Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

28 gru 2008, 17:00

Janiolek pisze:Napisz cos jeszcze o Franusiu, wiem tylko, że mial bardzo ładny tort urodzinowy bo widzialam foty sprobuje taki zrobic Lence za rok

:-D dziękuję, niestety nie robiłam tylko kupiłam. Wcześniej torty robił mój mężuś ale jak na chrzciny próbował zrobić i nie udało się ubić smietany bo była jakaś dziwna to rano musiał na szybko coś kupić. Przypadkiem znalazł świetną cukiernię w okolicy. :-D

Franuś jest bardzo radosnym i doświadczonym przez brata chłopcem. Braciszek z miłości go parę razy mało nie udusił. Lubi bawić się samochodami a szczegolnie tymi które akurat ma w ręku braciszek. Zreszta ta miłość do tych samych samochodów
ma po Antolku.
Dużo gada, tata, Ato (Antoś) pepa (świnka peppa) papa, tatol (traktor) czasami powie mama ale to od wielkiego święta. Woda, kap kap (klap, klap) bęc jak się przewróci. Ale najlepsze to jest jak śpiewają w duecie, moze kiedyś mi się uda nagrać to Wam pokaże. Starszy śpiewa "wyginam śmiało ciało, dla mnie to ...." a Franuś dodaje "ało". Wygląda to kapitalnie.
Chodzić zaczął tydzień po urodzinach od tej pory nie wraca do raczkowania.
Nie wiem co jeszcze mam napisać aby było krótko i tresciwie bo jak same wiecie o maluszkach można pisać i pisac i nigdy nie będzie za duzo. Więcej to chyba wyjdzie w trakcie rozmowy.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 gru 2008, 20:35

Witaj Bożenko!!!

JaNIOLEK, NA śMIERć ZAPOMNIAłAM O TYM ZDJęCIU!! A TY SIę NIE PRZYPOMINASZ :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-12-28, 19:39 ]
Kubuś śpiewa:
"Pan McDonald farmę miał (tu Kubuś -) ia ia o" oraz
"daj mi noge, daj mi noge (...) kto ją ma właśnie...ja" hihi

[ Dodano: 2008-12-28, 19:53 ]
Janiolek, wysłałam

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

28 gru 2008, 21:39

Witam Cię Bożena w naszym gronie

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

28 gru 2008, 21:45

bozena, Witaj na naszym wątku :-D

A mój Maluszek nie chce mówić. Ale pamiętam, że Jasiek też późno zaczął, a teraz buzia mu sięnie zamyka :ico_olaboga: Adaś cały czas skupia się na swoim fizycznym rozwoju :ico_noniewiem: Już musiałam parę sprzętów schować, bo wspina się na wszystko co się da. Wczoraj np. byliśmy u mojej babci i tam jest próg na wys. ok 15cm i Adaś po kilku próbach sam już przez niego przechodził.
A to kilka fotek. Ten stolik musiałam schować, bo Adaś na nim podskakiwał :ico_olaboga:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

28 gru 2008, 21:57

Obrazek

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

28 gru 2008, 21:57

kilolek dodałam foto.
To przypominam:
anetkajur
barbara123
Ika202
Evik.kp
ania25
CZEKAM NA ZDJĘCIA

Lenka spi, ja jestem wykonczona i musze sprzatnac rozpizdzielik powstaly po rozpakowywaniu.
W tym tyg, dostane prezent gwiazdkowy od Marka - zmywarke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jestem przeszczesliwa ze nie bede musiala zmywac tym bardziej, ze grzałke mamy walnieta w kuchni i jak sie zimno zrobilo to musze targac ciepla wode z lazienki. W lecie pol biedy bo woda jest calkiem ciepla, ale teraz masakra, moglibysmy kostkarke do lodu przy kranie zainstalowac.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 gru 2008, 21:59

My w 2 dzień świąt bylismy u rodziny, gdze mają bardzo wysokie i strome schody i Kubuś przez 2 godziny po nich łaził w górę i w dół (w dół na czterech tyłem ale w górę to normalnie) i ciagle ktos musiał za nim biec żeby prrzypadkiem nie spadł. Mój mąz to normalnie miał zakwasy po tych schodach na drugi dzień

a wchodzeni na nasze łóżko (a jest bardzo wysokie - trochę powyżej kolana!) ma opanowane do perfekcji i schodzenie też

Agnies ja się tak chwalę w chwilowym przypływie zachwytu nad moim dzieckiem, bo już śpi i mogę od niego odpocząć :ico_oczko: nie pomyśl sobie broń Boże, że to jakoś ma się do Adasia, który nie mówi, bo ma jeszcze kupę czasu!
Ja mam swoją czarną wizję, a nawet 2: moje dziecko w przedszkolu a) pijące z butelki b) z pieluchą :ico_olaboga: nocnik zakłada sobie na głowę, a niekapka wyrzuca. Nawet mu kupiłam na gwiazdkę bidonik z e słomką ale tez mu nie przypadł do gustu

[ Dodano: 2008-12-28, 21:01 ]
Janiolek, zazdroszczę CI i to bardzo! Ja dostalam suszarkę i też się bardzo cieszę, bo poprzednia się trochę wysłużyła przez lata, zwłaszcza, że kiedyś przez tydzień chodziła non-stop 24 godziny na dobę :ico_wstydzioch: bo nią na wycieczce z koleżanką domek letniskowy ogrzewałyśmy :ico_haha_02: tak było potwornie zimno.

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

28 gru 2008, 22:07

Obrazek

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

28 gru 2008, 22:11

kilolek pisze:kiedyś przez tydzień chodziła non-stop 24 godziny na dobę bo nią na wycieczce z koleżanką domek letniskowy ogrzewałyśmy tak było potwornie zimno.

niezle zastosowanie :-D :-D

Marek ma w pracy suszarke do przedmuchiwania kompa, ale musi byc z zimnym powietrzem. Jedna mu zabralam bo nie mialam, a byla za 10zl, bo oboj mamy punkt AGD.
Lenka malo mowi. mama i tata, baba rzadko, glownie mniam mniam, am, daj, papa, bam jak upadnie, dzie - dziękuję, taa i ostatnio ulubione NIE.

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

28 gru 2008, 22:12

kilolek pisze:nocnik zakłada sobie na głowę, a niekapka wyrzuca. Nawet mu kupiłam na gwiazdkę bidonik z e słomką ale tez mu nie przypadł do gustu

Adaś też ma w dorobku zakładanie nocnika na głowę :-) (a czego to on nie miał na głowie-dziś np. chodził z plastikowym koszyczkiem) no i wiesz, schody też mi się przypominają. Na szczęście mało kto ma w naszej rodzinie takie "cudo" :ico_oczko: A po tych schodach to najczęściej ja biegałam za Adasiem :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość