Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 gru 2008, 09:23

Hej zoola Noto gratuluje 18-stki. My kupujemu dodatkowo lóżeczko turystyczne no , albo kojec, nie wiem jeszcze żeby maly mógl być przy mnie w dzień w salonie. Pokoik ma swój więc ciągle musialabym tam chodzić no a wiadomo dzidzie chce sie mić blisko dzień.

Ja dzis od rana cala w nerwach. Nie mam nic na śniadanie. Nie wiem czy to ja jestem taka prblemowa czy mam pecha. Poszlam do sklepu po bulki i sklepowa mi zakupy spakowala i trzyma przy sobie, skkasowala 4 osoby które staly za mną a ja stoje i czekam. No to jej zrobilam awanture, ona zrobila tylko glupią mine i kzala mi zaplacic, to jej rzucilam tymi bulkami w twarz i wyszlam bo nie wytrzymalam. Lącznie w sklepie spędzilam jakieś 15 minut a to zwykly spożywczak. Teraz nie mam nic na śniadanie ani na obiad. Znając życie znów szefowa ędzie mnie przepraszać, ale fakt to jedyna normalna kobieta w tym sklepie i akurat za co ona wlaśnie ma mnie przepraszać.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

12 gru 2008, 09:31

ejustysia, Ty to masz naprawde pecha ......a mezus nadal milutki???

po nowym roku zaczynam zakupy!! byłam w ogóle wczoraj u kolezanki w sklepie z arytykułami dzieciecymi ale bym nakupowała ale ostatecznie kazałam sobie odłozyc body(typowo dziewczece z marszczonymi rekawkami i kokardkami) i sukieneczke ....poczekam do wtorku i zobacze czy poraz 3 mi powie ze dziewczynka!!! chociaz czuje ze tak !!!

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 gru 2008, 09:43

eee zoola ja też czuje , że dziewczynka :). No, albo mam pecha albo taka problemowa jestem. Tak mężuś dalej mily , wlaśnie mi omleta robi:)

Ja mam pelno ciuszków od Pani co miala córeczki 2 , ale większość jest uniwersalna więc ja już dużo nie będę kupować, zresztą - nie wiem czy wogóle będę - może pare rzeczy dla przyjemności botyc ciuszków jest caly wielki karton i sa jak nowe (niektóre nawet z metkami ) No, ale takie zakupy do pokoiku malutkiego tez po nowym roku zaczniemy robić, wózeczek (mam już upatrzony) itp itd :) No i pieluszki zaczne kupować :)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

12 gru 2008, 11:04

szukam w necie jakies sensownej listy wyprwaki dla noworodka i jakos mi nie wychodzi ....
postanowiłam ze musze sobie taka liste sporzadzic zeby wiedziec ile czego kupic , co zabrac do szpitala i w ogóle .... zeby nie przesadzic i nie nakupowac niepotrzebnych rzeczy

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 gru 2008, 13:21

zoola ja mam taka wydaje sie sensowną , znalazlam w broszurce od polożnej, potem Ci ją wsadze, ale teraz mam lenia ;) Jem co mi w rece wpadnie i nie ruszam sie z fotela. Jak coś to mi przypomnij :)

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

12 gru 2008, 13:29

ejustysia, smacznego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

12 gru 2008, 13:43

czesc dziewczyny

Obrazek

ejustysiu to mialas pecha, no ale mezus zrobil ci sniadanko.

zoola wszystkiego najlepszego z okazji osiemnastki
Obrazek
ale ten czas leci.

avanti witaj, co u ciebie?

Moj maz robi sniadanko tzn tosty i sok i potem ucieka do pracy a ja zjem i sie jeszcze ploze do lozka tak do 8;00 a potem przyjedzie tesciowa i pojedziemy na zakupy swiateczne i moze cos dla Niuni kupie.

Obrazek

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

12 gru 2008, 14:30

avanti witaj, co u ciebie
u mnie porzadki swiateczne pelna para...padam dzis juz na pyszczek...jeszcze zmyje tylko panele i na dzis koniec...

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

12 gru 2008, 18:29

avanti to szalejesz kochana, szalejesz.
Tylko nie myj okien.

Dobra ja uciekam na zakupy, ide troche kasy wydac i powiem jedno na dzis nie mam limitu- bede szalec. Obrazek

milego dnia- pozniej zdam relacje Obrazek

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

12 gru 2008, 19:39

Tylko nie myj okien
a dlaczego?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość