Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 gru 2008, 22:15

asiula26, witaj moze choc pazurki poprawia ci humorek :ico_oczko:


madziorka hihi, boskie zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: choinka super i Lelus przystojniacha :-D :-D :-D
FILMIKI super usmialismy sie hihihi,Kaskader daje czadu :-) :-)

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 gru 2008, 22:27

Madziorka możliwość zawiezienia Emilki na weekend do rodziców to super sprawa, tylko wiesz, ja zobaczę ją dopiero w niedziele popołudniu, w tygodniu spędzam z nią niewiele czasy, teraz weekend beż niej no i człowiek strasznie tęskni za tym swoim szkrabem

Dzięki Frydza

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

20 gru 2008, 00:48

cześć Wam przemęczyłam te wszystkie srony ale nie wszystko pamiętam.przykro mi :ico_oczko:
Bardzo mnie smuci że Wasze szkraby chorują, mój Tomek trzyma się bardzo dzielnie, nie wiem? może to mój cycek tak go uodparnia, albo żadkie spacery, bo my za rzadko wychodzimy z domu...po nowym roku muszę t o zmienić...
Madziu jakaś deprecha Cię łapie,nie daj się...
Frydza kolorek włosów ten ciemniejszy lepszy...Ale skąś to znam, też kiedyś zrobiłam sobie blond [pare lat temu] raz w życiu byłam blondynką, ale źle się czułam i zniszczyłam włosy... :ico_placzek:
madziorka fajnie że będziesz w Polsce, też Ci życzę udanych i szalony a dla Lelka zdrowych Świąt
ania1980 niedobrze że Weronika ma kolki, aż mnie to troche dziwi, przecież karmisz ją piersią!?a przeważnie na piersi dzieci nie mają kolek! czy ją podkarmiasz?
Juli GRATULUHĘ :ico_brawa_01: mieszkaniam Twój Miśiek jest śliczny...
Kamila tylko pozazdrościć udanego wyjazdu, super...
więcej nie pamiętam...

A u mnie Tomek przeważnie przesypia całe noce, czasem obudzi się o 4 i przyczłapie do mnie i mnie męczy [znaczy szuka i znajduje cyca] raz mi spał do 8 :ico_szoking: a ja z nim rewelacja!, Frydzy i Juli dzieciaki szaleją za lampkami do kontaktu, a mój Tomek jest taki głupol za telefonem, że szok :ico_szoking: normalnie aż to denerwuje, nie można pogadać przez telefon bo zaraz chce, aż Artur mu dał takiego starego samsunga i ma swój :ico_oczko: żeby nie męczył nas o nasze, ale druga sprawa że niezły to wstyd 1,5 dziecko i ma swoją komórkę, jak ja psioczę że młodzież w gimnazjum ma komóry... :ico_wstydzioch: Ale cóż... A jak gada, musze mu nakręcić film... normalnie tak gada krzyczy, gestykuluje wszystko po swojemu, nic nie rozumiem...
Ja sobie tak po trochu sprzątam... troche muszę, bo chyba wyprawię małego sylwestra, a posiedzimy wspólnie pewnie z moimi rodzicami i Artura siostrą [nie wiem czy jeszcze ktoś/] zobaczymy...
dobra lece położyć się bo później rano mam bide...papa

[ Dodano: 2008-12-20, 11:27 ]
no hej...rzeczywiście tu pustki, nawet Frydza nieobecna, nasza patronka.
Ja właśnie wstawiłam sernik do piekarnika a Tomek mi zasnoł w huśtawce...
Ja poczułam klimt przedświąteczny, ardzo się cieszę że idziemy do rodziców, będzie super, w 1 dzień Świąt przyjdzie rodzinka, będzie dużo ludzi...zobaczymy?A prezenty mam, takie różne drobiazgi, jeszcze nie zabardzo dla mojego ojca...
tak mój Tomuń spał
Obrazek
bo po próbie wyciągniecia go z huśtawki, obudził się, nawet cycek nie pomógł... i już mi nie daje pisać...
Właśnie miałam telefon z fotosika, bo wczoraj zamówiłam prezenty kubek i kalendarz, powiedziała że nie ma tego mega kubka co chciałam ,więc wezme mniejszy tzn normalny, trudno, i może to będzie prezent dla ojca, nie wiem?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 gru 2008, 14:14

JESTEM JESTEM bylismy na zakupach :-D :-D

[ Dodano: 2008-12-20, 13:16 ]
agniecha772 pisze:, a mój Tomek jest taki głupol za telefonem, że szok normalnie aż to denerwuje,
Agus zaden wstyd ,wiki tez ma komorke stara moja i dziecko zadowolone i jeszcze ma 3 inne tel plastikowe ,mała maniaczka :ico_oczko:
Swietnie Tomus zasnal hihi :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-20, 13:17 ]
Moja mama kupila wiki cymbałki ,chodzi Wiki i rabie i jaka zadowolona :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

20 gru 2008, 17:14

Dzien dobry! Ja dopiero pochlonelam sniadanko izaraz lece sie myc.Mis spi z kupą.. ale byl tak jeczacy, wył,chodził jak pijany.. Ze teraz boje sie go obudzic i przewinac,bojuz nie zasnie.. a ja musze wziac [rysznic!
Wrocilam do domu o 7. Po pracy wypilam piwko przy barze ze znajomymi i pojechalam taxa do domku..
I oczywiscie.. mama od razu-ze Mis cyrk zrobil i ze od 3 do 5 histeria,rzucanie smokami, ryki,wymuszanie..i w koncu - latał dzikus isie bawił. Nie wiem.:/ Dziwne..zeby dziecko o3 rano wyjac zeby sie bawiło.Noasle nie bede jej stresowac isie wykłocac, borobi mi wielka przysluge.. ze ja pracuje itp,a ona spi u mnie ipilnuje wnusia.

Zaraz przyjezdza kumpela i bedziemy piekly aniolki z masy solnej, pierniki na choinke itp..
Wczoraj wyłam na ulicygodzine.. bo...
Duzy napisał ze bedzie we wtorek wieczorem.. albo nie bedzie na Swieta. Wiec ja w ryk. Stalam,gapilam sie na choinkina starowce.. a potem zadzwonilam do Szwecjii zaczelam sie klocic.. Pokrzyczelismy na siebie, pozrzucalismy wine.. potem byl lament i "kocham Cie..Misiu,Pysiu.."..
Ale w koncu Duzy wywalczył i zarezerwowalam mu prom na noc z poniedzialku na wtorek.. Ufff...
Rozłąka, wyjazdy,obowiazki.. Ale Swieta bez męża,bez ojca...Bylyby straszne. Nie przezylabym chyba tego. JEszcze mam okres i taka sieczke hormonalna w glowie..ze fjuuu fjuuu.
No ale nie ma co juz pisac. Jest ok. Czekam na wspolne kupowanie choinki i wszystko co zwiazane z rodziną.

Co do zakupow- Wczoraj byly tak masakryczne korki, ze pojechalismy z przyjacielem najpierw na lumpy - I kupilam sobie rewelacyjne 3 sukienko-tuniki, żakiet grzybek na lato, bluzke i Misiowi pizamke z Kubusiem Puchatkiem.. potem zahaczylismy o dobry miesny, warzywniak..i juz pedem do mnie.. bo zaraz lecialam do roboty. Ale... Rodzice dzis wzieli liste i kupia mi wszystko, a przyjaciel wzial autkoi odbierze Duzego rano we wtorek z portu! Wiec jeszcze lepiej hehe

Czytałam was. Ale przepraszam- odpisze Wieczorem. Mam niewiele czasu na wyszykowanie sie! ieczor mam dla siebie.. wiec nadrobie! Buziak :*

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

20 gru 2008, 23:25

Heja! Jestem na chwilkę, wpadłam się tylko odmeldować.
Czasu brak, bo wpadłam w wir świątecznych przygotowań :-D My też pierwszy raz robimy święta u siebie.
I mamy pierwszy raz ŻYWĄ choinkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Już nawet trochę przystrojoną :-)
Plany dla obżartuchów już zrobione, duża część zakupów też.
Jutro przyjeżdża moja mama - zobaczy Weroniczkę i Helenusię też, bo za Lenką bardzo już się stęskniła i zostaje na święta.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 gru 2008, 23:58

Juli, uffffff super ze jednak Krzys przyjedzie na swieta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:



ania1980 pisze:I mamy pierwszy raz ŻYWĄ choinkę
ekstra,mi tez sie marzy :ico_oczko: ,moze za rok :-)
Fajnie Aniu ze mamusia przyjedzie,cos pomoze i bedzie ci łatwiej.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 gru 2008, 00:08

czesc
ale dzien ulalala hihihi
super bo sie kreci cos. to nic ze ledwo zywa siedze hehe ale 8 godzin lazenia non stop dalo mi w nonono po calym przelezanym tygodniu w chacie hehe ale czad
a ledwo co weszlam do domu to dostalam whisky do reki i obiad
luzzzz
zegnamy sie z wspollokatorami, jak sie zobaczymy w styczniu to ich juz bedzie trojka. ale cudnie..., malenka coreczka przyjdzie na swiat jupi!!!

a w tych sklepach to szczerze nic nie ma

choc pokupilam co chcialam dla najblizszych . ale sob ie na swieta nic. ciuchy sa byla jakie bleeee
ale przezyje z tym co mam hehe

adasiowi kupiloam plyte system og down. dziwnie sie czulam na dziale z metalem. goscie klimatycznie wygadali a jak jakas sierotka hehehhee
ale moj mezulek bedzie sobie w aucie szalal..

lelkowi kupilam pajacyka do spania mikolajka z czapeczka hehe

dziwwczynkom sukienki w h&m
normalnie pierwszy rok tak szybko zaczeli wyprzedaze.. nie we wszysatkich sklepach
ale jednak
moze z powody tego kryzysu
chca podciagnac zyski bo wiadomo ze przed swietami ludzie wiecej kupia hehe

ale gdybyscie widzialy te tlumy
az chcialo sie zrobic fotke i zatytulowac credit crunch hehe niby kryzys z ludzie kupuja jak oszaleni
kolejki wypasne do schodow ruchomych.. i matko

ale fajnie bylo

ale leb mi peka
a najlepsze ze jutro lecimy a tu nic nie spakowane hehhe

lelek tak szaleje z nami.. skacze. wcina frytki
normalnie ma swobode na maxa
ale widzi ze pokoj pelen.. cos sie dzieje
on to kocha hehe

dobra juz nie przynudza

ide pakowac

agniecha u nas te same filmy z telefonem wiec sie nie przejmuj. lelus ma stara komorke. ale jak dzwoni ta wlasciwa to i tak stoi i wyje bo musi pogadac hehe

[b]juli [/b]oj wcale ci sie nie dziwie. tez bym wyla i wrzeszczala.. a potem buzi kocham itd
najwazniejsze ze przyjedzie uffff

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 gru 2008, 00:11

madziorka hihi, to szczesliwej podrozy :-D pakuj pakuj bo w PL zima sie robi :-D :-D no i ekstra udały ci sie zakupki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 gru 2008, 01:43

zima ??? brrrr

juz popakowalam wszystko. w takim tempie chyba jeszcze tego nie robilam hehe

ale gotowe dwie walizy i dwa podreczne hehe
jutro jeszcze kosmetyki i sprawdzenie wagi
bo mozliwe ze przesadzilam hehe
choc teraz lecimy takimi liniami ze w sumie mam 15 kg wiecej niz zwykle
super

juz serio spadam
lece pod prysznic bo czuje sie bleeeeeeeeeeeee

adas usypia dopiero leona
przez to zamieszanie hehe

a wiecie jakie jaja?
lelek dzis musial polknac kawalek mandarynki zamiast pogryzc
bo podczas kapieli adas zauwazyl ze kawalek mu z tylka wystaje :ico_szoking:

i nie da sie wyjac.
o matko ale schiza

pewnie z kupka pojdzie co?

myslicie ze to nic groznego?? hmm

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość