Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

04 gru 2008, 14:00

Kajunia25, ja tez nie wierze w takie zabobony i byloby mi przykro gdyby ktos najpierw mnie poprosil na chrzestna ja bym sie zgodzila a pozniej by powiedzial ze jednak- nie, no ale wiadomo ze jesli tak zrobia to ich wybor ja tego nie rozumie.

Kajunia25 pisze:przesąd mówi, że jeśli kobieta w ciąży będzie matką chrzestną to dziecko może urodzić się chore, lub w ogóle może nie przyjść na świat... :ico_noniewiem:


dla mnie to smieszne, jesli ma byc zle to bedzie, nie wierze ze ciezarna matka chrzestna trzymajac dziecko do chrztu moze miec zly wplyw na swoje nienarodznone malenstwo, dla mnie to jakis chory przesad tak samo jak to ze: nie kupuje sie wczesniej wozka, lozeczka, ubranek itp. dla dziecka, ja w ciazy z szymciem zaczelam kupowac od razu jak sie dowiedzialam.

Lalka, nic sie nie stresuj bedzie dobrze :-)

[ Dodano: 2008-12-04, 13:02 ]
katka no tak to twoja gwiazdka :-D ale lalki pewnie rownie piekna :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

04 gru 2008, 16:50

eve81: dla mnie to też jest "chore", bo przecież zdrowie dziecka nie zależy od spędzenia godziny w kościele będąc matką chrzestną :ico_puknij:
Ja już podjęłam decyzję i wczoraj potwierdziłam kuzynce i nie mam zamiaru jej zmieniać:ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-12-04, 15:52 ]
Właśnie skończyłam sprzątać mieszkanko ufff bo w sobotę pewnie zawitają do Milusi goście Mikołajkowi :mikolaj:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

04 gru 2008, 18:01

Kajunia ja tez nie wierzę w takie zabobony...tzn niektóre bo no w czerwona kokardkę tak :ico_oczko:
czekam na męża bo musimy jechac kupić rodzicom prezenty bo mój tata juz w raca we wtorek :ico_placzek: może się trochę odstresuję
serce mi wali jak oszalałe

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

04 gru 2008, 21:12

Lalka, a gdzie twoj tata wraca??

dzwonilam do mamci zlozylam zyczonka Barbarze :-D

Kajunia25 pisze:Ja już podjęłam decyzję i wczoraj potwierdziłam kuzynce i nie mam zamiaru jej zmieniać


i bardzo dobrze. nie ma co popadac w paranoje :ico_nienie:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

04 gru 2008, 21:56

Dziewczyny, pospalam sobie z Gwiazdka od 12.00 do 16.00 :ico_szoking:
A potem skoczylam spacerkiem do mamusi na obiadek :ico_haha_01:

Czekam na męzusia, az wróci z remontu.Ma dla mnie jakas niepodzianke kulinarna i nakazał mi nic nie jesc :ico_puknij: Hmm ciekawe co to? :ico_oczko:

lalko a co planujesz kupic swoim rodzicom? U mnie pomysłów brak na prezenciki gwiazdkowe :ico_olaboga:

Podpowiedzcie cos dziewczyny !!!

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

04 gru 2008, 22:16

Katka, napisz pozniej co to za niespodzianka

co do tego przesadu to powiem wam ze tez o tym slyszalam.
moja szwagierka pytala zakonnice czy to prawda a zakonjica jej powiedziala zeby unikac trzymania dziecka w ciazy,ale nie dlatego ze moze sie cos stac..wlasciwie to niewiem dlaczego.
glupie to jest bo porzeciez chrzest to boza interwencja wiec wrecz powinna pomoc :ico_puknij:

kataka dlugo siostra zwleka z chrztem,ja dominike chrzcilam jak miala 2 miesiace.chcielismy zdarzyc przed zima :-D

jagodka nie wolno ci trcic nadzieji juz jutro bedziesz wiedziala

[ Dodano: 2008-12-04, 21:18 ]
Katka pisze:Podpowiedzcie cos dziewczyny !!!


nie pytaj mnie nawet bo sama mam pustke..
moze zestaw perfumkowy albo szamponkowy czy balsamow do ciala.sa w sklepach takie promocyjne z kosmetyczkami gratis.calkiem fajne i praktyczne..no ale ktos musi tego uzywac :ico_oczko:
bo moja mama ma swoje antyalergiczne kosmetyki i sama je sobie kupuje

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

04 gru 2008, 22:21

lidziasc pisze:kataka dlugo siostra zwleka z chrztem,ja dominike chrzcilam jak miala 2 miesiace.chcielismy zdarzyc przed zima :-D


siostra ostatnio pow.ze Wiktos sam sie ochrzci jak bedzie miał 18 lat :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-12-04, 21:25 ]
Ja tak wymyslilam,ze dla mamy kupilabym jakas ładna duża torebkę :ico_haha_02:
dla taty hmm moze jakis sweterek :ico_puknij:
dla Mezusia pizamkę, duża i ciepła hihi
dla Wiktorka juz prezencik mamy - takiego zolwika, do ktorego trzeba wkladac odpowiednie kształty i on wtedy gra melodyjki :ico_haha_02:
dla tescia zegarek, bo sobie zazyczył :ico_oczko:
dla tesciowej hmm - pojecia nie mam
i jeszcze 6 osob mi zostało (dziadkowie, kuzynostwo M i wujek, ktorzy przyjada na wigilie) :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Tylko nie wiem czy te moje pomysly trafia w gusta obdarowywanych :ico_puknij:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

04 gru 2008, 22:45

Katka, to spore zakupy przed toba

a jak bys tesciowej kuipila ladny szal??pod kolor plaszcza??pomyslalam o rekawiczkach...ale niewiadomo jaki rozmiar bo rekawiczki skorzane juz za 25zl mozna kupic w krk w roznych ladnych kolorkach ale sa rozmiary bo mierzylam ostatnio.

Katka pisze:dziadkowie
a moze butelka grzańca??

Katka pisze:kuzynostwo M i wujek
wiesz taki zestawik np z niwea to kazdemu sie przyda :ico_oczko:

zyrafa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:24

04 gru 2008, 22:57

Katka, czy moglabys powiedzieć do jakiego chodzisz lekarza i gdzie?

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

04 gru 2008, 23:16

Katka pisze:siostra ostatnio pow.ze Wiktos sam sie ochrzci jak bedzie miał 18 lat


ale zartowala czy na powaznie?
czyli do komunii tez nie pojdzie??a oni chodza do kosciola?sa wierzac normalnie??
kazdy robi jak uwaza ale jak by co to pozniej mogl by sie wstydzic ze taki duzy a dopiero ma chrzciny :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość