Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

15 gru 2008, 20:25

ejustysia, no własnie chce powiedziec ze mi się nie nudzi :-D ale te czekanie jest takie wrrrr :ico_zly:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

15 gru 2008, 20:28

taa witaj na naszym wątku
ejustysia fajnie że znalazłas to łóżeczko
adka niestety ze strony męża tez nie ma nikogo.Po prostu przeczekam.Postanowiłam że jak dziecko się urodzi i do roku nic się nie zmieni to chyba się rozstaniemy.Nie wiem może teraz tak myślę w złości.Tylko ze coraz częściej nachodzi mnie taka myśl
Mój mąż pojechał na trening a ja nie jechałam z nim bo skłamałam że źle się czuję.Dalej ze sobą nie rozmawiamy.
Ja już przestałam marzyć że na święta będzie ładnie.Dzisiaj mąż zaczął dopiero kłaść kafelki na ścianę.Sufit i ściany jeszcze nie pomalowane.No i całe meble do kuchni nawet jeszcze nie są zaprojektowane a co dopiero zrobione :ico_olaboga: no i panele na podłogę do położenia

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

15 gru 2008, 20:30

ejustysia, pomylilam sie :ico_wstydzioch: 2009 :ico_wstydzioch:

taa ladnie chcialas nazwac corcie :-D

zauwazylysie ze znacznie wiecej rodzi sie chlopcow niz dziewczynek :-D

z ta plcia to jest tak na poczatku chcialam synka , jak sie dowiedzilama ze bedzie Lenka to jakos dziwnie sie czulam ale teraz jakby okazalo sie ze jest Adas a nie Lenka to ... tez bym sie dziwnie czula , poprostu jakos sie przyzwyczailam do mysli ze jest Lenka :-D ale naprawde plec nie wazna , wazna zeby bylo zdrowe a teraz w szczegolnosci jkaies czarne mysli mnie nachodza

a dzisiaj zwlaszcza tym bardziej ze nie czuje ruchow jakos dzisiaj ale moze wieczoerm jak leze :-D

ejustysia, piszesz o toruniu kiedys lubilam to miasto ale w 2006 roku zacpany skurw... wszedl do domu mojej kolezanki i ja zabil

[ Dodano: 2008-12-15, 19:33 ]
Agnieszka, nie martw sie tak poprostu musi byc ze raz jest dobrze a raz do nonono :ico_zly: mi zawsze powtarzaja ze w koncu musi nadejsc lepsze jutro :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: czasami moze to poprostu troche dluzej trwac ale nadejdzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

15 gru 2008, 20:57

zobaczymy.Na razie to siedzę w domu i nawet nie chce mi się tyłka do sklepu ruszyć.Wszystko mnie dobija.A najbardziej to że mąż ma na wszytko czas tylko nie na skończenie remontu.A jak mu zwrócę uwagę to zaraz awantura bo przecież ja się czepiam :ico_zly: Już nie mam siły na niego

[ Dodano: 2008-12-15, 20:17 ]
ja muszę lecieć

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

15 gru 2008, 21:35

Witaj TAA :-D w naszym kręgu.

Adka - Ja też na początku myslałam że będe miała Filipka potem jak okazało sie ze to Zosia byłam w szoku, ale teraz równiez jak Ty tak sie juz przywiązałam do niej i mówie jej codziinie po imieniu ze jakby sie jednak Filipek okazał dziwnie bym sie czuła :ico_ciezarowka:

Agnieszko - o co się kłucisz z mężem tylko o remont?

[ Dodano: 2008-12-15, 20:45 ]
Ejustysia - Ja mam prośbe do Ciebie, to zdjęcie moje poniżej wkleiłam z Fotosika ma 150 na 100 pikseli i za cholere nie moge go zmienjszyc do 100x100 pikseli.
Próbpowałam w Office i nonono.... :ico_placzek:

Błagam zmiejsz mi to zdjęcie i wyslij abym mogła je wstawic obok Podpisu po lewej błagam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

15 gru 2008, 21:45

ja tez mialam duzy brzuszek w Świeta 2007...taki jak ejustysia i dora

pokaze Wam...mam nadzieje ze niebedzie sprzeciwu ze sie wcinam :-)


a waga sie niematrwcie...ja w całej ciazy prawie 30+


milutka204, Ty chyba z grudniowek??
ps.co znaczy 204 przy Twoim niku??

a to pan brzuch w grudniu 2007...to juz 2 lata maskra...szybko leci czasssssssssssss...bylam wtedy w tym samym momencie ciązy co Wy:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

15 gru 2008, 22:25

Dora kłócę się o wszystko.O to że bałagan o to że mnie olewa.O remont.Ale ja po prostu mam dość słuchania jak ciężko sie ze mna żyje i że wiecznie jestem niezadowolona.Ach więcej jest minusów niż plusów
Mróweczka, śliczny miałaś brzusio i na prawdę duży
Dobranoc

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

15 gru 2008, 22:32

Mróweczka sliczny i :ico_szoking: duzy brzuszek :ico_szoking:

u mnie to genetyczna sprawa moja mama tez miala malutki brzuszek a ja urodzilam sie z waga 3800 i 62 cm wzrostu :ico_brawa_01: wiec nie takie malenstwo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 gru 2008, 09:11

dora

Obrazek
troche wycięlam, bo wiadomo, że na takim malym malo widać :)
A to też powinno sie wkleić :)
Obrazek

Agnieszka szczerze wspólczuje, dobrze wiem jak sie czujesz. Ja mimo ostatnich przeblysków czulości mojego męża i tak nie wierze, że dlugo to potrwa. max miesiąc i znów będzie co bylo pewnie. Ja też nie mam nawet gdzie sie wynieść na kilka dniie mówiąc już o wyprowadzce bo mnie na to nie stać. U nas mąż zarabia. Nawet jeśli sprzedam motor i samochód, które s na mnie to na jak dlugo mi to wystarczy nie mówiąc, że maz by mnie za to zabil. Co do remontów to mój jest taki sam leń. Wiem dobrze, ze mieszkali byśmy już w nowym domu gdyby troche bardziej sie postral - przecież pieniądze są więc nie wiem na co czekanie. Ja nad swoim musze stać i palcem jak dziecku pokazywać co ma zrobic to zrobi. Jak zajme sie czym innym to już jest więcej niż pewne, że mąż już tego nie zrobi.

[ Dodano: 2008-12-16, 08:21 ]
Obrazek
i jeszcze te tez ok rozmiar

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 gru 2008, 09:23

Mrróweczka ta ja z grudniowek juz nie dlugo ale odwiedzam kolezanki z kwietnia:-P a te 204 to tak napisane bo nie bylo nicka wolnego i juz go uzywam tak z 6 lat :-P
a i fajny brzusio mialas ja cholera juz 22 kg na plusie :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-12-16, 09:12 ]
tzn raczej ze styczniowek bo termin mam na poczatku stycznia ale moze to bedzie w grudniu

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość