Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

06 gru 2008, 13:05

Hello!!!

No Iwona to już chyba nowy wątek na nowym temacie zaczyna... Wszystkiego najlepszego dla rocznej Majeczki :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: Oby była zawsze śliczna i zdrowa :-)
Ten rok tak szybko zleciał.. szok. Przeglądałam teraz posty z zeszłego roku kiedy to jeszcze byłyśmy oczekującymi.. taki sentyment mnie złapał. Rok temu jeszcze 2 dni pracy mi zostały i dopiero potem wszystko szykowałam na przyjscie na swiat Norberta.
Teraz wlasnie kolezanka z domu pierze i prasuje ubranka dla noworodka - termin ma ten sam co ja mialam. A wczoraj bylismy u mojej bylej szefowej. Tez jest w ciazy i termin ma na 31 stycznia. Rok sie nie widzialysmy. Ostatnie nasze spotkanie bylo 2 tyg przed moim porodem. Cały czas mi zazdrościła ciąży a teraz sama jest. Dziewczynkę będzie miała i dadzą jej prawdopodobnie na imię Lilly.

Znów nie wiem co tam u Was się dzieję.... :( Jakieś ważne wydarzenia mnie ominęły?

Iwonka, robiłaś Majce jakieś Party urodzinowe? Ja tak myślę, że zrobię.. mamy sporo małych znajomych Norberta ;-). I tak czy siak tort pierwszy raz będę robić.. mam nadzieję, że wyjdzie :ico_tort:
Za 3 dni też Arturek roczkowy już będzie.. i potem Norbert trzeci według starszeństwa :-)
Ty Renia chyba nie robisz imprezki? Pamiętam jak pisałaś, że zobaczysz kto sam będzie pamiętał.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 gru 2008, 13:50

cześc dziewczyny, czytam was regularnie, ale jakoś nie wiem co napisać...

Agnieszkaten film nazywa się "house bunny," ale nie wiem czy warto ściągać, bo na razie ni obejrzałam tylko napisy tłumaczyłam...

Wczoraj do późna byłam u teściowej, Gabriel poszedł spać dopiero o 21.30, nawet go nie kapałam tylko Go zaniosłam do łazienki i pupkę mu wymyłam pod wodą... Później oglądaliśmy film taki troche jakby biograficzny dramat "Into the wild" 2.2h trwał, ale tak mnie wciągnął, że nie mogłam tak po prostu iść spać :ico_oczko: teraz wstawiłam ciasto czekoladowe do piekarnika i czekam na moich chłopkaów, bo poszli na spacer nad Widawę... Kuba ma dzisiaj dziaranie, a my z Gabryśnym czekamy na dziadka-zje z nami obiadek.
Posprzątałam jak tylko wyszli i za chwilę się zabieram za obiad

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 gru 2008, 14:01

Iwonka, robiłaś Majce jakieś Party urodzinowe?
no wlasnie dzisiaj jest Majeczka poszla spac a ja mam chwile zeby cos przygotowac

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 gru 2008, 16:07

Uciekam bo teściowa baaardzo ie lubi jak nic w domu nie robię tylko przy komputerze siedzę. Wiadomo nic nie mówi, ale wzrok mówi sam za siebie.
Nie ma to jak mieszkanie z teściami.....
pinko chcialam pytac bo kiedys pisalas ze sciaglas gdzies noddiego bo ja wlasnie sciagam bajki majce zeby na plyte nagrac wiec jak mozesz podaj gdzie go znalazlas bo na tym peb nie ma
Stąd: http://www.osiolek.com/?id=180 Kopiuję każdy z tych linków i wklejam do eMule.
Każdy link to kilka bajek :)
dziadkowie to dosłownie na wszystko pozwalają,
To prawda, pozwalają na wiele takich rzeczy, których normalnie zabraniali własnym dzieciom... i jeszcze do tego się cieszą :-)
może zwykłego winrara wystarczy wgrać.
Spróbuję :-)
iwona83, to udanej imprezki :-)

Ja właśnie gotuję obiadek, na basenie dzisiaj każde dziecko dostało drobiażdżek od szefowej :-) Takie to miłe :-)
Muszę jeszcze posprzątać, bo około 18 dziadkowie z prezentem mikołajkowym przyjdą:-)
Ulek sobie śpi, mam nadzieję, że do 16 pośpi.

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

06 gru 2008, 17:08

No ja małego zostawiam czasem z dziadkami, ale tylko moimi rodzicami...
Nigdy w życiu nie pójdzie do mojej teściowej...Na szczęście oboje z mężem mamy takie samo zdanie...Przecież nie poślę swojego skarba do baby, która małego widziała raz w życiu przez przypadek i to tylko przez 5 sekund...No a taką mam teściową...zresztą całą tamtą rodzinę...ach, szkoda gadać...
Ja właśnie uczę się do egzaminu...nic mi do głowy nie chce wejść...
Krystuś zrobił sobie drzemkę :-D
Już znowu ma humorek i jest dobrze :-D
A wieczorem mężuś w końcu wraca z remontu...pewnie i tak cały wieczór spędzi z małym...a dla mnie zostanie późny wieczór...ale dobre i to :-D W końcu sam powiedział, że bardziej kocha Krystianka...ale co tam, ja też małego kocham bardziej :-D

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

06 gru 2008, 19:33

heloł jatylko na chwilke siedze dalej u siostry. uper foty Jola :ico_brawa_01:
Brawa za kolejne ząbki dlaa naszych dzieciaczków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas ok popisze jutro wieczorkiem a Kamil dostał już laptopa zabawa pierwsza klasa mówie wam nie ma dziecka ok spadam bo tu się nie da pisać młoda ma tak rozwalona klawiature te nastolatki tak to jest jak sięma swój komp w pokoju
masakra :ico_szoking: :ico_puknij: pa pa miłego weekenduQ!!!!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

06 gru 2008, 20:28

ja teraz na chwilkę, zaraz idziemy się kąpać, Artur dzisiaj spał tylko raz i teraz wypadałoby już spać, wstał o 12.30 i od tej pory na nogach
Ty Renia chyba nie robisz imprezki?
no nie robię nie, tylko tort robię na wtorek.
I miło że wpadłaś. A jak tam chodzenie Norbiego pewnie nie możesz go dogonić już :ico_oczko:

uciekam na kąpanie pa

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

06 gru 2008, 20:58

ja tez sie witam :-)

Brawa za kolejne zabki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u nas tez dalej 4, ale dzisiaj tez byla maruda caly dzien wiec moze wreszcie wyjda kolejne ... :ico_noniewiem:

Jola, super zdjecia!!! Sliczne dzieciaczki masz :ico_brawa_01:

No prosze juz jakies pary narzeczenskie.... w tym wieku.... :ico_oczko:

Zaraz cos dopisze bo maz na kolacje wola...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 gru 2008, 21:21

Witam was a ja dzisiaj padam w pracy do 15 potem szybko z dziecmi na 15 40 na autobus bo do babci na MIKOŁAJa no i teraz to Amelka spi ja padam Julka oglada nianie a maz robi drzemke przed nocką.Jutro znowu do pracy.Amelka ma straszny kaszel musze isc z nia w poniedzialek do lekarza.Dzisiaj ja nagralam jak fika na lozku ale nie wiem jak mam to wgrac rzeby wam pokazac Zmykam robic kolacje pa

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

06 gru 2008, 22:29

Duzo zdrowka dla Amelki :ico_sorki:

Iwona, daj znac jak tam imprezka sie udala :ico_haha_02:

Moje dziecko dzisiaj padlo o 19.30 ciekawe ile pospi.

Ja jutro wybieram sie do reala po ta fontanne, pewnie nie wytrzymamy i damy Malemu juz teraz prezent na gwiazdke....

Zycze spokojnej nocki!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość