Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

12 gru 2008, 22:21

U nas chrzciny w pierwszy dzień świąt
ale super :ico_brawa_01: pewnie jak ksiezniczka bedzie wygladac!!! robcie duuuuuzo zdjec!!!! :-)

Motylek22, pytalam sie meza i u nas tez sie nie zglasza nigdzie zeby pesel dostac. Jak go rejestrowal Michas to powedzieli ze za miesiac powinien byc i trzeba go odebrac. A pepuszek (bo pytalas o te strupki i krewke) to normalne ze tak jest - polozna dzis byla i mowila ze ok. Mowila tylko zeby na brzuszku klasc bo miesnie sie wzmacniaja czy cos.

A moj Oliwier buszowal od 10 do 15 a potem spal od 15 do 19. Umylismy go i teraz znow usnal. Tzn maz go umyl bo ja to sie boje.

Czy wy swoim chlopakom tez sciagacie troszke koncowke na siusiaku?? Bo mi w szpitalu i polozna mowili zeby troszke naciagac zeby wycwiczyc, zeby zastoju nie bylo.

ALE TU CISZA... Ale dobrze - nasze dzieciaczki NAJWAZNIEJSZE!!! Mam nadzieje ze to przez nie taka tu cisza. Ja sie odzywam czesto bo ja mam wszystko zorbione w domu. Nie robie prania (tesciowa zabiera), jedzonko mi przynosza albo przychodza i robia. Wlascwie tylko musze sobie sniadanie przygotowac (bo nawet kolacje maz robi), takze jak Junior spi to ja sie nudze...

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

12 gru 2008, 23:28

Czy wy swoim chlopakom tez sciagacie troszke koncowke na siusiaku?? Bo mi w szpitalu i polozna mowili zeby troszke naciagac zeby wycwiczyc, zeby zastoju nie bylo.
tak kochana ja sciagam napletek, zeby potem nie było problemow, tak mi w szpitalu kazali i połozna radziłą to samo :-)
Własnie wykapałam malęgo i tatus daje mu flaszke, pewnie zasnie niedługo i ja tez sie kłąde :-) mam na jutro duzo roboty zaplanowanej, ale nie wiem jaki Flipek bedzie miał nastroj i czy da mamie cos porobic :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

13 gru 2008, 08:50

Anetko a mnie się dwie pytały "Ale czemu pani tak płacze?!" Myślałam że ubiję ale miałam siłę tylko odpowiedzieć "Bo mnie boli!" Jakby tak ciężko było się domyśleć :ico_noniewiem: Aż się dziwię że takie pytania rodzącej zadają :ico_puknij:

betka, ale Ci dobrze! Ja niestety mam mało domyślną mamę :ico_puknij: wczoraj zrobiła mi zakupy bo ją poprosiłam i posiedziała z Filipkiem żebym mogła się wykąpać ale to ja muszę poprosić o pomoc. Mój mężuś od wczoraj w pracy więc mam wszystko na swojej głowie, ale jakoś sobie radzę, zobaczymy jak długo :ico_haha_01:

Wczoraj zaczęłam gotować krupniczek i dziś go skończę to będę miała na kilka dni :-)
A no i Filipek od wczorajszwej nocy nie ma kolek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Życie jest piękne :-D Do cycusiów też już ładnie się przysysa :-)
Czy wy swoim chlopakom tez sciagacie troszke koncowke na siusiaku?? Bo mi w szpitalu i polozna mowili zeby troszke naciagac zeby wycwiczyc, zeby zastoju nie bylo.
Kurcze a ja nic o tym nie wiem :ico_olaboga:

Mój Filipek dziś wstawał równiutko co 3 godzinki w nocy, jak w zegarku :-) Ale najadał się i odrazu zasypiał, moje kochanie. . . :-D

Nie wiem czy wam pisałam ale we wtorek idę na wizytę patronażową do pediatry, Filipek zaliczy od razu pierwszy spacerek :-) Od wczoraj go werandujemy :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

13 gru 2008, 12:41

Kurcze a ja nic o tym nie wiem :ico_olaboga:
to rob to zeby pozniej problemow nie miec. bo moze zrobic sie zastuuj i trzeba bedzie chodzic do leikarza!!!

My idziemy w czwartek do lekarza. Maz bedzie mial urlop do konca roku :ico_brawa_01: tylko ze nie bedzie go z nami bo bedzie pracowac w domku naszym. Ale moze sie juz przeprowadzimy niedlugo - moze w styczniu... lutym...
Mój mężuś od wczoraj w pracy więc mam wszystko na swojej głowie, ale jakoś sobie radzę, zobaczymy jak długo :ico_haha_01:
tzreba sie dobrze zorganizowac... na poczatku sie nie bardzo da bo nasze malenstwa spia o roznych godzinach, ale wolny czas wykorzystac maksymalnie trzeba i TREZBA ODPOCZYWAC!!!

Moj Olus usnal wlasnie. Ale wstalismy o 9.30. :ico_brawa_01: ciezko mi sie wstaje w nocy ale wlasciwie nakarmie go, przebiore i znow spimy :-)
mam na jutro duzo roboty zaplanowanej, ale nie wiem jaki Flipek bedzie miał nastroj i czy da mamie cos porobic :-D
moze sie uda. Trzymam kciuki :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

13 gru 2008, 13:12

Ale mialam ciezka nocke dzisiaj :ico_olaboga: malenstwo nie dało mi pospac, ciagle sie budził jadł, siusiał, płakał itd :-) a ja na nogach prawie co godzine :ico_olaboga: dawałam mu cyca i po nim sie ciagle budził i plakał, ze jest głodny, wiec w koncu o 5 rano dałam mu flache i zasnał jak niedzwiedz na 2,5 godzinki :ico_oczko: nie wiem czy on sie nie najada tym moim cycem, czy te mleko jakies nie fajne :ico_noniewiem:
Jedyny plus to ze narazie jest spokojny i sobie lezy, mam puszczone radio a on słucha i cos tam sobie juz pomrukuje, jeszcze troszke i bedzie fajnie gaworzył :-D wiec szybko sie uwinełam i mam juz posprzatane, nie sa to jakies porzadki swiateczne jeszcze, ale łazienke juz zdazyłam cała umyc :ico_brawa_01:
Reszta konkretow od przyszłęgo tygodnia okna, meble itd :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

13 gru 2008, 16:33

jak ja mam mało czasu ostatnio.. jasiek jakiś marudny, ciągle mu się ulewa i trzeba go pilnować i w dzień i w nocy, a jak już mam chwile to odsypiam ;-)) i tak w koło, dobrze że P jest z nami to jest duuużo lepiej, bo sama to bym się zajechała..

U nas trzeba pójść sobie odebrać pesel, Jasia już na dniach powinien być, bo wczoraj skończył miesiąc :-)) i wyrósł już prawie z rozmiaru 56

Betka wzek jest rewelacyjny, mam teraz takie dziury na drodze, że szkoda gadać, a wózek świetnie amortyzuje i rewelacyjnie się prowadzi, teraz to co najwyżej ja moge się zachaczyć o jakąś dziure i się rozkraczyć, bo Małemu to na pewno nic nie grozi, nie myślałam, że za takie pieniądze będe z niego tak bardzo zadowolona, więc jeśli chcecie z Męzem kupować, to bardzo polecam!!

Wiecie co chyba łapie doła, bo na depresje poporodową to chyba za późno.. Normalnie jestem jakaś przewrażliwiona, bo raz siedze i ciesze się jak Mały wciągnie z butli 120ml i jest najedzony, a innym razem żałuje, że nie karmie go piersią, albo że urodził się przez CC, a nie naturalnie.. Chyba musze wyjść troche do ludzi i się odchamić, bo już mi uderza na głowe..

Dzisiaj jedziemy do mojej Babci, bo się w poniedziałek wprosiliśmy, właściwie to nas zaproszono :) a jutro mamy daleką wycieczke, jedziemy z Jasiem do Polic, do ciotki P, jest dla nas jak druga mama i jak nas znam to zejdzie nam cały dzień, bo chcemy jeszcze wjechać do jakiegoś supermarketu i zrobić już świąteczne zakupy..

Za to w poniedziałek mamy Mtki Boskiej Pienięznej odbieramy Jasia becikowe i tak mysle, że trzeba będzie mu kupić coś za te pieniądze, bo inaczej to się rozejdą na pierdoły..

Jednak najgorsze jest to, że chyba mam pierwszy @ po porodzie, bo plamienie połogowe już zanikło, a wczoraj pojawiła się świeża krew.. nic mnie nie boli całe szczęście, bo przed ciążąto zwijaałam się z bólu.. teraz chciał nie chciał trzeba będzie pomyśleć o zabezpieczeniu przed kolejną ciążą, bo rodzeństwo planujemy za jakieś 2 lata.. Myslałam o zastrzykach, ale musze jeszcze z moją gin pogadać, tylko to dopiero po nowym roku, bo ona przyjmuje w środy a teraz to albo wigilia i nie wypada, albo sylwester, chyba że mi się @ skończy do najbliższej środy to pójde..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

13 gru 2008, 16:45

teraz chciał nie chciał trzeba będzie pomyśleć o zabezpieczeniu przed kolejną ciążą
ja tez narazie nie chcialabym miec kolejnego malenstwa. Ale nigdy nie bralam tabletek i jakos boje sie. Tak samo innych antykoncepcji... nie wiem czemu...

#ania#, no to kupujemy wozeczek taki jak wasz w takim ukladzie. Skoro jestescie zadowoleni to znaczy ze i my tez bedziemy :-)

wiecie co zauwazylam. ze moj niunio jak rano wstanie okolo 9 to usypia dopiero ok 14. tzn 5 godzin na nogach (rekach, pleckach - nie wiem jak napisac ale wiadomo o co chodzi) Robi mi psikusy bo usypia po 2-3 godzinach a za pol godzinki znow sie budzi. Czy wasze dzieciaczki tez potrafia tyle wytrzymac?? I on wcale nie marudzi - pieluszka czysta, nakarmiony (niby cyckiem tylko ale chyba najedzony), czysty, czasem pokweka ale to chyba normalne ze cos chce pogadac juz. Ale w nocy budzi sie tylko na amu i pieluszke. I znow spi.
on słucha i cos tam sobie juz pomrukuje, jeszcze troszke i bedzie fajnie gaworzył
ja tez zauwazylam ze jeszcze nic nie gawozy ale wydaje juz z siebie dzwieki jakies - tak jakby cos chcial powiedziec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Reszta konkretow od przyszłęgo tygodnia okna, meble itd
podziwiam cie!! nam umyli okna jak bylismy teraz w spzitalu i posprzatali wszystko takze na siweta wystarczy zmienic posciel i odkurzyc. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

13 gru 2008, 16:57

betka, ja bardzo polecam, na prawe jestem z niego zadowolona , Jaś chyba też bo ma spacerku śpi cały czas więc mu pasuje..

Jak jak Ci zazdroszcze tego, że wasz Bąbel tak buszuje w dzień, u nas ostatnio Jaś ma melodie do spania w dzień za to w nocy szaleje, albo też śpi.. właśnie musze go budzić na jedzenie..

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

13 gru 2008, 17:02

wiola85, - może być tak, że mały się nie najada a jedynie zaspokoi pierwszy głód i juz wiecej nie ssie. Poza tym nasze mleczko jest delikatniejsze i szybciej jest trawione niz sztuczne. Jak kiedys dokarmialam Maje to tez dluzej spała.

#ania#, - myslisz ze to naprawde okres? Ja jeszcze nie mialam okresu, ale karmie cycem to moze dlatego. Chociaz raz mialam tekie plamnienie przez jeden dzien i gin powiedzial ze mozliwe ze to taki okres byl, ale nie koniecznie.
Pozqa tym wywal smutki. CC to taki sam poród jak kazdy inny i to nie zalezalo od Ciebie. Najwazniejsze ze niunio zdrowy i rosnie. Co za roznica czy na cycu czy na sztucznym. Nos do gory.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

13 gru 2008, 17:12

Pozqa tym wywal smutki. CC to taki sam poród jak kazdy inny i to nie zalezalo od Ciebie. Najwazniejsze ze niunio zdrowy i rosnie. Co za roznica czy na cycu czy na sztucznym. Nos do gory.
swieta racja!!! trzeba myslec pozytywnie!!! skoro chcial przyjsc przez cc to znaczy ze tak mialo byc!!! przeciez nie ulozylabys go dobrze w swoim brzuszku... a to ze karmisz butla tez ma swoje plusy!!! ja karmie tylko piersia i maz czasem nie daje mi spokoju. Ja nakarmie niunia po raz 2 czy 3 w krotkim czasie a on przyjdzie skas i jak malutki cos kweka to mnie wola ze Junior glodny i dlatego - wiec znow musze dac cycka :-) juz nawet poloznej pytalam czy moge go przekarmic. :-)

[ Dodano: 2008-12-13, 16:20 ]
ANIA napisz mi jeszcze jak ten sprzedawca sie nazywal - zapisalam sobie w ulubionych ale komp byl robiony i nie mam :ico_wstydzioch: jak pamietasz albo mozesz gdzies sprawdzic to napisz prosze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości