Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

17 gru 2008, 14:17

Cześć dziewczyny!
U nas nocka kiepska.. Zasypianie nie było takie trudne, ale przez to, że teraz jak jest chory to spał ze mną (i wcześniejsze branie go do naszego łóżka nad ranem) to w nocy co jakiś czas się budził i płakał. Nie patrzyłam na godziny ale wydawać się może że chyba co godzinę musiałam do niego wstawać :-/ Płakał, ja do niego mówiłam Norbert połóż się, sama go układałam, aż w końcu się złościłam na niego tak mnie wnerwiał. Nie chciałam go brać do nas. Płakał tak po 10-15 minut a ja się wnerwiałam. Rafał o dziwo nic nawet nie mówił bym go uspokoiła, wzięła do nas.. Całe szczęście. Ale szczerze miałam już dość Norberta i tego płaczu. O 8 rano znów płakał to już wzięłam go do nas bo myślałam, że zaraz wstaniemy.. jak zawsze o tej porze.. ale Norbertowi widać tak wygodnie i bezpiecznie się spało w naszym łóżku, że to ja już po 9 wstałam, poszłam do łazienki, głowę umyłam, śniadanko zjadłam, potem jeszcze Rafał wstał a Norbert... :ico_szoking: spał tak sobie smacznie do 11 godziny. Normalnie w szoku byłam.
Ale jak widać co z tego, że usypianie gładko poszło jak nocka gorsza co nam się raczej nie zdarzało :ico_olaboga:

Aniulka, ja to tak samo jak Ty.. zawsze byłam nocnym markiem, siedziałam po nocach, wcześniej spać nie potrafiłam iść, 1-2 to była norma a rano o 6 do szkoły trzeba było wstawać (jak jeszcze w Polsce mieszkałam). I też zdarzało się, że spałam nawet do południa. Przy Norbercie się przestawiłam bo pobudkę robił po 6, 7.. teraz coraz później, ale ja staram się kłaść spać najpóźniej o północy.
I też swojego czasu pracowałam w Kebabie :ico_oczko: tylko w dzień.
Nocka bardzo wzorowa, pobudka dopiero o 7.30, w nocy nawet żadnego mruczenia :-)
Oj jak bym chciała, żeby i u nas z powrotem tak było :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

17 gru 2008, 14:20

też swojego czasu pracowałam w Kebabie tylko w dzień.
Swoją drogą, fajna praca :ico_haha_01:
Ja teraz czasami jeszcze pracuję w kebabie (ale już innym) popołudniami albo w weekendy jak nie idę do szkoły (chociaż ostatnio to 4 tygodnie z rzędu chodzę do szkoły...a miało być co drugi tydzień... :ico_zly: )

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

17 gru 2008, 14:38

Czesc dziewczyny!!!
Wpadam jak zwykle na chwilke... u nas jakos leci. Dawidek ostatnio jest strasznie marudny, chyba na zabki... Nic nie moge przy nim zrobic, caly czas albo na rekach albo sie trzyma mojej nogawki... Pisalyscie o zasypianiu, Dawidek nadal zasypia u nas na lozku, chcialabym nauczyc go w lozeczku, ale nie moge wytrzymac jego placzu, probowalam juz kilka razy ale zawsze wymiekalam... Chcialabym zaczac oduczac go picia z piersi, ale nie wiem jak sie do tego zabrac :ico_olaboga:
Musze uciekac, bo juz sie obudzil...

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

17 gru 2008, 14:39

Swoją drogą, fajna praca :ico_haha_01:
tzn mi ta praca tak nie przypadła do gustu. Ja pracowalam tam w zastepstwie czesto i chyba w wakacje jakies 2 tygodnie bo mojego bylego chlopaka ciotka ma swoj kebab. Po calym dniu siedzenia tam, wracalam tak przesiaknieta tym zapachem ze marzylam tylko o kapieli. Ale maja tam najlepszy kebab jaki jadlam.

[ Dodano: 17 Grudzień 2008, 14:04 ]
http://www.dancingsantacard.com/?santa=699071

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

17 gru 2008, 15:16

Po calym dniu siedzenia tam, wracalam tak przesiaknieta tym zapachem ze marzylam tylko o kapieli.
hehe ja też zawsze tak mam :-D
Ale mi się podoba...nawet chyba bardziej niż siedzenie za biurkiem, chociaż zawód siedzący sobie wybrałam...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 gru 2008, 15:55

dzisiaj rozlozylismy choinke Majeczka jak wstala i zobaczyla to tak sie ucieszyla pozniej wieszala z tata cukierki na choinke

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

17 gru 2008, 16:08

wieszala z tata cukierki na choinke
To ślicznie :ico_haha_01:
Krystuś pewnie będzie te cukierki zjadał...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

17 gru 2008, 16:16

A my myślimy kupić taką małą do metra choineczkę i postawić ją na lodówce w kuchni :ico_haha_02: bo naprawdę nie ma gdzie a szkoda żeby wogóle nie było

misia85, dobrze że chociaż nie choruje na te ząbki tylko marudzi, tak niestety bywa. Miło że chwilkę znalazłaś :ico_oczko:
Oj jak bym chciała, żeby i u nas z powrotem tak było :ico_sorki:
zobaczysz, jeszcze tak będzie, ja już nie biorę w nocy, wcześniej brałam jak tylko zajęknął bo się bałam że jak się rozbudzi to nie będzie chciał spać dalej ale całkiem niepotrzebnie bo śpi sobie

Assik też myślę że lepiej najpierw samego łóżeczka nauczyć a później jak już będzie zasypiał to powoli siadać coraz dalej aż nie będziesz potrzebna. Ja wcześniej siedziałam przy łóżeczku cały czas, przedwczoraj siedziałm tyłem do łóżeczka, a wczoraj już jak się wyciszył choć nie spał wyszłam z pokoju i usnął. Małymi kroczkami a do celu.

Moje Dziecię teraz już śpi, jednak nie odpuszczam tej drugiej drzemki, dzisiaj zresztą nie marudził tylko się chwilę pobujaliśmy i usnął.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 gru 2008, 16:25

Moje Dziecię teraz już śpi, jednak nie odpuszczam tej drugiej drzemki, dzisiaj zresztą nie marudził tylko się chwilę pobujaliśmy i usnął.
kazde dziecko jest inne u nas juz dawno jest tylko jedna drzemka teraz jest tak ze obojetnie o ktorej wstanie po tej drzemce to o 20 robi sie juz spiaca

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 gru 2008, 16:58

Cześc dziewczyny, dziękujemy za życzenia i stawiamy torta :ico_tort:

Gabrielowi trójeczki prawdopodobnie idą, nie mam już na nic siły, cały dzień płacze,w nocy robi histerie...ehh
Kuba mnie wkurza na dodatek ciągle, Agnieszka, jeśli dla Ciebie taka odzywka od męża to powód, żeby się obrazić, to na prawdę jesteście idealnym małżeństwem, bo ja słyszę gorsze rzeczy i musze je przyjmować na zimno... :ico_oczko: gabriel teraz śpi, wczoraj mi zasnął o 16 przy piersi i o 18 sama Go budziłam w obawie, że w nocy nie będzie chciał spać, później położyliśmy go spać dopiero o 22.30

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość