mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 mar 2008, 12:33

Hej dziewczyny ratunku potrzebuje księgowej!!!!!!!!!! :-) Dochud na ręke to ten po doliczeniu składek na ubezpieczenia społeczne???????????? :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-17, 11:34 ]
oooo kórcze musze się poprawić dochód :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

17 mar 2008, 13:20

MAziu ja się nie znam...

Mery - musiałabyś mieć oczy dookoła głowy! Nieuknione niestety są te dziecięce wypadki :(

Asiu - to z Ciebie też wielbicielka psów :) Psy strasznie brudzą, zwłaszcza jak im sierść wychodzi, chce Ci się dodatkowo sprzątać? Bo wiem, że Ty z natury pedantką jesteś.
Ja na emeryturze - jak dzieci się z domu wyprowadzą, wezmę sobie pieska ;)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

17 mar 2008, 13:29

Ja pedantka ojejuś Ela, dobrze ze nie widzisz jaki mam sajgon teraz w domu :ico_olaboga: Lubię psy, całe życie z nimi mieszkałam, ale faktycznie odkąd mieszkam bez, to gdy jestem u rodziców to mnie troszkę drażnji sierść czy piasek jaki roznoszą.
Od dwóch dni mam straszny ból w kręgosłupie, nawet kaszlnąć nie mogę, dlatego wiele rzeczy nie robię, ledwo odkurzyłam i mysłałam że zejdę. A to wszystko wina mojej skoljozy. Przez całą ciażę miałam spokój, a teraz od kilku m-cy znów to samo
:ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

17 mar 2008, 13:56

Asiu, idź koniecznie do lekarza! Kiedy się wybierasz?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

17 mar 2008, 14:04

Elu chyba żartujesz, mój mąż oczyiście zapracowany, prosiłam o maść, ale nie ma czasu jechać do apteki, a tu na tym osiedlu najlbiższa jest 2 km :ico_zly: maja jakąś otworzyć...
Z tym kręgosłupem zawsze tak miałam, wystrarczyło by mi troszkę wyleżęć to, ale nie mam kiedy, ale co ja tam się będę użalać, nie jest tak xle by nie mogło byc gorzej :ico_oczko: Generalnie powinnam iśc na opercję bo podobno jakis kręg naciska mi na nerw, ale kiedy? W pt jedzimy do rodziców to odpocznę :-D
Wyszłam na spacer i deszcz nas złapał, wróciłam i słońce jest, oszaleje chyba :ico_zly: zanim się ubiorę pewnie znów najda te jędzowate chmury

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 mar 2008, 14:05

A ja lubie pieski ale u kogoś, masz racje elu ta sierść jest najgorsza, też miałam w nonono był cudny.Ale odkurzanie było koszmarem. a co do kręgosłupu to też minie często boli, np. w sobote jak od piątku ganiałam to sprzątanie, zakupki i pieczenie, bo mieliśmy gości to wam powiem jak poszli do domu to ja nawet usiąśc nie mogłam taki ból a jak sie połaozyłam to choćby ktoś mnie igłam i kuł :ico_szoking: Asiu też mi się taki piesek podoba, jak kiedy kolwiek będe miała psa w domu to takiego. Ale najpierw musze kupić odkurzacz :ico_szoking: Mąż se już wybrał i muśle że ja już nic nie mam do gadania, ale może jednak kiedeyś będe miała swoje zdanie :-D A zresztą odkurzacz to odkurzacz musi tylko dobrze ciągnąć, dobre ssanie :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

17 mar 2008, 14:14

A tak mi się przypomniało, była u mnie babka której sprzedałam buciki po Wiki, wykazała się niezwykłym taktem, pyta mnie jak ma mała na imię
"Wiktoria"
"No tak tych Wikitori to pełno, w szkole jak pani powie -Wiktoria to 10 się obejtrzy"
Co za wyczucie nie? Kultura po polsku, a wystarczyło np "Fajnie", "ładnie" itp.
Mało tego jej córa jest starsza o raptem 5 dni i "E moja to już od pół roku je sama" "A Pani córka to jeszcze w papmersie chodzi?" Normalnie szlag mnie trafia na takie baby
Czy ludzie to nie mają jakiegoś wyczucia, jakieś wrażliwość, nazwyają to "szczerością" super szczerosć=zrobić komuś przykrość, co jak co ale czasem to się nie dziwię że nas w Europie nie lubią. Szacunek, tolerancja a co to jest???

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

17 mar 2008, 14:23

Asiu to poważna sprawa, weź męża za głowę i niech do apteki jedzie!
A takich jędz to pełno, też słyszałam - i to od swojej kumpelki - Jaś będzie? Tak, teraz tych Jasiów i Antosiów to pełno ;)
Trzeba było oryginalne wymyślić imię - takie dziwaczne, żeby się dzieci w szkole z dziecka potem śmiały...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

17 mar 2008, 14:42

Elu- współczuje może to jakiś zabłąkany szczur u nas po Gorzowie grasują bobry :ico_oczko:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 14987.html

Asia - mi w rodzinie jedna z ciotek powiedziała że imię Nikola to dają ludzie pokroju magdonalda i że to teraz jakaś głupia moda za Wiśniewskim że takie dziwne imiona ludzie dają. Jej wnuczka ma na imie Zosia a ja tak bym nie dała no ale wiesz nigdy nikomu bym nie powiedziała że imie nie takie wybrał bo to jest indywidualna sprawa. Takie komentarze trzeba puszczać mimo uszu bo to ludzie którzy ani taktu ani za grosz kultury nie mają a nonono noszą wyżej niż sraj...
Co do umiejętności dzieci to też różnie zresztą same na forum widzimy że jedne np. pięknie śpią ine pięknie jedzą a inne np. są świetnie sprawne fizycznie to są dzieci i mają prawo czegoś nie potrafić - zresztą każdy ma prawo nawt dorosły bo wszyscy jesteśmy inni - no a ta baba to wogóle jakaś z innej bajki :ico_olaboga: głupie babsko.

Asiu nie lekceważ dolegliwości związanych z kręgosłupem :ico_nienie: dbaj o siebie kochana bo jak ty sama nie zadbsz to kto?

[ Dodano: 2008-03-17, 13:43 ]
Zapomniałam dzisiaj byłam podpisywać obiegówkę i już definitywnie zakończyłam kariere w DPS-ie.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

17 mar 2008, 15:09

Normalne że sie porównuje dzieci, tzn rozmawia o tym, ale nie lubię nietaktu. Mnie nie draznji gadanie "a moja córka to jest naj.." czy "bo moje dziecko to najlepiej.." prawidłowo jest jak sie uważa że własne dziecko jest naj naj naj. Ale takie beszczelne gadanie :ico_zly: Nieważne. Ja i tak uważam że moja Niunia jest NAJ :-D

Dziękuję za troskę dziewczyny. Czekam aż Wikunia pójdzie lulu to poleżę troszkę, chociaż mnie nosi bo mam sprzątanie...

A wiecie co do nadawania imion, mnie na prawdę jest egal czy ktos nazwie dziecko Marysia czy jakoś dziwacznie. W Stanach można dac byle jak, jak sie podoba i nikt się nie czepia. Bo tak na dobra sprawę, a co mnie obchodzi jak dziwnie dziecko będzie miało na imię tak jak u Wiśniewskich np. To ich sprawa, tak tylko się zastanawiałam czy samo dziecko nie bedzie miało problemu z wypowiedzeniam własnego imienia, ale kurcze jeśli im się tak podoba to OK :-D Wolna wola.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość