Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

15 mar 2008, 22:42

Kurcze dziewczyny tak czytam i nie wierzę czyżby jedna sie już rozdwajała :ico_szoking: która tu na pupe chce :ico_nienie: nie wiecie że kobieta w ciąży jest najpiękniejsza na świecie i tak cobie mówicie a zresztą co ja gadam bo wiadomo że każda kobieta w ciąży czy nie i tak jest piękna :ico_oczko: :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

16 mar 2008, 07:25

Niedziela to jedyny dzień jak mogę dłużej pospać a ja juz od 5 na nogach bo synek taki głodny. Ach ten mój potworek kochany :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

16 mar 2008, 10:18

Ja też od 5:15 nie śpię, bo Ewa oczywiście już wyspana i gotowa do zabawy. I zła byłam na nią i teraz mam wyrzuty sumienia, bo na nią nakrzyczałam i uderzyłam po łapkach, bo się nie słucha wcale. Ile to trzeba cierpliwości mieć do takiego rocznego dziecka - ja ją czasami tracę, a potem żałuję.
Miłego dnia!

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

16 mar 2008, 16:10

Niedziela handlowa to fajna sprawa kupiłam butki na wiosne i do nich torebkę. Nigdy tak nie robiłam ,ze dobierałam kolorem, chyba się starzeję bo tak robi moja babcia :ico_haha_01: Poza tym jak obejrzałam w domu co kupiłam to stwierdziłam ,ze dorastam do roli mamy bo zawsze jakieś dziwaczne buty i torebki kupowałam a te dzisiejsze to takie klasyki, dorosłe a nie dla sportowej nastolatki,

[ Dodano: 2008-03-16, 15:11 ]
AgaSza pisze:Ile to trzeba cierpliwości mieć do takiego rocznego dziecka
za rok wszystkie będziemy to już wiedzieć.

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

16 mar 2008, 16:24

asika82 pisze:Niedziela handlowa to fajna sprawa kupiłam butki na wiosne i do nich torebkę. Nigdy tak nie robiłam ,ze dobierałam kolorem, chyba się starzeję bo tak robi moja babcia :ico_haha_01: Poza tym jak obejrzałam w domu co kupiłam to stwierdziłam ,ze dorastam do roli mamy bo zawsze jakieś dziwaczne buty i torebki kupowałam a te dzisiejsze to takie klasyki, dorosłe a nie dla sportowej nastolatki,



Ja tam za babcię się nie uważam, a lubię mieć w miarę dopasowane... Pokazuj szybciorem :-D


U mnie pachnie w całym domu, bo właśnie piekę szarlotkę :ico_brawa_01: Goście będą...

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

16 mar 2008, 17:39

Witajcie robaczki
wczoraj byliśmy na zakupach w 3 Stawach w Kato i o dziwo czuję się dziś dobrze, a bałam się trochę, że taka "wprawa" może być dla mnie różna w skutkach, ale na szczęście jest ok, wczoraj też jak chodziliśmy to było spoko, dobrze się czułam tylko już na koniec stopy mnie bolały, dziwne, nie nogi tylko stopy, ale ogólnie pozytywnie :ico_noniewiem:
fajne rzeczy widziałam ehhh ale już niedługo to może sobie coś kupię, śmiałam się do męża że ja teraz mamuśka na spacerki będę biegać to muszę miec coś fajnego w szafie :-D
na szczęście bardzo nie przytyłam, ale nigdy nie wiadomo jak to będzie ze zrzuceniem nadmiaru :ico_oczko:
kupiliśmy wczoraj mojej siostrze bluzę, ale się upyskowała hehe, że jej głupio i w ogóle, a podobała się jej ta bluza a mieliśmy 50% zniżki to czemu mieliśmy tego nie wykorzystać? co prawda ona chciała sobie zapłacic, ale my jej mówimy, że jak dała jej mama pieniądze na spodnie to niech sobie kupi spodnie a nie dyskutuje a koniec końców brat jej zapłacił za spodnie, jeszcze się złościła, bo ona chciała 1 a Sebek wziął jej 2 pary które mierzyła (obie się jej podobały), potem śmialiśmy się jak jechaliśmy do domu, że miała Jola wypad na zakupy, wraca obkupiona z kasą w portfelu a ona na to, to kiedy powtórka :-D
ehh ta dzisiejsza młodzież :ico_haha_01:

mamamonia pisze:U mnie pachnie w całym domu, bo właśnie piekę szarlotkę

daj kawałeczek :ico_oczko:
Asika pochwal się butami i torebeczką :ico_haha_02:
Edit, to super, że u Ciebie wszystko dobrze :ico_brawa_01:
a z teściami, no trudno musisz "odwalić" swój obowiązek
Agata pochwal się pokojem córy, my tu ciekawskie jesteśmy :-D

co do szeksza, to ehh sama bym z mężem popsociła ale tak to jest, że zakazane bardziej kuci, ale pocieszam się że już bliżej do niż dalej :ico_oczko:
choc mój mężu po wizycie u lekarz chciał na mnie wskakiwać jak ten powiedział, że teraz to już będzie można, bo już na pewno nie zaszkodzimy ewentualnie szybciej urodzę, ale ja go pohamowałam, że najwcześniej w 2 dzień świąt, bo ja się na porodówkę wybieram dopiero po świętach, choc tak naprawdę to ciekawa jestem czy w ogóle dam radę się ruchnąc, boję się, że będzie bolec, ale spróbuję na pewno :ico_wstydzioch: :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

16 mar 2008, 17:54

Mamamonia za tą szarlotkę to powinnaś oberwać i to solidnie!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

16 mar 2008, 18:43

Hejka dziewczyny :ico_haha_02:
Pare dni mnie nie było i teraz muszę nadrobić,ale najpierw chce sie pochwalić .W czwartek byliśmy u gin . mała nereczki ma ok , :-) , waży 3340 g. mam juz zielone światło na ruszanie sie ,żeby się już zaczęło, więc od jutra sprzątanko na święta :-D i mam nadzieję ,że się uda szybciej .Jak narazie mam 1 cm rozwarcia .

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

16 mar 2008, 18:47

słoneczko4 pisze:mała nereczki ma ok , :-) , waży 3340 g. mam juz zielone światło
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

16 mar 2008, 18:50

słoneczko4 pisze:mała nereczki ma ok , :-) , waży 3340 g.

no to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ślicznie rośnie, już taka w sam raz jest :ico_brawa_01:
to sprzątaj kochana, sprzątaj :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość