Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 gru 2008, 09:46

Dzień Dobry :-)
U nas nocka super, jedna pobudka o 6, jakiś kaszelek Ulę pomęczył, ale zaraz jej przeszło i poszła spać dalej. Spałyśmy do 8.
Iwona, dzięki za kawkę, właśnie popijam.
pinko napisał/a:
że parition magic jest darmowy
no otóż właśnie, że nie... tylko trial, a przy jego użyciu akurat nie da się podzielić dysku na partycje :ico_noniewiem:
Jarek mówi, że z tego korzystał i radzi Ci abyś weszła na stronę pcworld.pl i tam coś może znajdziesz. Przykro mi, że nie mogłam pomóc, Renia powinna lepiej wiedzieć.
A z tymi zdjęciami, to nieźle Cię załatwili, może na hasło zrobić część kompa, a dla obcych zrobić osobne konto z ogrNICZONYMI UPRAWNIENIAMI. sorki za caps locka :-)

Uciekam Ulę na nocnik posadzić, bo coś czuję, że zaraz może być za późno.
Miłego dzionka....

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

28 gru 2008, 09:47

Czesc ja jestem padnieta na 10;30 do pracy.wczoraj Amelka zasnela dopiero o 1;50 no i w nocy dwa razy plakala ale na mleko sie nie obudzila spi dalej ,ja wstala o 6 zeby obiad zrobic a spac mi sie chce strasznie.My wczoraj dalismy Amelce komurke i ona tak fajnie dzwonila a jak muzyczka leciala to tanczyla nasladowala meza i dawala mu przelaczac jak sie skonczyla.Maz jej tak brzuszkiem pokazal ze rusza i ona tez normali sikalismy z smiechu o 1 w nocy.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 gru 2008, 15:02

ale tutaj dzisiaj cisza jest :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

28 gru 2008, 15:44

Coś jak heroes? Zaraz wrzucę kilka odcinków "na spróbowanie"
nie oglądałam heroes ale z tego co raz odcinek przelotem oglądałam to nie to, bo Ci udzie ze zdolnościami nie panują nad nimi i zabijają

Justyna teraz sobie niestety nie przypominam żadnego programu bo łeb mi pęka, miałam okropną noc. Ale gdzieś tam można to było bez żadnych programów zrobić, chyba przy instalacji windowsa masz że możesz scalić cały dysk a później od nowa podzielić.

A co do nocy to mojego szkraba chyba brzuszek bolał bo nie spałam ze dwie godziny bo płakał, pokłóciłam się przez to z Marcinem bo ten zawinął się i poszedł spać do kuchni :ico_puknij:
poszłam spać z bólem głowy a wstałam z jeszcze większym :ico_noniewiem:
i przez to nic już nie pamiętam co czytałam więcej :ico_sorki: wybaczcie

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 gru 2008, 16:40

Cześc dziewczyny. Widzę, ża same ciężkie noce-u nas przeważnie są ciężkie więc się już przyzwyczaiłam :ico_haha_01: :ico_puknij:

Ściągnęłąm ten partition magic z torrenta, razem z kluczem i podzieliłam dysk-a przy instalacji się właśnie nie da-wiem, że w win 98 się dało w xp nie... za to pojawił się kolejny kłopot, bo już prawie wszystko zrobiłam i nagle przy uruchamianiu komputera wyskakuje mi błąd krytczny i się włącza od nowa, i w ogóle się jakiś syf znowu zrobił-mówię o lapie teściowej, swojego jeszcze nie formatowałam i na razie się wstrzymam, bo jeśli to wina tego windowsa to mi zawiesi znowu komputer... kurde chyba trzeba oryginalnego windowsa kupić, bo z tymi piratami jest zawsze jakiś problem :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-12-28, 15:45 ]
My dzisiaj rozmawialiśmy o imprezie roczkowej, ale czasu nie było, więc postanowiliśmy dzisiejszy lub jutrzejszy wieczór poświęcić na "obgadanie" szczegółów... szczerze to mnie to stresuje trochę-jak żadna impreza w moim życiu... :ico_noniewiem: nawet nie wiem gdzie to zrobić, bo z sypialni by trzeba meble wynosić, żeby było miejsce, a w wolnym pokoju jest syf straszny-jakbym to miała sprzątać... :ico_olaboga: no i ściany są mega nieświerze-błagają o farbę...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 gru 2008, 17:37

ale ja mam dzisiaj dola nocka ciezka a teraz jak sie chcialam polozyc po obiedzie to niunia wstala musialam ja nakarmic pozniej maz mial sie z nia bawic ale tak glosno sie bawili ze nie dali mi pospac wogole niunia jest taka maruda przez te zeby caly czas krzyczy az mnie glowa z tego boli

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

28 gru 2008, 20:52

Witam ja zasypiam na stojaca maz pojechal z Julka zywa szopke zobaczyc a my siedzimy w domu bo Amelka juz spiaca.Własnie marudzi wiec zmykam pa

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

28 gru 2008, 21:08

Ja też dzisiaj padam, głowa cały dzień boli, wkurzam się na Marcina o niby mało się bawi z Arturem choć wcale tak nie jest, jeszcze dzisiaj zanurkował łóżka i jeszcze później nabił sobie sińca, straszny dzień dzisiaj, aha i spał tylko raz ta więc padł koło 19 to go wykąpałam i położyłam bo oczka miał strasznie podkrążone. Idę teraz jeszcze coś zjeść bo mam ochotę straszną na jaja w majonezie, mniam...
. kurde chyba trzeba oryginalnego windowsa kupić, bo z tymi piratami jest zawsze jakiś problem :ico_olaboga:
ja am nigdy nie miałam takich problemów :ico_oczko: ale to też może być wina innego podzespołu że ten błąd wyskakuje, no chyba że pierwszy raz tej płyty do instalacji używałaś

Uciekam do jutra.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 gru 2008, 21:23

Ula też już śpi, w ciągu dnia krótko mi spała, więc o 19 zasypiała na siedząco. My dzisiaj leniuchowaliśmy w domu, na dworze za zimno na spacery, mróz okropny, ja tylko rano w kościele byłam i po bułkę tartą. Zepsuł mi się bigos, pleśń się w środku wyhodowała... kurde wściekła jestem o to... nie mam pojęcia, jak to możliwe, stał przecież w lodówce.

Co do imprezy roczkowej, to też cały czas o tym myślę, ile kasy potrzebuję, co zrobić, czy tylko ciasta, czy też sałatki, wędliny i inne :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
Wiem tylko, że powieszę trochę baloników, będę musiała wynieść z pokoju materac i łóżeczko Uli, żeby mi się wszyscy pomieścili i będę musiała pożyczyć od rodziców taborety, bo mam za mało krzeseł i kieliszki, bo wcale nie mam... ach, nie chce mi się teraz o tym myśleć...

Uciekam, bo Jarek obok czeka aż włączę filmik...
Buziaki.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

28 gru 2008, 22:19

Hey!
Uśpiłam Norberta ale płaczu było.. :ico_olaboga: Kurcze, wkurza mnie ten maluch - tak się przyzwyczaił do mnie, do zasypiania i spania ze mną, że masakra. O ile zniosę wieczorne zasypianie i dwudziestominutowy płacz to w nocy jak się budzi i płacze bo nie biorę go do siebie to mam go serdecznie dość :ico_zly: No i jak Rafał nie pracuje to jeszcze ten się wkurza na mnie, żebym Norberta uspokoiła bo on chce spać :ico_puknij:

Po Wigilii zabierałam sie żeby coś napisać ale zawsze coś lub ktoś mnie odciągał. U nas Święta w porządku.. w domu każdy dzień.. nikt nas nie zapraszał :-D

Pinko, ten filmik jak Ula chodzi to oglądałam z Norbertem ze 4 razy bo tak mu się podobał.. a może to Ula bardziej mu się spodobała :ico_haha_01:

Nie wiem co jeszcze miałabym napisać. Podczas pisania tego postu już byłam Norberta uspokajać bo zaczął płakać. Sam smoczek już nie daje rady. Muszę stać przy łóżeczku zgięta w pół by ten mógł sobie potrzymać mnie za rękę.. no ja nie wyrobię z nim.. Tak się do mnie przyzwyczaił :ico_placzek: Mam dosyć takiego niańczenia go by nie płakał. W ciągu dnia to samo, wystarczy, że wyjdę do łazienki czy kuchni a ten już ryk podnosi :-/

[ Dodano: 28 Grudzień 2008, 21:25 ]
Fajnie zmienili nam nagłówek na TT.. hmm właściwie "na Obcasach" :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość