Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

05 gru 2008, 22:25

Już wiem, dlaczego Krystuś miał straszne dni...Dwa ząbki mu wyszły...a wczoraj wieczorem jeszcze nic nie było czuć ani widać...Mamy już 8 ząbków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ach jaka ze mnie matka :ico_wstydzioch:
A byłam wręcz pewna, że to nie zęby... :ico_wstydzioch:
Jutro wieczorem w końcu mój mężuś wraca...cały tydzień widywaliśmy się co dwa dni, ale na 10 minut...
Krystianek też ma narzeczoną :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jest od niego starsza rok i trzy miesiące...ale też razem się fajnie bawią...w niedzielę do nas przyjedzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 gru 2008, 22:50

:ico_brawa_01: dla Amelki za kolejne ząbki i za to, że taka zwinna :-)
Dwa ząbki mu wyszły...a wczoraj wieczorem jeszcze nic nie było czuć ani widać...Mamy już 8 ząbków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No to nie dziwię się, że był marudny :-)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

05 gru 2008, 22:55

Maja Maria ma dzisiaj urodzinki więc ślemy życzenia dla pieknej dziewczynki :-D :-D

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

05 gru 2008, 22:58

No to nie dziwię się, że był marudny
Ja już też się nie dziwię...ale już się przebiły więc jest lepiej...W porównaniu z wtorkiem i środą to jest wręcz cudownie :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 gru 2008, 23:28

Dziewczyny jak chcecie zobaczyc narzeczonego Amelki to Antos slonka2008

Amelka i Krystus brawa za zabki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Majunia ma dalej 4 tylko

a ja zamiast isc spac to na bolywood patrze i na meza czekam mam nadzieje ze za chwilke przyjdzie bo juz mi sie spac chce

zycze spokojnej nocki wszystkim

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 gru 2008, 23:41

Dziewczyny jak chcecie zobaczyc narzeczonego Amelki to Antos slonka2008
Śliczny jest ten kawaler :-)

Ja uciekam spać... miłych snów :-)

[ Dodano: 2008-12-06, 07:47 ]
Witamy z ranka w sobotni, mikołajkowy poranek :-)

Nocka nie najgorsza, choć bywały lepsze, nie śpimy od 7:20.
Ulek dostała swój prezent, podarła papier i dobrała się do swojego garnuszka :-) Bardzo jej się podoba, najbardziej czerwony nosek, który ciągle wciska :-)

Stawiamy :ico_kawa: herbatę, co kto lubi :-)

Uciekam robić kaszkę :-)
Miłego dzionka

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 gru 2008, 09:37

Witamy i my o poranku

pinko dziekuje za :ico_kawa: ja do tego dokladam :ico_tort: na urodziny mojego meza
fajnie ze Uli podoba sie zabawka

u nas w nocy Majka jakas nerwowa byla co chwilka poplakiwala przez sen a spalysmy do 8

my dzisiaj imprezke mamy musze sie zabrac za sprzatanie ciekawa jestem jak tort wyglada maz ma dzisiaj o 11 odebrac

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

06 gru 2008, 12:00

Ale dziewczyny popisałyście, akurat jak ja nie mam za bardzo czasu pisać :(

Super zdjęcia powklejałyście :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: za kolejne nowe ząbki dla Meli i Krystianka

Do nas miał dzisiaj mikołaj przyjechać ale jednak nie może bo musi jechać na targ,a ja wczoraj taki sobie placek piekłam żeby chociaż czymś tego mikołaja uraczyć. Dzisiaj mimo wszystko mam masę sprzątania i jeszcze mnie mąż chce uraczyć myciem samochodu :ico_puknij: także dzisiaj znowu będzie mnie mało. Uciekam bo teściowa baaardzo ie lubi jak nic w domu nie robię tylko przy komputerze siedzę. Wiadomo nic nie mówi, ale wzrok mówi sam za siebie.
Pa kochane

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 gru 2008, 12:10

ja tez sie musze za sprzatanie zbierac zostala mi lazienka, kuchnia, podlogi zrobienie salatek

tort juz maz odebral myslalam ze bedzie jakis kolorowy no ale moze byc

Majka jest bardzo marudna wlasnie dzisiaj jak maja goscie przyjsc

pinko chcialam pytac bo kiedys pisalas ze sciaglas gdzies noddiego bo ja wlasnie sciagam bajki majce zeby na plyte nagrac wiec jak mozesz podaj gdzie go znalazlas bo na tym peb nie ma

Renia moj maz chce zebym zostala w polsce jak pojade i poszukala pracy wtedy bedziemy mogli szybciej wrocic i przez ten czas musialabym mieszkac z tesciowa bo lepiej by mi bylo pracy szukac no i zawsze ona moglaby z majka zostac ale nie wyobrazam sobie tego wspolnego meiszkania z tesciowa

dobra lece sprzatac

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

06 gru 2008, 12:49

teście są potrzebni tylko do tego żeby czasem zostać z małymi, i to też nie powinno się odbywać za długo bo dziadkowie to dosłownie na wszystko pozwalają, wczoraj nawet mój teść chciał Artur na stole posadzić :ico_puknij: bo stanie na parapecie to juz standard, kiedyś się sam nauczy wchodzić i nie daj będzie okno otwarte a ja się będę zajmować np. gotowaniem obiadu, czasem dziadki nie myślą, ale oni sa od tego żeby rozpieszczać głównie.

Miałam jeszcze pisać że wkońcu mam tego pilota do samochodziku i wczoraj już trochę jeździliśmy po podwóru, dzisiaj jak wstanie też idziemy.

Aga a zapomniałam Ci odpisać że total commandera raz trochę mało znam a dwa na tych screenach nie mogę się rozczytać, a może zwykłego winrara wystarczy wgrać. Niewiem, teraz nic mi do głowy nie przychodzi co to może być.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość