Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 gru 2008, 11:32

Ja czasu nie mam ale dziękuję za kawusię, Marcin mnie wygania tradycyjnie bo patrzeć nie może a Aur tylko do mnie chce iść (też nie może mnie przy komputerze znieść :ico_oczko: )

Aga[/] Ula naprawdę rewelacyjnie chodzi, muszę teraz Arturka nagrać i Wam pokazać jakie postępy zrobił :ico_haha_01:

Iwona no pożar naprawdę :ico_olaboga: dobrze że to nie wasz blok. A garnuszek mamy taki sam :ico_oczko: Artur już 'z zamkniętymi oczami' wkłada kółko, bo obracać nie trzeba :ico_haha_01:

Mariola zdjęcia też super, prezentów że ho ho :ico_haha_02:

Dobra uciekam, do narazie :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 gru 2008, 14:17

Czesc wam u nos noc ok tylko moje dzieci tak kaszla najpierw o 6 Amelka pol godziny a potem Julka o 7 godzine az wkoncu sie obudzila.Jola tez tego nie rozumie jak mozna traktowac tak dzieci Amelka mala a od kazdego dostala prezent tak jak Julka.Swieta super ale ciesze sie ze juz po mimo iz dzisiaj i jutro do pracy.Amelka dostala kubeczek z dziubkiem no i teraz chodzi i leje herbatka na dodatek otwiera go nie wiem jak to potrafi i dzisiaj dwa razy wylala wszystko cala do przebrania.Urszulka slicznie chodzi Amelka nawet sama nie stoi.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 gru 2008, 14:21

Witam a u nas zawital kolejny zabek :ico_brawa_01:

bylismy dzisiaj na zakupach i kupilismy majeczce lalke ktora raczkuje tylko ze oczywiscie nie ma baterii i musimy isc kupic ale to dopiero jak majka wstanie chcialam jej kupic lalke co sie smieje ale juz nie bylo :ico_noniewiem:

tez bym wam wkleila filmik jak majka chodzi ale po pierwsze ja nie umiem wkleic filmiki a majeczka jeszcze chodzic wiec moze zanim sie ona nauczy chodzic ja sie naucze filmiki wgrywac :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 gru 2008, 19:59

iwona83, żeby filmik wgrać to się musisz na youtube zarejestrować i tam jest add film czy jakoś tak, wpisujesz różne dane, nazwę i jak chcesz opis i wgrywa się :-)

Dziewczyny oglądam nowy serial 'Fringe', polecam jak ktoś oglądał wcześniej z Archiwum X trochę mi to przypomina tylko że to nie o obcych tylko o ludziach z nadprzyrodzonymi zdolnościammi

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 gru 2008, 20:58

no i wyprobowalismy lale Maja jest bardzo zadowolona daje jej buzi bo lala placze i jak raczkuje lala to maja sie kladzie i patrzy na nia a i jeszcze przytula

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 gru 2008, 23:10

Dzięki za pochwały pod adresem naszego małego chodzącego bobasa :-)
na dodatek otwiera go nie wiem jak to potrafi
Hehehe, skąd ja to znam, wszystkie kremy, maści, pudełka, Ula potrafi sobie otworzyć, a jak zauważam, że bawi się czymś czym nie powinna, to ucieka z tą rzeczą w najbardziej oddalony kąt pod stołem, żeby ciężko ją dopaść... :ico_oczko: Nasze maluchy są bardzo sprytne.
Witam a u nas zawital kolejny zabek :ico_brawa_01:
Brawo :ico_brawa_01:
Dziewczyny oglądam nowy serial 'Fringe', polecam jak ktoś oglądał wcześniej z Archiwum X trochę mi to przypomina tylko że to nie o obcych tylko o ludziach z nadprzyrodzonymi zdolnościammi
Coś jak heroes? Zaraz wrzucę kilka odcinków "na spróbowanie" :ico_oczko:
no i wyprobowalismy lale Maja jest bardzo zadowolona daje jej buzi bo lala placze i jak raczkuje lala to maja sie kladzie i patrzy na nia a i jeszcze przytula
Słodko to musi wyglądać...

A Ula opanowała picie z butelki, dzisiaj sama sobie ściągała ze stołu i piła ładnie :-) Tyle nam daje radości, najsłodsza jest wtedy, gdy przychodzi się przytulić, tak fajnie kładzie główkę na mnie i się słodko uśmiecha, a jak jej powiem Ula daj mamie buzi buzi, to podchodzi ze swoją słodką buzią i otwarty dzióbek przykłada do moich ust. Kochane te nasze rozrabiaki...
Cisza tu dzisiaj, wszyscy jeszcze świętują, szkoda, że tak krótko trwają te święta, tyle przygotowań, a potem szybko już jest po świętach. My w poniedziałek pojedziemy do Poznania w odwiedziny do teścia i zostaniemy tam aż do 3 stycznia.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 gru 2008, 23:48

cześć dziewczyny. Moje dziecko dopiero zasnęło jakieś 15 minut temu-rozrabiał do późna...

Ja formatowałam teściowej komputer i szukam programu do podzielenia dysku na partycje-Renata, znasz jakiś darmowy?

Gabriel też pije z butelki-idzie mu lepiej niż z kubka, bo główkę odhcyla do tyłu, a do kubka zagląda i chce pić :ico_oczko: a buzi od niedawna daje, a i to nie zawsze i też z takim otwartym dziobkiem się tak śmiesznie nastawia :ico_haha_01: i przytulanie-zgodzę się, że to słodycz niesamowita, gdy kładzie główkę na kolanach :-) ehhh...

z Kubą niby poszliśmy na pewne kompromisy co do imprezowania-no dobra, ja postawiłam na swoim :ico_oczko: ale jak Kuba się do tego ustosunkuje w rzeczywistości to czas pokaże-już nie długo sylwester więc będzie test...
teraz już zasypia na kanapie-a mieliśmy oglądać gotowe na wszystko-Gabriel nas tak wymęczył, że nic tylko iść spać...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 gru 2008, 00:15

z Kubą niby poszliśmy na pewne kompromisy co do imprezowania-no dobra, ja postawiłam na swoim :ico_oczko:
Hehehe, to super :-)
Ja formatowałam teściowej komputer i szukam programu do podzielenia dysku na partycje-Renata, znasz jakiś darmowy?
Jarek mi podpowiada, że parition magic jest darmowy :-)

Uciekam spać... spokojnej nocki.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 gru 2008, 00:59

że parition magic jest darmowy
no otóż właśnie, że nie... tylko trial, a przy jego użyciu akurat nie da się podzielić dysku na partycje :ico_noniewiem:

Ja teraz zaczęła grzebać w komputerze, bo chciałam upożądkować zdjęcia z folderu nikon transfer i okazało się, że ostatnie 1.5 m-ca zdjęc zniknęło :ico_placzek: autentycznie mi się chce płakać, wpadam w popłoch, nie wiem co zrobić, ściągam jakiś program do odzyskiwania danych, ale chyba guzik z tego będzie :ico_placzek: tyle osób przy tym komputerze urzęduje, bo sobie klienci tatuaże oglądają i kumple kuby tu grzebią, że teraz to nawet będzie trudno dojść, co za dureń się tego dopuścił :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 gru 2008, 09:24

Czesc dziewczyny stawiam :ico_kawa: ja dzisiaj w kiepskim humorze bo wczoraj sie poklucilam z mezem do tego majka w nocy zle spala i co chwilke sie budzila teraz maz robi sniadanie chyba chce odpokutowac

u nas Majka jak daje buzi to robi takie hmmmmmmmmmi daje z zamknietymi ustami

dobra ide na to sniadanie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości