety,bo wczoraj moja kotka odwaliła niezly numer.
Ubralismy z synkiem choinke,bo maly juz sie niemógł doczekac.Wieczorkiem jak weszlismy do pokoju,wszytkie bombki i ozdóbki były porozwalane po całym pokoju,a ta łobuzica na choince siedziała :-D :-D :-D i tak co ubiore choinke ta szaleje przy niej :-D

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

10 gru 2008, 13:35

Gabi, naprawde widok boski:))
teraz sie zastanawiam gdzie ja mam choinke postawic,bo ona ciagle na niej wisi:))

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

10 gru 2008, 16:24

Moze kup taki spray odstraszajacy koty i popsikaj choinke


no chyba bedzie trzeba :ico_noniewiem: ,moi rodzice bardziej sie obawiaja co to bedzie jak oni choinke kupia,my mamy sztuczna choinke ,a oni beda mieli prawdziwa,która stac bedzie w głównym pokoju domu,jak poczuje zapach prawdziwego drzewka to moze oszalec :-D

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

15 gru 2008, 00:33

czesc dziewczyny
poniewaz moj maz kupil mi i mojemu synkowi 1.9miesiecy kotka a wlasciwie kotke dziewczynka rasa brytyjska czy jak to sie mowi to mam do was pytanie bo kuwete sprzata moj maz ja sie tylko z nia bawi i daje jesc czy jesc jakas opcja zarazenia mnie albo dziecka ??? bo przeczytalam na jednej ze stron i toksoplazmoza jest bardzo niebezpieczna dla dzieci i powiem szczerze troche sie zdenerwowalam niemowiac nic o mojej mamie ktora caly czas mi gada zebym oddala kota i juz sama niewiem co robic a kotka ma 6 tygodni :) i jest kochana ja nigdy nie mialam kotow ani psow to moj pierwszy zwierzak w domu

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

15 gru 2008, 14:28

no ja mam takiego z hodowli mama ma jaikies medale i tata ma jakies medale wiec moja kotka jest chyba z dobrej rodzinki ja to sie nieznam dopiero sie ucze co trzeba jak trzeba i wogole ale dziekuje za rade czyli generalnie dziecku takiemu malemu nic nie moze sie stac tak??? mimo tego ze ja nie dotykam kuwety ani moj macius tak???
bo jeszcze znajoma mowila mi ze kot wydziela jakies feromony czy jakos tak i ze to tez jest niebezpieczne dla dzieci,

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość