Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

15 gru 2008, 18:44

#ania# termometr z oliwką bardzo skuteczny........
moje maleństwo śpi jak zabite......po tym antybiotyku, mała w przedszkolu stary w pracy to i ja się kimłam

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

15 gru 2008, 19:16

hej mamuski :ico_brawa_01:

mnie cos glowa dzis boli... Mama przed chwila przywiozla mi jedzonko - kopytka, pieczone udka, rosolek... bedzie na 3 dni. Bo zostalismy sami z Juniorem do srody. Ale od czwartku maz ma urlop wiec kazda noc bedziemy razem. Wieczor i noc.

Wiecie co... az wstyd pisac... :ico_wstydzioch: ale moj Oliwierek bedzie nie kapany dzis i jutro. Bo ja sama sie boje. Maz go myl zawsze. Ja w sobote raz sprobowalam ale chyba sama nie dalabym rady :ico_wstydzioch: Ale Niunio ma katar :ico_olaboga: i nie bede go kapac przez ten katar tez... Przemyje go tylko ale do wanienki nie bede wkladac.

Co kupujecie swoim szkrabom pod choinke?? Bo ja nie mam pomyslu... I chcialabym cos mezowi kupic - za to ze byl ze mna podczas porodu - i ze mnie wspieral - i ze dzieki niemu tak sprawnie to poszlo.

JustynaiGabi, ale macie sliczne zdjecie to jak niunio lezy na tobie!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja tez klade tak sowjego brzdaca ale jestem lekko pod ukosem i niunio lezy twarza do gory.

To mamy przewage chlopakow na watku - dziewczynki beda mialy branie :ico_brawa_01:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

15 gru 2008, 19:42

...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 18:11 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

15 gru 2008, 20:37

Padam na twarz :ico_spanko:

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

15 gru 2008, 20:58

witam i przepraszam ze mnie tak długo nie było .......teraz Julcia śpi i moge spokojnie nawijać...pozdrawiam listopadóweczki... :-D :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-12-15, 20:00 ]
ja tez padam na twarz blumciu tyle rzeczy zrobiłam i dopiero wuzek kupił mąz wybrał kolor szary mi sie nie podobał i pojechalismy wymienic czysty obłed dajcie spokoj na nic nie mam czasu a objad jadłam o 19 czekam na meza pojechał na zakupy a jaj przyjedzie bedziemy ja kąpac juz powinna byc ukąpana poł godziny temu a go niema tramat...

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

15 gru 2008, 21:38

Wiolka, ja wkładałam zwykły termometr rtęciowy samą końcówke, ale ciotka mówiła że to ostateczność jak już nic nie działa, więc ja nie mam zamiaru nadużywać tej opcji, ale faktycznie działa skutecznie efekt był po chwili praktycznie nie zdążyłam łapać i pilnować Jasia, żeby nóźki nie wsadził :-)

Ja w środe chcę pójść do mojej ginki na kontrole, będzie 5 tygodni od porodu i musze z nią poważnie pogadać o zabezpieczeniu, bo Małgosi na razie nie planujemy a w gumkach to jakoś tak dziwnie mi było..

Co do szaleństw świątecznych to ja też nie jestem ich zwolenniczką, chociaż masa ludzi robi święta na zasadzie " zastaw się a postaw się" a to nie o to chodzi.. My się bardzo poważnie zastanawiamy nad prezentem dla Jasia, ale nie mam pomysłu bo co takiemu maleństwu potrzeba.. Myślałam o macie edukacyjnej, ale koleżanka P już Jasiowi kupiła i ma dojść do nas pocztą więc cały pomysł spalił..

Ja też mam mało czasu co chwila coś.. Jutro ma przyjść położna powiem Wam, że z jednej strony to cieszą mnie te wizyty patronażowe, ale z drugiej to nic tego dnia nie można zrobić, bo nie wiadomo o której godzinie przyjdzie, więc człowiek uwiązany jak pies..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

15 gru 2008, 22:07

poccoyo, ale sliczne zdjecie!!! :ico_brawa_01: tez juz bym chciala miec dwojke - i chcialabym zeby druga byla dziewczynka!!!
A ta twoja corcia to poprostu ksiezniczka!!! I nie pisze tego zeby napisac - ona poprostu sliczna jest!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

blumek, mnie na szczescie Oliwus jeszcze nie dokucza tak bardzo. Twoja Majunia starsza i moze potrzebuje wiecej uwagi juz, ale ja juz doczekac sie nie moge kiedy moj niunio bedzie mial kilka miesiecy

Kiedy dzieci trzymaja juz glowke w pionie?? I kiedy siadaja?? Tak mniej wiecej??

#ania#, tzn ze Jasiulek nie moze sie zalatwic?? czy co??
#ania# pisze:nie zdążyłam łapać i pilnować Jasia, żeby nóźki nie wsadził
moj Olik co chwila jak mu zmieniam pieluszke to takiego baka walnie ze np. wczoraj w nocy musialam sie przebierac - i gora i dol pizamy zafajdolone :ico_haha_02: nie wspomne o dywanie (a pieluszka na przewijaku to praktycznie dzien w dzien zamieniana) zasraniec maly :-) a siku to juz wiem jak lapac go zeby nie sikal w gore tylko w reke moja :ico_brawa_01:

Jak bylismy w spzitalu to wazyli codziennie Juniora i musial byc golutki - i waza go raz a on wazy 3777 i zaczal sikac i juz waga spadla do 3756 :ico_brawa_01: ale sie usmialismy. Na nastepny dzien tez sie zsikal na wadze :ico_brawa_01:

#ania# pisze:Myślałam o macie edukacyjnej, ale koleżanka P już Jasiowi kupiła i ma dojść do nas pocztą więc cały pomysł spalił..
super pomysl taka mata - niby maz dostal premie na koniec roku i moglibysmy kupic Juniorowi cos - ale chcemy mu tez pokoj urzadzic i na gwiazde moze kupimy mu karuzele nad lozeczko bo nie ma jeszcze.

ANIU zamowilismy wozeczek - moze przyjdzie w tym tygodniu :ico_brawa_01: ale jestem szczesliwa. Mam nadzieje ze bede zadowolona - a Olik w szczegolnosci :-) DZIEKUJEMY!!! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

15 gru 2008, 22:30

betka, właśnie od soboty kupki nie było i się prężył, dałam mu plantex ale wszystko mu się ulało, bo ostatnio to nasza zmora, a po tym termometrze to nie zdążyłam łapać tak go ruszyło.. Co do sikania to ja już nie raz zostałam osikana, ale faktycznie z czasem można nauczyć się łapać, Jasiowi się na mnie ulało więc chyba już wszystko zaliczyłam..

A wózek to na pewno będziecie mieli w tym tygodnoi pamiętam, że my robiliśmy przelew w poniedziałek wieczorem a w środe albo w czwartek już wózek był :-) Mam nadzieje, że będziesz z niego tak zadowolona jak ja :-)

Jaś karuzele już ma, lubi na nią patrzeć teraz to już nawet zwierzaczki zaczepia rączką, nawet trafiła się nam melodyjka z "Panie Janie" ale gdybym miała wybierać, to zastanawiałabym się albo nad karuzelą, albo nad matą edukacyjną..

Zmykam bo Jaś marudzi..

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

16 gru 2008, 09:59

ja myślałam o jakimś pałąku z zabawkami...........ale takie maleństwo jeszcze za bardzo nie zwraca uwagę.
dla nowych mam proponowałabym jakiś zestaw "edukacyjny" z czarno białymi obrazkami (ja już to mam) świetna sprawa bo jest to jednocześnie instrukcja jak stymulować mózg maluchów

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

16 gru 2008, 11:28

Ja noc nie kupuję Mai w tym roku, wszystko ma. Karuzele i mate, a nwet dwie. Zażyczyłąm sobie od tescia wspolny prezent- blender. Przeda sie jak juz bede mixowac Mai zupki.
Dzis Maja tez ma problemy z kupka i dalam rano plantex, jedna porcja qupala juz byla.
co do zmeczenial, to nie tyle co Maja, ale pozostale obowiazki domowe, pranie, prasowanie itd, zakupy, tachanie wozka. no a co najwazniejsze, pracuje 5 razy w tygodniu po 1,5h dziennie.Maja w tymczasie z tatusiem albo z babunia.

teraz wlasnie gotuje zupke brokulawa i wsatwilam posciel do gotiwania, przebralam łózeczko Majuni na swieta w czysta posciel,

sorki zbledy ale karmie i mam wolna jedna reke tylko.
betka, - ja na szczesnie nie bywam obsiurana :ico_brawa_01: :-D raz tylko qupal mnie zachaczyl. ale ma na to sposob juzi mi sie to teraz nie zdarza :ico_haha_01:

milego dnia :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-12-16, 10:33 ]
JustynaiGabi, fajna taka mata ale u mnie na prowincji nie kupie czarno-bialej :(

betka, - jeszce troszke i Wsaz szkrab bedzie kupaty, MAJa dzis sie tak do mnie zacieszla ze az sie popłakałam z radochy :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość