Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 gru 2008, 00:58

Ika, no co ty? To twoja córa już do zerówki????
tak w sumie niedawno mnie znajoma położna uświadomiła że ona kończy 5 lat i idzie do zerówki :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ja sama już nie wiem co i jak :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Kojarzycie może?
ja nie za bardzo :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

29 gru 2008, 01:12

byl jakis taki watek, ale nie wiem gdzie.
No ja tez sie zarzekam, ze jedno, ale w piatek meczyly mnie mysli o drugim dziecko :ico_szoking: no niestety musze przynajmniej skonczyc studia do tego i przydaloby sie wlasne lokum, bo przyznam ze w wynajmowanym czuje sie coraz gorzej. Placimy kupe kasy i nic z tego nie mamy. Jakby byl kredyt to przynajmniej wiedzialabym ze place na swoje. No i wydaje mi sie ze nie dalabym rady.
A! no i jak mam czekac do konca studiow to Lenka bedzie miala 4 lata jak skoncze wiec hmm prawie 5 lat roznicy to duuzo

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 gru 2008, 01:17

A! no i jak mam czekac do konca studiow to Lenka bedzie miala 4 lata jak skoncze wiec hmm prawie 5 lat roznicy to duuzo
no już tak sobie nie dodawaj niektóre dziewczyny mają większą różnicę wieku między maluchami i jest dobrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 gru 2008, 08:55

między mną a moim bratem też jest 5 lat róznicy i jestem głęboko przekonana, że jest to najgorsza różnica wieku jaka możę być! Albo za dużo albo za mało. Bo za dużo żeby się razem bawić, a za mało żeby wzbudzał we mnie instynkty opiekuńcze, choć to akurat zależy od człowieka a nie róznicy wieku

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

29 gru 2008, 10:42

My na razie poprzestaniemy na dwójce, chociaż oboje chcielibyśmy jeszcze mieć córę :-D Ja jeszcze bardzo dobrze pamiętam swój poród i powiem szczerze, że się boję. Ale i tak u nas jeszt bardzo wesoło i niestety nie mogę za bardzo zostawić chłopaków na dłużej ze sobą, bo zaraz na dziwne pomysły wpadają, np. przeciąganie Adasia za nogę pod naszym łóżkiem. Oczywiście obie strony zadowolone :ico_szoking: z owej zabawy. Właśnie we wrześniu teściowa zostawiła na dwie sekundy chłopaków, bo musiała do toalety i Adaś nie ma ząbka. A Jaś po prostu chciał się przytulić do brata :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 gru 2008, 12:12

kilolek, między mną a moją siostrą jest 10 lat różnicy a między mną a bratek 14 lat i to stanowczo za dużo :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ale mimo wszystko jesteśmy wspaniałym rodzeństwem :ico_oczko:
Agnieś81, poród porodem ale wszystko można przetrwać :ico_oczko: ja sama miałam 3 cc które niezbyt dobrze wspominam :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

29 gru 2008, 12:33

oj jaka tu dyskusja sie zroibila :-D nie wiem jeszcze jak to bedzie, zobaczymy. Musze posprzatac przed sylwestrem co nieco, ale oczywiscie nie chce mi sie :ico_oczko: dopisalam wczoraj jeszcze troszke pracy, ale poki co mam jeszcze do napisania 4 strony (napisalam jedna).Ika202, mieliscie jakis sposob na rzucanie? mamy ambitny planm od nowego roku, ale nie wiem co z t tego wyjdzie.

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

29 gru 2008, 12:34

poród porodem ale wszystko można przetrwać

tu nie chodzi o ból. Ja po prostu bałam się, że mojemu synkowi może coś się stać. Jak urodziłam Jasia (mogłabym tak co roku rodzić) okazało się, że nóżkę miał owiniętą pępowiną, a Adaś szyję i to jeszcze podwójnie i tak mocno, że po pierwszym parciu okazało się, że się dusi. Mojego kuzyna córeczka miała niedotlenienie podczas porodu i teraz mając 2,5 roku prawie nic nie mówi :543: nie chodzi niedawno nauczyła się siadać.

Ja mam czwórkę rodzeństwa. Z braćmi to różnica od 1-3 lat a najmłodsza siostra jest 9 lat młodsza ode mnie. Jako dzieci świetnie się dogadywaliśmy.Po śmierci mojego ojca, wszystko się posypało i każdy poszedł własną drogą. Ostanie 4-5 lat trochę się polepszyło między nami, ale jeszcze długa droga przed nami :ico_noniewiem:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

29 gru 2008, 12:56

:-) Witajcie, chcialam wrzucic pare fotek ze swiat,ale niestety płytka sie nie otwiera wiec musicie ciut cierpliwie poczekac jak dojda do mnie
Co do gadania to moja Olenka pobija wtym ostatnio rekordy mówi oprocz mama, tata, baba- jakos niechętnie dzidzia MIS Lala ges ten tata choc hau miał cici be- ulubione baranki- na cały kościół krzyczała jak zobaczyła w szopce i me to koza
Tuptamy juz coraz doskonalej,ale niekapek jest be mozna z niego pic jak z kapka oblewajac sie oczywiscie to takie fajne
Byl czas ze bala sie lalek teraz juz sie nimi bawi natomiast samochod był ok
Nam dwójeczka dzieciaków na pewno wystarczy szczególnie ze juz drugie nie bardzo planowałam ze wzgledu ze ja tu chyba na forum jestem najstarsza mamusią

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 gru 2008, 13:14

Janiolek, wiesz co kochana poszłam do lekarza po recepte na tabletki "TABEX" i je kupiłam kosztowały 40zł ale warto bo oboje rzuciliśmy palenie masz w opakowaniu 100 tabl a jeszcze nam zostało najpierw bierze się ich dużo bo 6 na dobę ale po 2-3 dniach już nie palisz :ico_oczko: Agnieś81, ja rodząc pierwsze dziecko spałam szybko mnie cieli przez to łożysko u małej już tętna nie wyczuwali więc wszystko było szybko budząc się z narkozy nie wiedziałam nawet czy moje dziecko żyje :ico_oczko: no i pamiętaj że jak się kiedyś zdecydujesz to będziemy cię wspierać przez te 40 tc a tak z drugiej strony to masz jeszcze dużo czasu do zastanowienia i przemyślenia wszystkiego :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-29, 12:17 ]
chyba na forum jestem najstarsza mamusią
ale za to jaką mamuśką :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość