basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

11 gru 2008, 13:59

zuzia nie byla dzis na spacerku bo leje i nie chce spac juz 6 podejsc robilam :ico_szoking: ona jak nie wyjdzie na spacer to mi w domu nie chce spac tak sie nauczyla ze codziennie z nia wychodze, a jak nie ide to chciciaz na balkonie spi

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

11 gru 2008, 14:10

a jak wygladaja te pileczki na rogi? moja chyba by je sciagala :/ ale ja nie mam klopotu bo mam okrągłe stoły :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 gru 2008, 14:17

dziewczyny tyle napisalyscie, ze juz nie wiem co mialam napisac :ico_olaboga:

my przed 15 pojdziemy z malym do lekarza, bo dostal jakiejs wysypki na pleckach i ma to juz od wtorku :ico_olaboga:

Basiu a nie mowilam, ze razem zaczna raczkowac hehe
juz zrobilam malemu zdjecia, potem wkleje

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

11 gru 2008, 14:17

a jak wygladaja te pileczki na rogi? moja chyba by je sciagala :/ ale ja nie mam klopotu bo mam okrągłe stoły :ico_haha_01:
http://www.allegro.pl/item504575627_can ... 4_szt.html

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

11 gru 2008, 14:18

ja kupilam tylko takie pileczki na rogi biurka szafek i takich tam gdzie sa ostre kanty
też mamy i jakoś nie zdają egzaminu - mała je ściąga pomimo, że są przyklejone i niemałej siły użyć trzeba :-D

Co do szuflad i szafek - no właśnie - wpada mój przyjaciel na kawę, siedzimy, gadamy, a Tosia myk do szafy i wyrzuca z szuflady moje stringi na środek pokoju :ico_wstydzioch: Stanik to sobie na głowę czasem zakłada :-D Wie, że to ubrać trzeba, nie wie tylko jak i na co :ico_smiechbig: Tak samo robi jak poprasuję pranie i układam je w szafach - podchodzi i wyciaga np. pościele i ręczniki :-D A ja tylko zabieram, składam, odkładam i ciagle powtarzam "Tosiu nie wolno". I ona chyba powoli zaczyna rozumieć. Szufladę z lekami zamieniliśmy na karton i postawiliśmy pod sufitem na szafie, bo juz nie raz miała cały blister leków w łapkach i myślała, że to grzechotka :-D Przeraża mnie czasem takie wszędobylstwo tej pchełki. No ale takie uroki macierzyństwa.

My już narzekamy, że musimy zabezpieczać mieszkania przed naszymi dziećmi, a inne za tym tęsknią :-D :-D :-D

No ja właśnie tak jakoś się boję tych spinek małej zakładać... Jak jej kiteczkę zrobiłam, to od razu gumkę zdjęła (nie lubi gumek - ma to po tacie :-D ), spineczkę to góra godzina i też gubi. A tak bym chciała, żeby choć chwilę wyglądała jak dziewczynka. Dobrze, ze ma kolczyki, przynajmniej teraz nikt mi synka nie wmawia :ico_wstydzioch:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 gru 2008, 14:19

my musimy sie zaopatrzc o jakies zabezpieczenia, maly juz nieraz przytrzasnal sobie paluszki przez szuflady :ico_noniewiem:
no i te kanty przy stole :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

11 gru 2008, 14:40

my na szczescie mamy okragly stol, ale pelno w domu innych miejsc do nabijania sobie guzow. Aktualnie Olo ma dwa guzy na czole jeden i na policzku drugi :ico_olaboga:

mOJ Olo juz chodzi przy pchaczu bez niczyjej pomocy... pwoied1zialabym nawet, ze zapieprza po mieszakaniu, nawet juz skrecac umie :-) strasznie duzo radochy przy tym... :-)

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

11 gru 2008, 14:57

mOJ Olo juz chodzi przy pchaczu bez niczyjej pomocy... pwoied1zialabym nawet, ze zapieprza po mieszakaniu, nawet juz skrecac umie :-) strasznie duzo radochy przy tym... :-)
_______________
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

11 gru 2008, 15:19

. Dobrze, ze ma kolczyki, przynajmniej teraz nikt mi synka nie wmawia
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-11, 14:21 ]
mOJ Olo juz chodzi przy pchaczu bez niczyjej pomocy... pwoied1zialabym nawet, ze zapieprza po mieszakaniu, nawet juz skrecac umie strasznie duzo radochy przy tym...
napewno widze codziennie mojej kolezanki synka ma 11 miesiecy ale jakos jak patrze na niego to widze twojego Ola wiec chyba wiem o czym mowisz i robi wszysko tak samo jak twoj... a moze to on :ico_noniewiem: :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2008-12-11, 14:22 ]
lalunia,
dokladnie takie same

[ Dodano: 2008-12-11, 14:24 ]
ale mam dzis duzo czasu dla Was :ico_brawa_01: nic dzis nie robie w domu hahahaha zjadlam tylko obiad z zuzka wypilam kawe i koniec
acha zuzia w koncu poszla spc, 10 minut temu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

11 gru 2008, 15:55

Jejku znowu miałam czytania 3 strony po 50 postów :ico_olaboga:

Kochana Basieńko wszystkiego najlepszego w dniu Twojego świeta :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
A i jeszcze nie mogę poprostu sie napatrzeć na Zuzię jest taka śliczna i kochana śmieszka. Kocham Franusia nad życie ale marzy mi sie taka córeczka ze spineczkami :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

My choinkę bedziemy mieć żywą ale taką malutką w doniczce postawimy na komodzie .

Anuszka ja Franusiowi nie zmieniam w nocy pieluchy moze z 2 razy sie przesikał ale tak to rano dopiero i też można zabić takim pampkiem :ico_oczko: . Franek wypija w ciągu dnia 150 ml i na noc mu tyle picia robie ale nie wypija wszystkiego bo cycusia czesciej niz picie w nocy pije.

Franuek lubi spać na boczku raz jednym raz drugim.

Byliśmy na bilansie mały wazy 7500 i mierzy 70 cm wiec przez miesiąc przybrał tylko 200 gr a tyle je :ico_szoking: pani dr mówiła że to normale dużo sie rusza a skoro apetyt ma dobry to sie nie pzrejmować . Acha lada dzień pzrebiją sie nam górne jedynki widac juz białe slady.

[ Dodano: 2008-12-11, 14:58 ]
Pochwale sie że Franek dzis sam wstał w łóżeczku :ico_brawa_01: i dla tego mam pytanie na którym macie poziomie łózeczka ja mam na 2 wiec jak franek stoi to szczebelki siegają mu do ramion i nie wiem czy powinnam obniżyć zupełnie ?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość