Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

13 gru 2008, 20:54

czesc ja sie melduje, wczoraj u Oleńki znalazłam pierwszy ząbek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D ..
co do prezentów, mam już dla chrześniaka z seri hot whels, czy cos w tym stylu :ico_oczko:
Oleńce nie mam pojęcia co kupić, już miałam pomysł to chrzestny oświatczył, że jej kupił :ico_szoking: ....
W sumie to chyba jakiś ciuszek kupie słodki...
Co z Olą, czy pomagają rehabilitacje trudno powiedzieć, narazie inwestujemy i się okaże czy nie za późno... :ico_placzek: :ico_puknij: bo do 6 mies jak sie nie wyciągnie dziecka, to lipa...normalnie szok :ico_szoking: , boje się :ico_olaboga:
Jagna30 pisze:Dziewczyny wpadłam Wam tylko zameldować,że moja Emilka MA JUZ ZĄBKA!!!!!!!
gratuluje :)))))))))
Jagna30 pisze:Od srody zeszłego tygodnia choruję...
zdrówka
Pozdrawiam :-)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

14 gru 2008, 18:54

Niestety mam tez złe wieści...

Nawet nie wiem jak zacząć
Rano mąż zauważył,że Emi coś z uszka wypływa.Okazało sie ,że leje jej się ropa...tak jak mi Moje dziecko bolało uszko,aja nie miałam zielonego pojęcia.

Pojechalismy z nia do szpitala dziecięcego na oddział otolaryngologiczny...
Pani dr, musiała się nieżle natrudzić aby małej wyczyścic to uszko...musiała przecież dokładnie obejrzeć wnętrze przez ten smieszny lejek.
Młoda ma zapalenie ucha.... (czy to jest zarażliwe??? )
No i pani dr. mnie normalnie zabiła.............
Mała dostaje zastrzyki domięśniowe 2 razy dziennie.Dzisiaj zrobili go w szpitalu,jutro musimy z nia jechać do przychodni dyżurującej.A w pon musze iść do swojej przychodni i prosić aby przychodzili do domu robić jej zastrzyki....tak prościc ... i podobno moga mi tego odmówić ze względu na wiek Emi... I najgorsze jest to ,że jeżeli tak właśnie będzie...Emi położą w szpitalu

Dziewczyny ja jestem załamana.......

Ledwo co to dziecjo się urodziło,a muszę ją faszerować tym wszystkim.....
Momentami mma dość


Bardzo mi przykro,biedna malutka :ico_placzek: :ico_placzek:
Oby szybko ją to cholerswtwo zostawiło.
Czasami tak jest ze nawet niewiemy ze nasze dziecko sie zaziebiło czy jest chore.
Moje co chwila sa zaziebione,a niby na cycu tyle czasu :ico_placzek:
Moze malutka ci zawiało???

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

14 gru 2008, 23:16

delfi1 pisze:Co z Olą, czy pomagają rehabilitacje trudno powiedzieć, narazie inwestujemy i się okaże czy nie za późno... bo do 6 mies jak sie nie wyciągnie dziecka, to lipa...normalnie szok , boje się

O kurde...Miejmy nadzieję, że będzie dobrze...
Ale to co jej będzie? Jak oglądam zdjęcia to nic złego nie widać...i to wszystko przez tarczycę czy jeszcze od czegoś???
A na rehabilitację cały czas jeździsz???
karina22 pisze:Czasami tak jest ze nawet niewiemy ze nasze dziecko sie zaziebiło czy jest chore.

No tak jak Krystusiowi dwa ząbki wyszły a ja myślałam, że płacze z tęsknoty za tatą... :ico_wstydzioch:
delfi1 pisze:Oleńce nie mam pojęcia co kupić, już miałam pomysł to chrzestny oświatczył, że jej kupił ....

Ale co to???
delfi1 pisze:W sumie to chyba jakiś ciuszek kupie słodki...

Krystuś ma za dużo ciuchów, więc ciuchów nie chcę kupować...a święta tuż tuż...i nadal nie mam pomysłu...
Samochód dostał na mikołaja, na święta dostanie taki sterowany od chrzestnej...także samochody odpadają...misie też, bo też dostanie od chrzestnej...Co ja mam mu kupić????????? :ico_olaboga:
A egzaminy zdałam...ja to jednak jestem zdolna :-D Dwie czwóreczki wpadły...średnia ogólna: 4.00 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale powiem wam, że dzisiaj byłam w szoku...babka oblała u nas jedną dziewczynę...nie spodziewałam się tego, że kogokolwiek obleją...zwykle przecież na zaocznych wyciągają...a tutaj oblała...czyli jednak trzeba się uczyć...
Ale śmiejemy się z kumpelami, że nasza święta trójca zwana elitą zawsze sobie poradzi... :-D
Mężuś jutro znowu jedzie na fordon...ale chyba w czwartek wróci...
a ja w sobotę mam kolejny egzamin...z angielskiego...60 pytań, z czego wylosuję 3 pytania...ale mam znowu nauki na ten tydzień :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ale w sumie do końca semestru zostały dwa egzaminy...czyli jeszcze trochę i koniec męczarni na następne pół roku :-D

[ Dodano: 2008-12-15, 00:27 ]
A i zapomniałam wam napisać...
Krystuś zaczął chodzić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tzn. już wcześniej robił po 3 kroczki sam, ale tylko jak miał ochotę...
A dzisiaj zrobił z 10 kroczków potem siadał, zaraz wstawał i znowu z 10 kroczków...i tak prawie cały dzisiejszy dzień... :-D
Ja to mam zdolnego syna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

15 gru 2008, 11:34

aniulka8503 pisze:A egzaminy zdałam...ja to jednak jestem zdolna Dwie czwóreczki wpadły...średnia ogólna: 4.00


GRATULUJEMY!!!!!

aniulka8503 pisze:A i zapomniałam wam napisać...
Krystuś zaczął chodzić


Mój synus tez tak szybko chodzic zaczał ,jagunia łazi przy meblach i jak sie ja za raczki trzyma to kroczki robi,ale sama jeszcze niechce.

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

15 gru 2008, 15:24

karina22 pisze:GRATULUJEMY!!!!!

hehe dzięki :ico_haha_01:
Teraz jeszcze się muszę nauczyć na angielski... :ico_placzek: i to już na sobotę...

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

15 gru 2008, 18:30

aniulka8503, ucz sie ucz :-D :-D :-D
Jak ja bym chciała znów wrócic do szkoły :ico_placzek: :ico_placzek:


A my po zakupkach,prezenty zakupione :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
czekamy teraz na wigilie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

15 gru 2008, 22:11

karina22 pisze:A my po zakupkach,prezenty zakupione

Ja mam to jeszcze przed sobą :ico_placzek: i nadal żadnych pomysłów na prezenty...
karina22 pisze:ucz sie ucz

No uczę się...ale mam takiego lenia że szkoda gadać...chyba powinnam jakiegoś kopa DOSTAĆ (MOTYWACYJNEGO OCZYWIŚCIE) :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

16 gru 2008, 08:26

aniulka8503, gratuluje... :ico_brawa_01:
Ja też nie mam pomysłów na prezenty.Moje dzieicaki mają praktycznie wszystko...
Są narazie jedynymi wnukami z jkednej i drugiej strony.A wujków i cioc pod dostatkiem.Dostaje tylko telefony...AGa tylko nie kupuj tegfo i tego bo my kupiliśmy...hehhhe.
Nie mam zielonego pojecie.A mężowi.. :ico_szoking: aż mam normalnie nerwa.Jak zwykle zostawiam to sobie na ostatnia chwile.

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

16 gru 2008, 14:11

Jagna30 pisze:Są narazie jedynymi wnukami z jkednej i drugiej strony.A wujków i cioc pod dostatkiem.

No Krystian jest pierwszym wnukiem z mojej strony, a od Jacka to drugim...
Ciocię ma jedną i wujka jednego (taki przxybrany - przyjaciel męża - chrzestny Krystiana)
Mężuś ma jeszcze pięcioro rodzeństwa, ale oni nas nie odwiedzają...nie dzwonią ani nic...małego widzieli raz przez 5 sekund...na chrzciny nie raczyli przyjechać, na roczek pewnie też nie przyjadą...cóż, czasem tak bywa...zresztą wolę nawet, żeby Krystuś nie miał z nimi kontaktów, bo oni nie mają żadnych tradycji ani nic...tam liczą się tylko pieniądze, a nie chcę aby mój skarbik był materialistą...
Babcia i dziadek ze strony taty Krystianka to też nie interesuje się wnukiem więc my wszystko kupujemy sami albo dostajemy ze strony mojej rodziny...

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

16 gru 2008, 15:25

moje sa jedynymi(puki co) wnukami tesciów moich,ale jeszcze mają troje kuzynowstwa od mojego starszego brata,i w styczniu kolejny kuzyn sie im urodzi od modszego brata.Takze moi rodzice za niedługo juz 6 wnucząt miec będą :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-16, 14:28 ]
dziewczynki a jak planujecie spedzic swieta i sylwestra??
My w wigile troszke u tesciów bedziemy,potem w domku z rodzicami moimi,w pierwszy albo drugi dzien swiat do babci mojej jedziemy.
Sylwester w domku,zapraszamy sobie znajomych z synkiem i brata mojego R.
I jakos ten miesiac zleci :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość