Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

20 gru 2008, 23:59

wiola85 pisze:ide do malego bo juz placze, nie da mi wiecej napisac
ja tez czasem bym cos tu nastukala a tu psikus... malutki sie odzywa i sila wyzasza - trzeba isc...
I tak mam wyrzuty sumienia czasem ze on sobie lezy a ja cos pisze na tt.

Moj Junior usypia w wozeczku wlasnie :-) tzn chyba usypia... ach ten nasz wieczorowy Marus... dobrze ze noce spokojne... Ale czasem potrafi tak po polnocy usnac...

Dobrej nocki wam zycze mamuski... przespanej... i kolorowych snow dla dzieciaczkow!!!

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

21 gru 2008, 00:05

Hejka dziewczynki !
Sorki że się wcinam w wasze rozmowy ale czytam co u was slychac
betka pisze:musze sprobowac tych DADA
Jeśli chodz io te pieluszki to za tą dużą paczke w biedronce 29zl dawalam i sa bardzo fajne toszke grubsze niz PAMPERSY tak ze bardzo fajne sa te chusteczki z DADA mojej Weronci tylko tych uzywam bo po PAMPERSACH ma uczulenie a HUGGISY sa jak z papieru i zostaja na pupie takie kawalki a te z DADA sa najłagodniejsze nawet w dotyku i kosztuja 4,95zl paczka.Tez bardzo fajne sa pieluszki WICKERSY ale one sa tylko w sklepie kaufland to nie wiem czy u was tez juz jest ten sklep i w zasadzie najtaniej za nie wychodzi
A tak w ogole przesliczne te Wasze dzieciaczki :-) Buziaki dla Was i maluszków :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 gru 2008, 10:38

betka, ja to ostatnio jezdziłam z moim po przedpokoju wozkiem, bo jakos nie chciał spac :-) ale to mi sie piewszy raz zdarzyło. A raczej nie chce go uczyc hustania czy bujania bo potem bedzie problem :-)
Jak jestesmy na dworze to spi jak zabity, to samo jak jedziemy samochodem i tylke dobrze :-)
dana, witaj kochana :ico_brawa_01: musze zrobic rozeznanie tych pieluszek, warto moze zmienic zeby nie przepłacac :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

21 gru 2008, 11:59

Witam się :-)

Wybaczcie że tak długo nic nie pisałam ale Filipek daje w kość mamusi :ico_olaboga: Nie śpi w dzień, nie śpi w nocy :ico_puknij: Najchętniej to by na raczkach drzemał u mamusi albo przy cycusiu, a jak go odkładam do łóżeczka to się odrazu budzi i marudzi. Dziś pierwsza spokojna noc od czwartku :ico_szoking: Martwiłam się że może się nie najada ale to chyba niemożliwe bo mleko mi tryska strumieniami :ico_haha_01: a czytałam że dużo dzieci tak ma na początku, poprostu potrzebują bliskości mamusi :ico_oczko: Mój mąż mi powtarza że Filipek mnie tak bardzo kocha i chce być cały czas przy mnie i tylko ze mną czuje się bezpiecznie :-) Kochany ten mój mężuś. Wczoraj go ululał i ładnie spał 4 godzinki potem go nakarmiłam i znów spał 4 godzinki więc się wyspaliśmy i mogłam wkońcu coś napisać :-)

Martwię się troszkę bo mój Filipek od kilku dni robi ciemno-zieloną kupkę :ico_noniewiem: i nie wiem co to oznacza, chyba będę musiała zadzwonić do pediatry bo może to jakaś bakteria :ico_noniewiem:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

21 gru 2008, 12:24

Motylek22, dla pewnosci zadzwon ale wydaje mi sie ze z kupka ok, moze zjadlas wiecej mieska albo czegos takiego. Poki nie ma zatwardzenia a w kupce nie ma krwi ani niczeho innego dziwnego to raczej ok. I fajnie ze sie w koncu troszke wyspalas.

dana, - dziekujemy za rady. Ja narazie na pampewrsach ciagle, małej nic się nie odparza wiec jest ok. I wciaz uzywamy 1- jedyneczek,ba Maja drobna jest. Ale pomysle o tych z biedronki, bo kauflandu u nas nie ma.


U mnie z nastrojem troszke lepiej ale jeszcze nie calkiem ok. Maja dzis mi dala pospac, spalysmy razem u nas w łóżku bo M w trasie. Zasnęła mi na niania wczoraj na leząco przy cycusie, obudzila się koło 23 na jedzonko, potem o 6 rano i dopiero o 9.30. Takze i ja jestem wyspana. A teraz na spacerek sie szykujemu i do babuni lepic pierogi.

MILEGO DNIA :)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

21 gru 2008, 12:57

wiola85 pisze:A raczej nie chce go uczyc hustania czy bujania bo potem bedzie problem :-)
Kochana ja tez nie chce uczyc tego malej ale za puzno juz sie nauczyla co prawda w wozku nie kolysze ale na rekach albo najlepszy sposob to wrzucic ja do bujaczka .Powiem ze nic zlego w tym kolysaniu dziciaczki to lubia i tyle byle nie za mocno je husiac he he he a nie uwirzyly byscie jaka bylam kiedys przeciwna temu kolysaniu ale dzieci wszystko zmieniaja nawet poglady hehehe :-D
wiola85 pisze:ak jestesmy na dworze to spi jak zabity, to samo jak jedziemy samochodem
Weronisia tak samo ma bo jak jestesmy w domu to za dnia nie chce spac wcale zadlugo godzinka to maks jak spi w lozeczku ale zwykle to drzemka po 15 min chyba ze trzymam ja na olanach to spi nawet 3-4 godziny :ico_oczko:
Motylek22 pisze:Martwiłam się że może się nie najada ale to chyba niemożliwe bo mleko mi tryska strumieniam
No to napewno sie najada
Motylek22 pisze:Mój mąż mi powtarza że Filipek mnie tak bardzo kocha i chce być cały czas przy mnie i tylko ze mną czuje się bezpiecznie
I tu mezus ma racje dzieciaczki karmione piersia sa bardziej przywiazane do mamuni i potrzebuja z nia wiecej czuc bliskosci a synusiowie podobno to juz w ogole mamusini cycusiowie :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Motylek22 pisze:Wczoraj go ululał i ładnie spał 4 godzinki potem go nakarmiłam i znów spał 4 godzinki więc się wyspaliśmy i mogłam wkońcu coś napisać :-)
No to spał przeslicznie :ico_oczko:
Motylek22 pisze:Martwię się troszkę bo mój Filipek od kilku dni robi ciemno-zieloną kupkę :ico_noniewiem: i nie wiem co to oznacza, chyba będę musiała zadzwonić do pediatry bo może to jakaś bakteria
No kochana lepiej to sprawdzic gdzies czytalam ze to nie za dobrze ale nie znowu strasznie .Najgorzej jest jak jest sluz lub krew ale sprawdzisz i bedziesz spokojna :ico_oczko:
blumek pisze:Ja narazie na pampewrsach ciagle, małej nic się nie odparza wiec jest ok.
Moją piluszki tez nie odparzaja tylko chusteczki PAMPERS
blumek pisze:Ale pomysle o tych z biedronki, bo kauflandu u nas nie ma.
Polecam naprawde sa fajne i nie drogie.Szkoda ze u was nie ma kauflanda bo te WICERSY sa najfajniejsze i najtansze
blumek pisze:U mnie z nastrojem troszke lepiej ale jeszcze nie calkiem ok. Maja dzis mi dala pospac, spalysmy razem u nas w łóżku
Trzymaj sie kochana :ico_oczko: My caly czas spimy z mala razem tylko czasem spi w lozeczku hehehe psujemy dziecko hehehe a puzniej bedzie placz :ico_placzek:
blumek pisze:obudzila się koło 23 na jedzonko, potem o 6 rano i dopiero o 9.30. Takze i ja jestem wyspana.
No to slicznie tez spi Moja usnela o 21 ale za godzinke sie obudzila potem 23 usnela i z malymi przerwami sie budzila o 24:30 polozylam ja do lozeczka i obudzila sie 3:30 no to ja wzielam do siebie i spala do 7
A teraz spi ale co chwilke sie przebudza bo jest rozwydrzona i liczy na spanko na kolankach lobuziara :-D
MILEJ NIEDZIELKI WAM ZYCZE

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

21 gru 2008, 14:56

a u nas tragicznie, padnięta jestem maksymalnie.. Jasiek jakiś marudny,, wczoraj zrobił chyba z 10 kupek praktycznie co bączek to kupka, wojował do 24 później usnął obudził się przed 3 na jedzenie, później przed 6 usypiał chyba z godzine jak nie lepiej, rano płakał jak wściekły najlepiej było mu na rączkach, wić do południa biegałam w szlafroku, rzygając jak kot w międzyczasie, zatrułam się klopsikami, właściwie to jeszcze do tej pory mnie trzyma.. Ja zła zmęczona, więc i Bąbel marudził.. w końcu odstawiłam go do dziadków, to troche ogarnełam i ubrałam się.. teraz go spakowałam i poszedł z dziadkiem na spacer..

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

21 gru 2008, 17:36

Moja Mała też dzisiaj trochę marudzi ale o 14 poszliśmy na spacer i po spacerku śpi dalej, ale chyba już nie długo bo coś zaczyna kwękac :-D

W nocy śpimy całkiem dobrze. Po kąpieli i mleczku, czyli ok 20-tej zasypia, później budzi się ok 24, a później o 5 lub 6 więc całkiem nieźle. Spokojnie się wysypiam, tym bardziej że o tej 6 jeszcze nie wstaje tylko biore moją Księżniczkę do łóżka i drzemiemy jeszcze do 8,9. Także noce super, ale w dzięń to tylko na spacerku albo na rączkach, ale staram się jej nie przyzwyczajać.

Ja też ciągle na pampersach, i teraz też chusteczki pampersa kupiłam,bo używałam nivea, ale Sara ma uczulenie na oliwke nivea więc z chusteczek też zrezygnowałam.
#ania# pisze:rzygając jak kot w międzyczasie, zatrułam się klopsikami, właściwie to jeszcze do tej pory mnie trzyma..

bidulko :ico_pocieszyciel:

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

21 gru 2008, 19:35

dobry wieczor ja dzis panieta to tylko pozdrawiam ......Julka śpi jutro ide z nia do pedioatry juz skonczyła miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-21, 18:37 ]
My tez śpimy codziennie rano razem na łoziu tak od 6 jak sie obudzi na cyca do 10 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

21 gru 2008, 21:38

dana, -śliczne masz foty :)

W koncu chwila dla siebie. Maja zmeczona po kąpieli i mleczku w koncu padła.Ciekawe na jak długo :ico_haha_02: Dziś spacerkowalysmy, na dworze byla ponad trzy godzinki i potem jeszcze z godzinke wieczorem. Ogladalysmy jak miasto ustrojone jest. Dzis bylysmy wiekszosc dnia u mamy, robiłysmy pierogi o choinke. Tata przytachal taką pięknotę, że szok. Nawet Maja byla żywo zainteresowana tym co się dziło :ico_brawa_01: Oczke się jej kleiły i ale zielepeta nie miala czsu spac, wiec teraz komarzy. No i wlasnie zaczelo padać , szkoda ze to nie snieg.
Czekam na mezusia az do nas wroci.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość