Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 gru 2008, 00:32

Janiolek ja tez tak wybarwialam kiedys dawno dawno temu :-D

[ Dodano: 2008-12-03, 23:32 ]
tzn odbarwialam...pozno juz :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

04 gru 2008, 01:09

a ja ogladam "Walentynki" i Marus usnal no i sie boje :ico_oczko:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

04 gru 2008, 09:35

A ja nie znoszę takich filmów i poszłam spać po you can dance.
Ech niby żlobkowy katarek, a Amelcię w nocy zalewało, że hej i się bidulka budziła z płaczem. Ale jeszcze dzisiaj poszła do żłobka, a ja zrobiłam sobie własnie przerwę w pisaniu. Dzisiaj od 6 siedze.
Ja kiedyś tez odplamiałam-odbarwiałam. Wychodziło fajnie, co prawda nie o taki efekt chodziło, ale co tam. Na farbowaniu sie nie znam.
Z naszych obliczeń wyszło, że Amisia bedzie miała około 166 cm. Czyli taka mała jak ja, ale już zaczynam myślec, że geny to ona ma mojej mamy, a moja mama ma tylko 150 cm a moja siostra 154, ale nie widać bo nosi 10 cm obcasy albo i wyższe. i oczywiście geny mojego męża rodziny, że dzieci niższe od rodziców lub ich wzrostu. Czyli będzie krasnal, ale co tam. To nie jest ważne.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 gru 2008, 09:52

Nelinka pewnie bedzie wysoka.Ja krasnal jestem ok 162 ale Adam prawie 190...ale zobaczymy :-D

Janiołku prosze podaj adres do sklepu bo chyba zasilanie w kompie mamy spier... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

04 gru 2008, 11:06

Pruedence no ja łóżeczko i tak musialąm kupic dlatego mi latwiej ale na twoim miejscu i tak bym kupila bo 100 czy 150 to nie majatek a w nocy masz spokój

czekam dzisiaj z niecierpliwoscia jaka będzie kupka narazie dawałam mu tylko Dicoflor nie lubię bez konsultacji z lekarzem podawać leków :ico_noniewiem: mam nadzieje ze juz dzisiaj będzie normalnie

[ Dodano: 2008-12-04, 10:07 ]
mam jeszzce pytanko czy myslicie że naszy pociechy "dorosly" juz do klocków? (oczywiscie takich duzych) muszę małemu coś kupić na mikołajki i pomyslałam o takich klockach

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 gru 2008, 11:54

Kasia 1983 Nelina bawi sie klockami juz od jakiegos czasu wiec mysle ze to dobry pomysl :-D

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

04 gru 2008, 13:23

Witajcie:)
Kacper tez ma juz klacki od dawna ostatnio zastanawialam sie czy nie kupic takich drewnianych jak z dawnych lat... ale jak sobie pomyslalam ze mam nastepne drobiazgi zbierac po mieszkaniu to mi sie odrchcialo...
Yvone wzrostem sie nie przejmuj ja mam 160 i nie cierpie specjalnie pomysla o Salmie Hayek czy Kaili Minoge ( nie wiem czy dobrze napisalam) maja wlasnie po jakies 150... zdolniacha ta twoja corcia malutka ale inteligentna... ja nawet nie pomyslalam o tym ze moj Kacper moze wiedziec co chce dostac i ze bedzie wiedzial co to list... oczywiscie kredki juz mamy i malujemy ale to raczej ja maluje a potem Kacper po tym bazgra albo po podlodze:)...
Martunia do farbowania to tez sie nie wypowiem i tez kiedys robilam takie koszulki... a tez bym znalazla cos do zafarbowania... moze zapytaj w jakiejs pralni...
Preudenc no tak z ludzimi jest ja mam ten problem z Ryskiem najpierw cos mowi a potem sie wypiera ze nie albo sie ze mna kłóci ze nie widział jakiegos filmu gdzie jestem przekonana ze go razem widzielismy....

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 gru 2008, 13:48

Dzis postanowiłam odpoczac i nic nie robie... :ico_nienie: nie sprzatam :ico_nienie: , nie ucze sie :ico_nienie: , nie piore :ico_nienie: , ide tylko po zakupy bo do listy nie robienia czegos dodac bym musiala nie jem :-D

[ Dodano: 2008-12-04, 12:51 ]
Anita ja podejrzewam ze Nelineks nie wie kto to Mikołaj, ale list napisany zeby nie bylo.... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

04 gru 2008, 16:28

czyli kupujemy klocki super dzieki za pomoc

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 gru 2008, 16:33

No jesli chodzi o list do Mikołaja to Tosia wczoraj pisała z Markiem, ale to już jej drugi bo w zeszłym roku tez "pisała" z tym że tym razem brała w tym aktywny udział, a ja miałam kupe radochy i nagrałam na kamerke na pamiątke. Najlepsze jak miała sobie sama wybrac misia w sklepie an prezent to co się rzytuliła do jednego to zaraz garneła do drugiego i tylko da i da.:)

Co do butów to nam pan w Bartku mówił,że powinien być 1cm-1,5 większy od dłygości stopy, ale jak zimowy i będzie ze 2 to chyab nie zaszkodzi, żeby było na skarpetke.

Byłam w kadrach i na szczeście mi przyjeła i powiedziała,że w drodze wyjątki mi wyłaci te pieniadze w tym miesiacu bo już jest 4 grudnia, wrrrr głupia baba.
Ale postanowiałam sobie wziąść opieke na Tosie i 3 dni wolnego okołoswiątecznie i będe mieć wolne 1,5 tygodnia , yupiiii!.

Na chirurgii dalej oblesnie, ludziom flaki wyłażą na prawo i lewo, ropa, kał sie leje straszne. Najgorsze to chyba mieć raka jelita grubego, potem się jest kaleka do końca życia. Biedni ci pacjenci. Ale lekarzy mam fajnych wię chcoć tyle.

Ela- ty sie nic nie martw, mialam ostatnio taka małą pacjentke co mając dokładnie 2 lata wazyła 10kg, po prostu taką miala urode a była zupełnie zdrowa.
Fajnie, że Ami coś już je w tym żłóbku.

A tu coś na rozweselenie:
http://prorocznia.pl/f.html?i=84875O-528397572O0

[ Dodano: 2008-12-04, 15:38 ]
A własnie Tosia ma klocki takie drewniane własnie a zamierzam jej kupić Lego Duplo tylko może na gwiazdke bo już na mikołaja to wyjdzie z dużo tych gratów.;

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości