Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

17 gru 2008, 22:19

Czesc kobitki
My ostatnio spimy do 9 :ico_szoking: :ico_haha_01: normalnie szoking...Wstalismy rano i pojchalam z dziecmi do urzedu pracy na szczescie zero ludzi bylo wiec odrazu zalatwilam co chcialam potem pojechalam do eks bo juz jest w domku a Julia chciala odwiedzic tate-wiecie co wam powiem chlopy to sa bardzo slabi do bolu co on narzeka to szok ciekawe co by faceci zrobili jakby im kazano rodzic hahahah chyba by tego nie przezyli jak myslicie? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :-D
Pozniej oczywiscie pognalam do sklepu porobilam upominki pod choinke wiec juz mam z glowy.Jak wrocilam posprzatalam i tak mi jakos dzien zlecial.
Pinko 3mam kciuki za Ciebie kochana co do spraw z mezem bo wiem jak to ciezko na duszy jest niestety ale duzo sily daja dzieci a to najwazniejsze-a chlopy to czasami nie wiedza co mowią naprawde :ico_zly: Reni tez zeby taki tekst wywinac szok :ico_zly: Ja niewiem facetom to przydalby sie jakis urlop wstrzasowy naprawde zeby wkoncu zmadrzeli
aniulka widze ze juz moja sprawa zostala wyjasniona :ico_oczko: rozeszlismy sie a w zasadzie to on mnie zostawil bo jak stwierdzil " nie dorosl do tego zeby miec rodzine" no coz ciezko mi bylo jak cholera-w zasadzie to mam jeszcze dni kiedy rycze jak bobr ale dzieci daja sile....Aktualnie jest separacja ale juz 8stycznia mamy pierwsza rozprawe o rozwod i alimenty...
Dla Gabiego :ico_tort: :ico_brawa_01: oczywsicie

Dobra uciekam kochane bo cos glowa mnie pobolewa buzka

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 gru 2008, 22:34

Aga wiem że ciężko takie coś usłyszeć, ja w zeszłym tygodniu usłyszałam że mogę się pakować, fakt rozmawialiśmy o tym cały czas, ale to pozostaje w pamięci mojej cały czas, nie potrafię zapomnieć choć naprawdę nie chcę o tym myśleć :ico_puknij:
Niestety, pamięta się takie słowa... my już się pogodziliśmy, jak wychodziłam z domu, to najpierw pokrzyczeliśmy na siebie, a potem Jarek mnie przytulił i przeprosił, wytłumaczył mi, że nie miał nic złego na myśli, chodziło mu o to, abyśmy poszły żeby mógł uszczelnić okna. Dzisiaj je już uszczelnił i jest cieplej w mieszkanku.

Asikk, dzielna jesteś, ja kiedyś robiłam próbę zasypiania Uli samej w łóżeczku, ale po trzech dniach wymiękłam i zmarnowałam wszystko biorąc ją na ręce, ale po nowym roku, biorę się ostro za jej spania :-)

aniulka8503, ja kładę się dość wcześnie spać, bo około 22-23, więc nie chciałoby mi się wstawać w nocy żeby dać Ulce kaszkę, wykorzystuję to że śpi i dopiero jak sama się zbudzi daję jej herbatkę.
do sklepu polskiego pojechalismy ale okazalo sie ze dostawa dopiero w sobote wiec musimy znowu jechac tylko szkoda ze w tym roku karpi nie beda sprzedawac
Jej, nie wyobrażam sobie świąt bez karpia, szkoda, że wcześniej sobie nie przywiozłaś...

CleoShe, Ula też woli spać z nami, śpi wtedy spokojniej, jak ją odkładam do łóżeczka, to szybko się budzi z płaczem, ale ja ją wtedy biorę do łóżka, bo najczęściej spać mi się chce i nie mam nerwów ją uspokajać w łóżeczku...

misia85, fajnie, że do nas zajrzałaś, zębole widać wszystkim maluchom znów zaczęły dokuczać, dobrze, że nie chorujecie :-)

My dzisiaj od dziadka odebraliśmy naszą choinkę sztuczną, bo robił nam mocowanie, bo też nie bardzo mamy gdzie postawić tą choinkę, więc będzie wisieć przymocowana do ładnej dechy i do szafy :-D a ubierać będziemy w poniedziałek, albo w samą wigilię :-)
kazde dziecko jest inne u nas juz dawno jest tylko jedna drzemka teraz jest tak ze obojetnie o ktorej wstanie po tej drzemce to o 20 robi sie juz spiaca
U nas różnie z tą drzemką, czasem śpi rano około 10, a czasem z tej porannej drzemki rezygnuje, ale obowiązkowo jest spanie między 13 a 14, tak na około 2 godziny. Jest to konieczne żeby Ulek wytrzymała potem do 20, zresztą ona sama się pokłada po południu.
Kuba mnie wkurza na dodatek ciągle, Agnieszka, jeśli dla Ciebie taka odzywka od męża to powód, żeby się obrazić, to na prawdę jesteście idealnym małżeństwem, bo ja słyszę gorsze rzeczy i musze je przyjmować na zimno... :ico_oczko:
Każdy facet jest inny, co nie znaczy, że Go nie będziemy kochać, nieraz te kłótnie są niepotrzebne, ale przemęczenie i znużenie robią swoje, więc nerwy puszczają :-) Jednak każda z nas wie, że jest kochana, a to najważniejsze...
moja Majka sie nauczyla ze jak siedzi na nocniku to sobie zabawki wrzuca do srodka i dzisiaj plywaly zabawki w sikach do tego jeszcze sobie wrzucila smoczek
Fuuuu, hehehehehe :-)
ciekawe jak dzis usypianie ale napewno sprubuje tak jak radzicie najpierw przy nim a potem za pare dni samemu!!!
Powodzenia, oby było lepiej.

CleoShe, dobrze, że nic poważnego, oby syropek mu pomógł :ico_sorki:

Ula też już śpi, kręciła się trochę, ale zasnęła, oby ładnie spała całą nockę. Ja dzisiaj w końcu kupiłam sobie jeansy, są superowe i leżą idealnie, więc humor mi się poprawił...
Czekam na Jarka i gotuję obiadek na jutro, bo jutro do marketu na świąteczne zakupy i czasu nie będzie na gotowanie :-)

[ Dodano: 2008-12-17, 21:46 ]
Ale popisałyście w między czasie :-)
:ico_brawa_01: dla Amelki za tyle ząbków :-) Aniulka, nie ma reguły na ilość ząbków do roczku, tak mi się przynajmniej wydaje.
Jola, dziękuję Ci bardzo za miłe słowa, dzielnie się widzę trzymasz, ten Twój mąż to też niezły... nie dorósł.... :ico_puknij: czemu wcześniej o tym nie myślał....

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

17 gru 2008, 23:45

Aniulka, nie ma reguły na ilość ząbków do roczku, tak mi się przynajmniej wydaje.
Zgadza się, nie ma reguły, bo przecież jednemu dziecku pierwsze ząbki wychodzą nawet przed pół roczkiem a innemu dopiero koło roczku.
CleoShe, Ula też woli spać z nami, śpi wtedy spokojniej, jak ją odkładam do łóżeczka, to szybko się budzi z płaczem, ale ja ją wtedy biorę do łóżka, bo najczęściej spać mi się chce i nie mam nerwów ją uspokajać w łóżeczku...
Aga, u mnie jest identycznie.. dzisiaj w nocy takie nerwy miałam bo mnie wybudzał płaczem, że miałam go serdecznie dość. Nakrywałam się poduszką a ten płakał. Trochę płaczu w dawał za wygraną ze zmęczenia. Ale było tak z 10 razy dzisiejszej nocy. Nie wiem jak dziś będzie patrząc na to, że teraz usypianie trwało też z pół godziny a mi się nie chciało stać przy nim i układać go za każdym razem jak wstanie. Płakał z 10-15 minut, myślałam, że zmęczy się i uśnie sam, ale nie. Rafał poszedł do niego, dał mu pić i myślałam, że może uśnie, ale Norbert tylko mama mama mama i mama :-/ No i oczywiście dopiero jak ja poszłam to się uspokoił.. też wstawał ale jakoś go uspokoiłam i usnął. Kurde jaki on maminy się zrobił :ico_olaboga: :633:
A i zapomniałam...umyliśmy dzisiaj ząbki...ale śmiesznie to wyglądało...ale chętny do nauki był
No my też myjemy od jakiegoś czasu. Jemu też się to przypodobało. Zazwyczaj myję z nim bo dzieci lubią papugować więc jak daję mu szczoteczkę to aż się trzęsie :ico_haha_01:

Amelka to chyba pierwsza będzie miała pełne uzębienie :-)

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

17 gru 2008, 23:50

8stycznia
Ojejku...dla mnie to cudowna data...i ósemka...
szkoda, że tylko dla mnie jest szczęśliwa...

A ja słyszałam że do roczku to niby tylko 8 ząbków wychodzi...i myślałam, że Krystuś ma już komplet..ale jednak nie...szkoda...ostatnie dwa zęby, które wyszły jednocześnie były bardzo bolesne...i dla niego i dla mnie... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

18 gru 2008, 00:27

A ja słyszałam że do roczku to niby tylko 8 ząbków wychodzi...i myślałam, że Krystuś ma już komplet..ale jednak nie...szkoda...ostatnie dwa zęby, które wyszły jednocześnie były bardzo bolesne...i dla niego i dla mnie... :ico_placzek:
Pocieszę Cię, że wszystkie ząbki do drugiego roczku powinny wyjść :-D
Ojejku...dla mnie to cudowna data...i ósemka...
szkoda, że tylko dla mnie jest szczęśliwa...
Dla mnie też.. ósmego się urodziłam (listopada) :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

18 gru 2008, 00:55

Dla mnie też.. ósmego się urodziłam
No to szczęściara z ciebie :-D
Dla mnie szczęśliwa ósemka zaczęła się z mężem :-D
poznaliśmy się, zamieszkaliśmy, zaczęliśmy razem być, wzięliśmy ślub, nasze mieszkanko ma numer 38...
A następne szczęśliwe ósemki to ma Krystuś (też sporo)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 gru 2008, 10:01

Witam i stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Majeczka jeszcze spi od wczoraj od 19.30 :ico_szoking: mialysmy dwie pobudki na mleczko z tego jedna troche dluzsza bo pol godziny trwala kurcze pampersa to bedzie miala tak przesikanego bo ja jej nie przebieram w nocy

dzisiaj jedziemy kupic maji prezent pod choinke i jakies swiateczne zakupy bo pozniej beda takie kolejki ze tylko sie bedziemy denerwowac

uciekam zycze milego dzionka

[ Dodano: 2008-12-18, 09:02 ]
Amelka to chyba pierwsza będzie miała pełne uzębienie :-)
_________________
Amelka najmniejsza a najwiecej zabkow ma

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

18 gru 2008, 11:36

Dzisiaj Iwona tylko zajrzała? My wstaliśmy pół h temu. Norbert spał z nami bo kolejnej nocy z pobudkami bym nie wytrzymała. Budzi się bo kaszel go męczy.. spróbuję jeszcze raz jak przejdzie mu to całe przeziębienie.
Za to Rafał pół nocy nie mógł spać.. od 3 do 7 kręcił się po domu. Widzę, że jakiś syrop z cebuli zrobił :ico_haha_01:

Ja tak jak Iwona dzisiaj na zakupy muszę jechać, pochodzić po sklepach, coś kupić na gwiazdkę..

Uciekam na :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

18 gru 2008, 11:58

Witam i ja, rano włączyłam kompa a Marcin miał wyłączyć za pół godziny bo pojechałam na małe zakupy. No i nie wyłączył stąd moja obecność od rana.
Nocka troszkę gorsza bo się budził cały czas, uciekam teraz niestety, musze śniadanie zjeść

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

18 gru 2008, 12:17

Czesc Kobietki,

Podczytuje Was na biezaco, ale jakos nie mam weny do pisania, ani czasu!
Pawelek u babci ma sie dobrze, przespal kolejna noc bez pobudki :-) i jeszcze sie nie pytal gdzie jest mama..... :ico_oczko:

U nas dalej bez zmian - 4 zeby i nic dalej....

Przepraszam, zapomnialam wczoraj o Gabim :ico_wstydzioch: wszystkiego najlepszego :ico_tort:

moja Majka sie nauczyla ze jak siedzi na nocniku to sobie zabawki wrzuca do srodka i dzisiaj plywaly zabawki w sikach do tego jeszcze sobie wrzucila smoczek[/quote]

No pieknie, coraz sprtytniejsze te nasze dzieciaczki!

Dla mnie 8 stycznia to bardzo szczesliwa data, pewnie nie musze mowic dlaczego :ico_haha_01:

ja juz czesc prezentow mam kupione, ale poza tym jeszcze jestem w lesie...

Asia, milo ze zajrzalas do nas!!! Buziaczki dla Dawidka!

Dobrze ze z Norbertem to nic poważnego :ico_sorki:

Wracam do pracy!! Mielgo dzionka dla Was!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość