Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

16 gru 2008, 09:04

Witam.
A ja bycze sie w Polsce u moich rodzicow :-) W swieta mamy chrzciny a do Wiednia wracam dopiero 12 stycznia.

Wiki Mowi coraz wiecej zaczyna uzywac wyrazy ktore zna i gdzies zkodowala :ico_brawa_01: Tak wiec terz pewno w niedlugim czasie bede miec gadole. Co do wagi 13,5kg i 92 cm. Nie wiem skad sie biora bo straszny niejadek z niej.

A co do rozmiaru to tak jak Maja pisala 104 bedzie najlepsze ale przygladnij sie tez 110ce bo czasami niewielka roznica jest, a rekawki mozna podwinac i posluzy ciuszek dluzej :-)

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

22 gru 2008, 01:04

Ja tak na chwilke u nas wszytko bez zmnian chciałm złozyc Wam zyczenia świateczne:
Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia.

Obrazek
Obrazek

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

23 gru 2008, 08:19

Ze szczerego serca w ten piękny czas,
gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas,
życzę miłości bez trosk i złości,
pokoju na świecie i wszystkiego czego tylko zapragniecie,
niech Wam się spełni, radości doda i niech będzie biało,
żeby się szczęście zawsze do nas uśmiechało!

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

25 gru 2008, 09:36

Ja również dołączam się do zyczeń:
Wesołych Świąt i jak Najlepszego Nowego 2009r:)

Mój synek pobił wczoraj rekord w jedzeniu uszek i pierogów z kapustą , nic innego jeść nie chciał. Bałam się że mu zaszkodzi ale dziś wstał z wielkim uśmiechem na twarzy :). Pozdrawiamy :-D

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

28 gru 2008, 01:30

A u nas przed tak jaki po siietach bez zmina tylko tyle ze Kubus moiw 2 wiecej słowa
A NIE MOWIŁM WAM CHYBA ZE MAMY PROBLEMY Z OCZKAMI uciekjaj mu na zewnatrz jak sie zapatrzy i tarz coraz bardzjei juz byam u okulisty w łodzi i jescze pojechałm do instytutu do katowic i okało sie ze jak i tu u nas tak i tam powiedzilei to samo ze trzeb a ćwiczyc a ze on jest jeszce za mały to z cwiczen za bardzo nic nie wychodzi i mi sie wydajez ze ta wad sie powieksza bede nadal probował cwiczyc ale widze to bardzo czarno moia ze jak nie bedzie poprway to zabieg ale kurcze człowiek sie boji mam nadziej ze w koncu go zainteresuja cwiczenia
A co u was na profilu pustki
wstwie nowe zdjecia i jedno świteczne całej rodzinki
pozdrawim was goraco papa
Obrazek

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

30 gru 2008, 15:24

U nas wszystko po staremu, czas jakoś tak szybko leci, praca dom i tak w kółko a dni jescze takie krótkie... Filip ciagle choruje odkąd poszedł do żłobka. z katarem sie własciwie nie rozstajemy. na szcęście nie załapał jakiejś poważnej infekcji, wymioty, biegunki, temoperatura itd W końcu sie przystosował bo na poczatku było cięzko, płakał, nie chciał chodzić. Teraz biegnie do sali aż sie kurzy :-D Nawet mu nie spieszno do domu. Zaczyna niestety bić, wczesniej raczej nic takiego nie było, podejzewam że to ten niesczęsny bunt dwulatka oraz żłobek. Pewnie dzieci sie tam biją. Poza tym coś nie po jego mysli to wrzask, ewidentnie sie wscieka. No nic musze przetrwać :ico_olaboga:

Ja czuje sie dobrze, brzuszek powoli rośnie. tak sobie czekam od jednej wizyty do drugiej zeby wiedziec czy wszystko z dzidziusiem ok. Płci na razie nie widac.
Postaram sie wkleic jakieś zdjecia bo mój podpis kompetnie nieaktualny.

ps. Monis tenb Twój Kubus jest przesliczny , taki parwdziwy chłopczyk!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

30 gru 2008, 18:16

Agusia dziekuje to dobrze ze u was wszytko oki a z tym buntem to chyba u wszytskich Kuba nie chodiz do złobka a tez sie czasm buntuje ale nas nie bije czasmi tylko reke podniejse ale za to jak sie złosci naosc to pochodzi i ta rzezc gryzie w sumie od nie dawna . A co do dzidziusia to ja tak mysle zeby zaczac sie strac od przyszłego roku gdzies tak od lata bo po nowym roku musz ezrobic badnia czy moge bez problemu naturalnie rodzic . Agusia duzo zdrowka dla was i dla wszytkich mamai ich pociech
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2009 http://www.icq.com/img/friendship/stati ... 961_rs.swf

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

31 gru 2008, 23:19

*.*,
*.*
*.*
*.
*.*´¨)
¸.•´¸.•*´¨)
.•´,•*´¨)¸.•*¨)
¸.•´¸.•*´¨).•*´¨)
(¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨)
::::::°::::::::o::::°:::::o°:::O::°::::
::::::::°::::°:::::::::o::°::::°::::::
::::°:o::::::::°::::o::°:°:::o::°::::
...~~~~~~~~/...~~~~~~~~/
....~~~~~~~/.....~~~~~~~/
.....~~~~~~/.......~~~~~~/
......~~~~~/.........~~~~~/
.......~~~~/...........~~~~/
........~~~/.............~~~/
.........~~/...............~~/
..........~/.................~/
...........||..................||
...........||..................||
...........||..................||
...........||..................||
...........||..................||
......./******........./******.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!

_$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$
$$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$
$$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$
____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$
___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$
__$$____$$$_$$$_$$$_$$$___$$$$$
__$$____$$$_$$$_$$$_$$$____$$$
_$$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$
$$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$
$$$$$$$__$$$$_____$$$$__$$$

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

08 sty 2009, 01:34

Mamy co u nas tak pusto zaraz sadniemy na druga strone

[ Dodano: 2009-01-17, 15:30 ]
Jejku jejku ale mamy tyły co tam u was jak dzieciaczki w nowym roku moj Kuba taki łobuziak sie zrobił ze maskara ucieka jak go wołam w sklepie nikogo sie nie boj z kazdym robi czesc i papa a teraz wycignełam jego hustawke na ktorej zawsze pobuja sie 2 min i chciał wyjsc chiałm poyczyc koleznce dla coreczki to on teraz po połgodziny sie buje i chce wysoka głupio mi bo jej obiecałam ale co zrobie trudno przeciez nie bede kupowac drugiej łzobuzak na maksa
Napiszcie co u was ??? PAPA do szybkiego

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

27 sty 2009, 11:23

Witam! Moniczka nawołuje żeby się odezwać więc sie ozywam :)
U nas choroby ciąg dalszy. Teraz Filip przeszedł angine i 2 tyg w domu. Za to chetnie poszedł do żłobka.Mówi pieknie, jeszce troszkę niektóre wyrazy nie do końca zrozumiale ale gada normalnie-jak stary :-D
Poza tym nic ciekawego się nie dzieje, brzuszek rosnie , dzidzia kopie. na ostatnim usg lekarz powiedział że wygląda na dziewczynkę ale nie nastawiam sie jeszcez. W przyszłym tyg usg połówkowe to może się wyjasni.
Ja niby mieszkam w domku jednorodzinnym, taki kwadraciak, na dole teście, na górze my z dziadkiem i mamy tam 3 małe pokoje(dziadek dwa). Nie mam gdzie trzymać rzeczy. Hustawka, wanienka wózek i wszystkie inne graty trzymamy w komórce na dworze. Jak sie urodzi bobo to sukcesywnie bede oddawac i sprzedawac te rzeczy. Juz nie moge się doczekać. naprawde w szafach poupychane ciuszki, przewijaki itd, juz miejsca brakuje. odezwe sie po usg i pochwalę co mi tam wyszło :-D
Pozdrawiam.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość