Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

22 gru 2008, 10:41

Ciekawa jestem jak sie bedzie spisywał w wigilję
a ja przed chwilą z mężem sie sciełam a propo Wigili :ico_zly: . Zawsze co roku ta sama sytuacja dlatego świąt nie lubie :ico_wstydzioch: , kłutnia o to że najpierw jedziemy do tesciów na 17 a na 19 do moich rodziców i że u moich bedziemy nocowac ze wzgl. na Franusia nie bede go po nocy ciągnęła i że bedziemy u moich dłużej ale jak tłumacze mojemu P. że moi rodzice są sami i będą na nas i siostre moją czekać a że jego rodzeństwo mieszka z rodzicami i sami nie bedą jak my pojedziemy to nie kuma tylko sie obraża że zawsze musi być po mojemu :ico_zly: . A w pierwszy dzień bedziemy u tesciów a w drugi znowu u moich. No i od słowa do słowa teksty typu że Franek jest czesciej z moją mamą itp. Jak ja nie lubię świąt, chciałabym mieć duży dom bym mogla zrobić wigilie wspólną.

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

22 gru 2008, 11:34

cześć mamcie
znalazlam chwilke w tym przedswiatecznym szale
czytalam was i wszystko wiem ale niestety tyle tego ze nie wiem co mam pisac :ico_wstydzioch:
napewno :ico_brawa_01: dla nowych zabkow, a i asiab franio to silacz nie zly jak z lezenia do siadu :ico_brawa_01: zirafka twoj synus to sie super wyglupia do aparatu :ico_brawa_01: bo moj to pozuje maly lalus
kłutnia o to że najpierw jedziemy do tesciów na 17 a na 19 do moich
rodziców i że u moich bedziemy nocowac ze wzgl. na Franusia nie bede go po nocy ciągnęła i że bedziemy u moich dłużej ale jak tłumacze mojemu P. że moi rodzice są sami i będą na nas i siostre moją czekać a że jego rodzeństwo mieszka z rodzicami i sami nie bedą jak my pojedziemy to nie kuma tylko sie obraża że zawsze musi być po mojemu :ico_zly: . A w pierwszy dzień bedziemy u tesciów a w drugi znowu u moich. No i od słowa do słowa teksty typu że Franek jest czesciej z moją mamą
o cie krece!!! widze ze nie tylko mamy ta sama tesciowa ale meza chyba tez :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: u nas co roku to samo tyle ze u nas jest tak ze my mieszkamy w jednym domu z moimi rodzicami(mamy oddzielne wejscie i mieszkanaie) wiec dla mnie normalne ze my z rodzicami spedzamy wigilie tym bardziej ze brat za granica a siostra wigilie u siebie spedza. i tez klutnia dlaczego znow u moich rodzicow ze on tez ma swoich i ze moja siotrzyczka mogla by do rodzicow przyjechac itd. my robimy tak ze wigilia u rodzicow pierwszy dzien od rana u tesciow i nocujemy tam jemy sniadanie i do rodzicow na drugi dzien na obiad- mysle ze to w porzadku tym bardziej ze my z nimi mozna powiediec mieszkamy! ale bez klutni przedswiatecznej sie nie obejdzie :ico_zly:

a ja probuje ostatnie 2 dni dac Rysiowi zupke wlasnej roboty ale niestety mu nie smakuja :ico_szoking: robilam buraczkowa i jerzynowa- blee az sie wzdrygal. a czce mu juz wprowadzac po malu nasze jedzonko... dzis spróbuję zrobic pulpety i dac mu z ziemiaczkami i brokulem albo burakami nie w formie zupy. pytanie do was: jak robicie pulpety tzn czy ten sosik zaklepujecie maka i dodajecie smietane lub przecier czy tylko dajecie prosto z wody pulpeta czy z sosikiem?? mozna juz dawac ze smietanka z kartonika np 12%?

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

22 gru 2008, 11:39

czy tylko dajecie prosto z wody pulpeta czy z sosikiem?? mozna juz dawac ze smietanka z kartonika np 12%?
ja to robiłam Kubusiowi pulpeciki takie gotowane w jarzynkach z marchewka pietruszka koperkiem i porem i takie mu dawałam i mu smakowało. Nie dodawałam smietany bo jak raz dałam do zupy to miał biegunke więc te pulpeciki to tak rozdrobniłam, że miał tak jakby taka zupkę.
A zupę tez niczym nie podbijam najwyżej dodaje troche grysiku żeby zagęścić.

[ Dodano: 2008-12-22, 10:46 ]
Asiab u nas nie ma kłótni bo Wigilia bedzie u moich rodziców a poźniej podziemy do teściów złożyc życzenia. Zawsze tak było więc mąż sie nie sprzeciwia. Chociaz przyznam że jeszcze ani razu teściowie nas nie zapraszali do siebie na Wigilie więc dlatego nie ma kłótni gdzie ja spędzimy :ico_noniewiem:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

22 gru 2008, 11:58

czesc
wszystko czytam ale jakos nie moge nic napisac :ico_wstydzioch: nie mam weny hahaha i czasu, zalamac sie idzie nie wiem w co mam rece powkladac szok, brawa za wszystkie nowe zabki no i za tak upragnione raczkowanie dla Baianeczki, moja tak jak asiab, cos tam wydziwia pozy ma odpowiednie ale jak ten osiolek nie ma ochoty nigdzie isc, a widze ze ja ja to wkurza bo nudzi sie juz jak siedzi(ile mozna) a na samochodzie tak swzybko jezdzi ze ja zanim sie ca cos wezem to juz musze ja przekrecic zeby jecha;a a jak dlugo w jednym miejscu jest to placze, zwariowac mozna, teraz oczywiscie spi ale gdzie oczywiscie na balkonie, ja robie bigos pranie i wszystko, sniadanie nie jadlam jeszcze :ico_szoking:
ja robie wiglie u nas w domu bedzie meza siostra z mezem moja babcia moj brat, ciocia wujek no i to chyba wszystko, moze jak bede miala potem chwile to wpadne do Was, ach i dziekuje za wszystkie kartki wyslane na nasza-klase, przepraszam dziewczyny ze nic nie pisze nie mam czasu naprawde ,ale serdecznie dziekuje :ico_oczko: ide dalej robic taki juz nas los :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-22, 10:59 ]
acha i jeszcze karpie mi zdychaja w wannie co jak mam zrobic :ico_placzek: maz bedzie o 16 dopiero :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

22 gru 2008, 12:53

Mam jeszcze pytanko;jak macie dekoder do tv, my zastanawiamy się nad cyfrowym polsatem
my mamy cyfrowy polsat i nie nazekam. W sumie cały czas i tak u nas leci jeden program tzn bajki dla dzieci :ico_olaboga:
Bianka zaczęła raczkować
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jak robicie pulpety tzn czy ten sosik zaklepujecie maka i dodajecie smietane lub przecier czy tylko dajecie prosto z wody pulpeta czy z sosikiem?? mozna juz dawac ze smietanka z kartonika np 12%?
ja daję mojej bez sosu. Ale napewno mozesz zagęścic mąką i ze śmietanką. Raz małej dalam sosu takiego z papierka i nic jej po nimn nie było. Moja jada w kawakach. tzn dziabe jej widelcrm kawalek a ona go gryzie. U nas nic w formie papki nie przejdzie.

Teraz raport z nicki :) Nocka ok. Pierwsza pobudka o 6 rano na picie i wzięlam ja juz do siebie bo raczki do mnie wyciągała i spalismy do 8

Ja vczuję sie jeszcze nie najlepiej ale mam nadzieję że mi przejdzie

[ Dodano: 2008-12-22, 11:54 ]
A co do wigilii to u nas zawsze najpierw jeździmy do teściów na 17 a do nas przyjeżdzamy na 19 i nie ma nigdy sprzeciwu ze strony męża :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-22, 11:55 ]
Zirafka Kubuś boski i macie bardzo ladną choinkę - super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

22 gru 2008, 13:20

Zirafka KUbuś cudne minki robi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sylwia zdrowiej, żebyś święta miała :-D

Mika, Basia ja Wam współczuję tego braku czasu :ico_pocieszyciel: No ale po świętach już będzie luzik :-D

asiab u nas też był ten problem - ciągle się kłóciliśmy o to gdzie spędzamy święta. W końcu ustaliliśmy, że Wielkanoc u niego, Wigilię u mnie, a w następnym roku odwrotnie. Plan zakończył się po pierwszej Wielkanocy. Jego rodzinka ze świąt zrobiła libację i okazję do kolejnej awantury. Było mu wstyd i przykro i od tego czasu wszystkie święta spędzamy na wsi u moich rodziców. Teraz nawet P. już się opłatkiem ze swoimi nie dzieli. Strasznie Ci współczuję takiej sytuacji :ico_pocieszyciel: A może połączcie rodzinki i zróbcie jedną współną wigilię? Np. Twoich rodziców zaproście do teściów lub odwrotnie? Przede wszystkim porozmawiajcie na spokojnie.

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

22 gru 2008, 13:29

zirafka, sliczne zdjecia :-) mam identyczne bodziaki i pajace z tej firmy- tanie i solidne :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

22 gru 2008, 13:59

Zirafka Kubuś boski i macie bardzo ladną choinkę - super
dziekujemy dziekujemy :ico_sorki: :ico_sorki:
mam identyczne bodziaki i pajace z tej firmy- tanie i solidne
zgadza się sa tanie i w miarę mocne bo na tyle prań to one dużżżżo wytrzymują.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 gru 2008, 14:26

jestesmy juz u moich rodzicow, jak znajde chwilek to wpadne
Kubus slodkie minki strzela, Brawo dla Bianki za raczkowanie

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

22 gru 2008, 15:09

A może połączcie rodzinki i zróbcie jedną współną wigilię? Np. Twoich rodziców zaproście do teściów lub odwrotnie? Przede wszystkim porozmawiajcie na spokojnie.
niestety tak sie nie da bo moja siostra tez najpierw do tesciów ( u niej dokładnie ta sama sytuacja z mezem )z tym ze powiedziała ze jak chce to ona z dziecmi bedzie u naszych rodziców a mąz u swoich j
esli ma jakis problem

FRANEK PRZERACZKOWAŁ KAWAŁEK DO CHOMIKA U MOJCH RODZICÓW :-) :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zrobi nam prezent i pójdzie w wigilie pod choinke po prezenty :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości