Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

17 mar 2008, 15:16

No niestety, u nas trudno o tolerancję i kulturę....
Na każdym kroku się człowiek o tym przekonuje...
A props imion to ważne żeby dziecku krzywdy nie zrobić nadając jakieś dziwaczne imię, a poza tym niech każdy nazywa jak chce, każdy ma swój gust, itd itp

U nas pada deszcz, ze spaceru nici, uziemieni w domu sami do 18 jak zwykle...
Ale damy radę 4 godz :)
Za tydzień święta, może zostaniemy po świętach tydzień u rodziców, ale jeszcze nie wiemy...

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

17 mar 2008, 16:00

Hej.

No to ja od dziś wolna jak ptak :cry: ale jakoś na duszy mi ciężko...

miłego dalszego dnia

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 mar 2008, 16:48

Ale się rozgadałyście a ja mam problem od rana z tt. :ico_nienie: A co do imion to co komu się podoba niech tak nazywa, moja szwagierka chce dać Pola a nie daje. To jej sprawa bedzie miała jedno pole albo dwa pola :-D Ale tak na serio to nie wyobrazam sobie jakby moje dziewuchy inaczej sie nazywały, te imiona jakos tak do nich pasują. A moja mama to jak chrzciłam Matylde to jeszcze nas prosiła żeby zmienić imię, ale teraz się przyzwyczaiła i jest oki. :-D :-D :-D Ale mnie brzuch boli chyba się wykończe :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

17 mar 2008, 17:15

Anetko my z Tobą jesteśmy :ico_pocieszyciel: Na pewno Ci cięzko...

Maziu, a Ciebie czemu brzuch boli?
Mi imię Pola się podoba. Kojarzy mi się z Manuelą Gretkowską - bo ona tak dała na imię swojej córeczce - i napisała książkę pt. Polka, jak byłam w ciąży to tę ksiazkę czytałam

A mi Jaś z godzinę temu spadł z wersalki na głowę :ico_placzek: No i tez nie dopilnowałam... On ciągle włazi na wersalkę, siada na tyłku i tak podsakuje jak piłka, zwłaszcza jak radio włączone, no i spadł :( Jakby coś mu się stało to byłyby jakies niepokojące objawy, prawda?

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 mar 2008, 17:49

O Elu niemartw się napewno nic mu nie będzie :-) Moja też ciągle się wspina to na kuferek z zabawkami, a w sobote weszła do drugiej szuflady z komody. Niewiem jak to zrobiła ale jak przyszlam do pokoju to sobie siedziała :-) A wczoraj wpadła do koszyka z praniem, takie ciekawskie te nasze dzieci :-) A brzuch już pomału mnie przestaje bo wzięłam nospe, no niewiem czemu tak mnie boli ,ale zdarza się mi to często. Taki napadowy ból, ani się wyprostować nie umiem. Pytałam się kiedyś ginekologa to powiedziął mi że to przez tyłozgięcie ale mnie własnie się kończy miesiączka i boli :-)

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

17 mar 2008, 17:53

Witajcie

Ela28, pewnie że by były jakieś objawy, np wymioty albo problemy z równowagą, obserwuj go. :ico_buziaczki_big: dla Jasia

aaneta25, nie zmienisz przeznaczenia, tak miało być, szkoda że Wam się nie udało, ważne żebyście umieli się porozumieć w sprawach ważnych dla Joachimka, bo on jest najważniejszy
mazia***, mi też się Pola podoba

i nie pamiętam co jeszcze miałam napisać :ico_wstydzioch:

Ola jest drobna , waży ledwo 10 kg, stópke ma długą a wąską nie moge butów kupić, jest małym urwisem, ciągle coś mówi w języku tylko sobie rozumianym i bardzo boji się osób których nie zna-dzikus mały
Asiu to tak apropo porównywania :ico_haha_02: dzieci urodzone w okresie miesiąca niby takie same a tak różne

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

17 mar 2008, 18:06

Eluniu objawy mogą podobno wystąpić do 3 dni, ale wiesz spokojnie, dzieciaczki często upadają i nic im nie jest, ale fatycznie obserwuj go. Ja pamiętam jak Wiki nam spadła, wtedy pojechaliśmy napogotowie na prześwietlenie, bo miałą strasznego guza. Pamiętam że kazali mi ograniczyć jej ilość pokarmów, nie wiem czemu, ale tak mi zalecili...

Anetko mocno Cię ściskam, pewnie ciężko Cię teraz pocieszyć, ale pamiętaj masz nas, jakbyś chciałą pogadać to wiesz że jesteśmy tu dla Ciebie

[ Dodano: 2008-03-17, 17:10 ]
Witaj Mosob
masz rację dzieci są bardzo różne :-D
Moja wczoraj patrzy na mnie i mówi "jezie pachi" nie mam bladego pojęcia co to miało znaczyć

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

17 mar 2008, 23:03

Hej!
mosob, wyślij mi Oleńkę na zdjęciach :ico_brawa_01: Już kiedyś cię prosiłam.
asiu, popieram, idź do lekarza. Mój brat też nie miał czasu sprawdzić, co go boli w kręgosłupie i po pół roku już nie mógł chodzić. Skończyło się operacją, po której wstał i o własnych siłach doszedł do domu. Nie zaniedbuj tego... A tym babskiem się nie przejmuj :ico_nienie: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i niedługo będę miała zdjęcia Wiki, bo 19 marca tuż tuż :ico_haha_01:
elu, na pewno Jasiowi nic się nie stało.
edulita, :ico_brawa_01:
mazia, :-)
anetko, trzymaj się. Całe życie przed tobąl Ten "gość"nie był dla ciebie.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 mar 2008, 00:41

Anetko - co komu pisane na drodze rozstawione - tak kiedyś powiedziała mi babcia mojego chłpaka kiedy się rozstaliśmy i chyba rzeczywiście tak jest poprostu niebyliście dla siebie pisani. Fajna z ciebie dziewczyna i napewno się wszystko w twoim życiu ułoży.
Elu - nasz tez nam często spada i się rozbija :ico_olaboga: obserwój małego napewno będzie wszystko dobrze - z tymi maluchami to nawet gdyby człowiek miał oczy w około głowy to i tak zamało to są wiercipiętki małe :-)
chloee, - a za co te brawa dla mnie?
mazia, - ja też często miałam kiedyś takie bóle brzucha i też mam tyłozgięcie ostatno odpukać jakoś mi niedokuczają ale nospa a czasami ciepła kąpiel i wszystko powinno wracać do normy. Jestem z Tobą bo znam ten ból.
mosob, - to waży tyle co moja Nikolcia z tą różnicą że Niki ma do tego małą stópke z wysokim podbiciem i też mamy problem z bucikami.

[ Dodano: 2008-03-18, 00:25 ]
Już mam przystrojone wielkanocnie mieszkanko :-) Nikoli najbardziej spodobały się jajeczka na wierzbowych gałązkach

Obrazek [/b][/code]
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

18 mar 2008, 09:11

Cześć

Anetko-na pewno ci ciężko ale czas leczy rany, widocznie tak miało być, ja wierzę, ze jeszcze znajdziesz szczęście i faceta który Cię doceni , ten nie był Ciebie wart, ściskam Cię mocno

Elu- jejku jak przeczytałam to mi od razu cisnienie podskoczyło, bo w sobotę to samo przeżyłam z Kornelem, ja nawet dobrze nie weim jak on upadł widziałam tylko, ze w głowę o swoje łózeczko się uderzył, też go obserwowoałam, pamiętam, ze mi lekarka kiedyś powiedziałą, zeby patrzeć czy dziecko nie wymiotuje, nie ma zaburzeń równowagi i czy nie jest senne, Kornel na głowę to juz tyle razy mi upadł, ze lepiej nie mówić, wczoraj nie chciał się kapać i na rękach u Daniela tak się rzucał, ze o futryne walnął tyłem głowy, poobija tą łepetynkę całą, a nabił sobie guza Jasio, napeno nic mu nie jest ale wiem, ze się martwisz ja mam tak samo

Mosob- witaj wpadaj częściej

Asiu- niech męzus kupi ci jakś maść, powiedz, ze tutaj wszystkie babki mu kazały o Ciebie zadbać; ja przed ciążą często miałam takie bóle kregosłupa najczęściej przy prasowaniu bałam się, że w ciązy mi się pogorszy ale włąśnie w ciązy mi przeszło i jak na razie spokój, tez mam krzywy ten kręgosłup, jak pojedziesz do rodziców to odpoczywaj koniecznie

A u nas od rana słonko tylko pewnie jak mały zje obiad to pogoda się popsuje zawsze tak jest rano słoneczko a popołudniu pochmurno i pada

[ Dodano: 2008-03-18, 08:13 ]
Edulitko- ładnie ubrałaś te gałązki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości