Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

15 gru 2008, 17:55

Hej
Mordeczka, i jak Dawid? o powrót się nie martw. Poradzi sobie lepiej niż myślisz :-)
Delicja, przeżyłaś weekend? :ico_oczko:
Caro, ale Ty masz teraz powodzenie :-D Teraz ja szybko biegam sprawdzać każdy sms, bo myślę, że to już Ty :-D
A my wczoraj byliśmy na zakupach.. Kilka gówienek pokupionych i znowu mniej kasy. A prezenty dalej nie kupione... Nawet koncepcji jeszcze nie mam, co komu :ico_olaboga:
A mi się nic nie chce... mam takiego lenia, że nie chce mi się ani robić, ani siedzieć, ani leżeć... :ico_puknij: :ico_olaboga:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

15 gru 2008, 19:33

Kolka pisze:Caro, ale Ty masz teraz powodzenie


nooooooo :-D , ale musze korzystac, bo póżniej to tylko Filipkiem[/b ]będa się wszyscy zachwycać, a mumuśka pójdzie w kąt :-D

Kolka pisze:A mi się nic nie chce... mam takiego lenia, że nie chce mi się ani robić, ani siedzieć, ani leżeć...


to coś tak jak ja :-D

ja wogóle nie myśle ani o prezentach, ani o zakupach, zawsze o tej porze już gadalismy co musimy kupić, co ugotujemy, a teraz nic....

[ [b]Dodano
: 2008-12-15, 18:34 ]
i moja mama musi być na diecie, więc za dużo smakołyków to nie zrobimy

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

15 gru 2008, 21:30

caro pisze:ja wogóle nie myśle ani o prezentach, ani o zakupach, zawsze o tej porze już gadalismy co musimy kupić, co ugotujemy, a teraz nic....


Dlaczego???? Przecież Swięta to radosny czas, a u was tyle zmian na dobre... mieszkanie, Filipek... Jest co świętować... Tylko Twojej Mamy szkoda... Mam nadzieję, że to nic poważnego. Dużo zdrówka dla Niej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

15 gru 2008, 22:12

caro, zdrowka dla mamy...wiem co to znacza kolki nerkowe...ja zygalam jak kto, dreszcze zimne i albo mnie nosilo albo lezalam...

urodzila bys wreszcie co?? i ja tez chce numer... :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

15 gru 2008, 23:05

przeżyłam :-D jeszcze tylko jeden weekend i spaaaaaadammmm na 2 i pół tygodnia do mamusi i tatusia :-D

sprzedałam telefon, niby nie byłam z niego zadowolona ale teraz jakoś mi go żal :(

caro
zdrówka dla mamy, oj znam ten ból, ja przy kolce mam tak samo intensywne bóle jak porodowe, ale ten ból to cały czas jest aż zaczną leki działać. ot taki jeden wielki skurcz :ico_olaboga: także wolę rodzić niż mieć kolkę nerkową :-D
choć kilka dni temu nereczka o sobie dawała znać, ale ustało na szczęście. najgorzej się boję tego, że jak będę w ciąży złapie mnie kolka :ico_placzek: mam kamienia na prawej nerce :ico_placzek:

wiem, że Filipkowi miłości od was nie braknie, Oskar też się ucieszy, zobaczysz

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

15 gru 2008, 23:39

delicja pisze:najgorzej się boję tego, że jak będę w ciąży złapie mnie kolka

Nie bój się... nie będę Cie męczyć :ico_haha_01:
Ojjj nie zazdroszczę wam dziewczyny tych bolączek.. Ja nie wiem narazie co to nerki i szczerze mówiąc- nieciekawa jestem.
Caro, Ty nam się za bardzo dołujesz ostatnio. Nie wiem dlaczego. Masz porządnego faceta, super Mamę, cudownego syna a lada chwila drugiego, nowe fajne mieszkanko... Co Ci jest kobieto? Miłości na pewno Ci starczy dla wszystkich. Właśnie- miłość się nie dzieli, a mnoży! Jesteś ciepłą osóbka o wielkim sercu i czemu miałabyś jedno dziecko kochać mniej a drugie bardziej? Zmień tok myślenia, bo niepotrzebnie się nakręcasz. Najlepiej to spytaj Mordeczki nt miłości do dzieci. masz najlepszy przykład. Nos do góry i banan na buzię!!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

15 gru 2008, 23:49

Kolka pisze:Nie bój się... nie będę Cie męczyć


dzięki :-D już jestem spokojna :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-12-15, 22:50 ]
a tak na marginesie to wsiąklo mi gdzieś zdjęcie z podpisu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 gru 2008, 00:05

delicja, juz od jakiegoś czasu nie ma zdjęcia Oli. Myślałam, że usunęłaś w związku z aferą na nk :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

16 gru 2008, 06:47

Witam wszystkie! Chcialam tylko zameldowac, ze zyje. U nas wszystko po staremu.
Caro, Ty juz na koncoweczce! Ja tez nie moge sie juz doczekac Filipka! I tak jak pisza dziewczyny, nie martw sie, milosci z pewnoscia Ci wystarczy! Niczym sie nie zamartwiaj. Bedzie lepiej niz Ci sie wydaje! Zdrowka dla mamy.
Katrin, duzo zdrowka dla Antosia! Czasem antybotyk jest nieodzowny. Oby jak najszybciej bylo widac efekty!!!
Delicja, no to masz w planach zapowiadajacy sie supeerowo koniec starego i poczatek nowego roku!

Pozdrawiam i przepraszam, ze nie odpisalam kazdej z Was, ale nie czuje sie najlepiej. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

16 gru 2008, 09:23

CARO TY NAM SIE NIE DOLINUJ WSZYSTKO USI I BEDZIE DOBRZE WIEC CZEKAMY WSZYSCY NA FILIPKA A NAJBARDZIEJ OSKAR NAPEWNO A Z MIŁOSCIA TO DASZ RADĘ JEST JEJ TYLE W SERDUSZKU ŻE JESZCZE SAMA O TYM NUIE WIESZ TRZYMAJ SIE

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość