Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

16 mar 2008, 18:07

witajcie kochane

przecudne zdjęcia Antosia i Asiuni, naparzec sie nie mogłam!!!!

przepraszam was..napisze jutro wiecej..czuje sie fatalnie..dopadlo mnie przeziębienie..ledwo co widze na oczy......mam katar i glowa mi pęka..do tego 3 nieprzespane juz nocki bo Mati płacze i sie wierci..i domaga sie spania ze mną....wiec ja z niuniem a marek w drugim pokoju
boje sie bardzo o fasolke..zeby tylko ta moja choroba dzidziusiowi nie zaszkodzila...
pozdrawiam was!!!!!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 mar 2008, 18:12

Dzien dobry
U nas nocka ok,Nicole poszla troche pozniej spac,i ladnie do mnie przyszla w nocy i spalysmy sobie do 9 00 a Marcusek dostal pic jakos o 5 00 i pozniej tez obudzil sie o 9 00 :ico_oczko: a od 5 00 spala z Nicole a maz u malej.. oh dziwna sytuacja no ale trudnoo
Pozatym to u nas dzisiaj pada deszcz.. wczoraj bylo super,piekny spacerek zaliczylismy na plac zabaw,Nicole sie wybawila i bylo ok tylko ze pozniej sie chciala nosic i juz nie umiala isc... ale bylo fajnie :ico_oczko:
A teraz mala sobie spi juz o 15 00 i nasi goscie juz poszli,wypili kawe i poszli.. myslalam ze zostana na jedzeniu..ale mieli widocznie inne plany ale ogulnie bylo fajnie i milo :ico_haha_02:
A Marcusek tez teraz sobie spi,wiec mam czas dla mnie :-D

Mama_Emilki.. tak szczerze to cie nie kojarze.. ale bede na bierzaco obiecuje :ico_oczko: :ico_wstydzioch:

Maggie slicznie Antek wyglada,wydoroslal i taki powazny sie staje :ico_brawa_01:

Aginka nie martw sie ze Malwinka pije.. moja Nicoletez wypija 300 ml herbatki ziolowej przed spaniem.. i fakt w nocy jej nie daje pic.. bo nie potrzebuje.. ale Malwince przejdzie.. ja to bym dala jej smoczka jeszcze i by tyle nie pila.. ale juz Mala oduczylas od smoczka wiec trzeba poczekac i pozniej wyrzucic butelki bedzie ok tylko cierpliwosci

A wiec ja uciekam bo moja Nicole sie wlasnie obudzila pieknie po 2 godzinkach i do uslyszenia pozniej papa

[ Dodano: 2008-03-16, 17:14 ]
Basia super foteczki Asi,takie slodkie na lonie natury przyrody i mala jaka zadowolona :ico_brawa_01: pieknee :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 mar 2008, 18:30

cześć dziewuszki
Izuś uważaj na siebie, kuruj się i dbaj o zdrówko.
Kristi no to pienknie Nicole spała, mój Antos tez juz śpi strasznie długo i wogóle nie da się obudzic, jest padnięty...Ma katar i stan podgorączkowy...wiem że będzie potem cięzko w nocy, ale nie mam sumienia go budzić.... jest wykończony... :ico_noniewiem:

Dzisiaj byliśy w sklepie, kupić Antosiowi nowe buty no i zrobił nam taki cyrk, że on nie chce, chciał tylko te stare, płakał i krzyczał(ale to wszystko dlatego ze jest pzreziębiony...i żle się kruszynka czuje)...w końcu jakoś udało sie zmierzyć...ale nie było łatwo...kupiliśmy...no i tak nam się udało "uszczęsliwić" dziecko :ico_haha_01:
Mam nadzieję że się przyzwyczai :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

16 mar 2008, 19:23

A mysmy byli jak zwykle na niedzielnej wycieszcie dziesiaj, bylo ladnie wiec namowilam moich rodzicow i pojechalismy, na taki zamkniety teren i Asia mi sie wygonila, pozjezdzala ja zjezdzalni i nawet daja nam zjesc w restauracji obiad, a sama tez oczywiscie siedziala na specjalnym krzeselku i jadla :-)

Jutsynko Moja Asia tez na czekolade mowi podobnie bo: kata :-), a czapa to jest: czapa :-)

mama_Emilki, witamy Cie :ico_brawa_01: , wpadaj do nas czesciej!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Emilki za wymawianie swojego imienia, moja Asia mowi Aja (kazde "sia" mowi"ja")

[ Dodano: 2008-03-16, 18:23 ]
iza, kuruj sie biedaczku!!!

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

16 mar 2008, 20:27

mama-emilki pisze:U mnie już luzik, bo tata usypia Emilkę.


U mnie prawie tez, bo Asia zasypia sama, i jest cisza w pokoju wiec zaraz sprawdze czy juz spi :-)

mama-emilki pisze:jestem pełna podziwu dla Asi, bo przecież nie jest wiele starsza.


Bardzo dziekuje z imieniu Asi, ale powiem Ci, ze Asia bardzo dlugo mi nic prawie nie mowila, i tak z dnia na dzien sie rozgadala :ico_haha_02: , i ja tez bardzo duzo do niej mowie, i mysle ze to tez duzo daje, bo bylam w szoku, ze juz od kilku dni podtawi odmieniac slowa :ico_szoking: np. :mamie , nie uczylam jej, tylko do niej duzo mowie i sama zalapuje

Maggie, co do butow, to nam sie jakos udaje, bo moja mama kupuje buty Asi i przynosi do domu, i (odpukac!) jeszcze sie nie zdazylo zeby byly zle :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 mar 2008, 21:05

mama-emilki, witaj i tu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Asieńka jest naprawde gaduła że szok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zauważyłam że jak Adzie sie dużo razy powtarza jakieś słowo to zaraz tez łapie i stara se je powtórzyc :-D Mimo wszystko jej ulubionym słowem jest ADA hihi :-D pól dnia potrafi chodzic i wołać ada ada ada tak w koło :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 mar 2008, 21:10

mama-emilki, Ada na jedzenie mówi am lub mniam to zaraz jej 2 ulubione słowo :-D Daj mowi jak mam coś jej podać :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

16 mar 2008, 21:13

A Asi ulubionym slowem ostatnio stalo sie: córa :ico_haha_02: , chodzi i mowi: "Aja córa" :-) , a przzedtem to ulubionym bylo: kocio, czyli: kotek ; ale mowila kot Lama (sama tak nazwala zwojego pluszowego kota, z jakiejs piosenki to imie wziela) :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 mar 2008, 21:16

mama-emilki pisze:bakusia

Ada sotatnio nie chce mi jeśc zadnych serków chyba się przejadła :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: za to mogłaby litrami pić jogurty do picia:kupuje jej bakusie właśnie do picia albo danonki lub inne pitne jagurciki dla dzieci :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 mar 2008, 21:25

mama-emilki, tak dawałam czasem wlaśnie monte jeszcze zje ale bakusia jak widzi to od razu krzyczy nie am :ico_noniewiem: kiedys je uwielbiala :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość