Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 gru 2008, 18:44

My jedziemy do znajomych a gdyby nie oni to tez bysmy sami siedzieli ale za rok ide na jakas impreze i to w polsce juz nie moge sie doczekac

[ Dodano: 2008-12-29, 17:51 ]
Aga dzieki ale dopiero teraz otowrzylam i nie wiem czemu ale tam nic nie widze moze przez to ze ja mam ustawione na 30 postow na stronie :ico_noniewiem:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

29 gru 2008, 19:51

Witam was a ja bylam dzisiaj zobaczyc syna przyjaciolki sliczny czarny i grzeczniutki a z Amelki sie smiali ze zywe srebro.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 gru 2008, 19:54

Mariola a masz jakies fotki jak tak to poslij mi

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 gru 2008, 20:02

Gabcioch też lubi cekoladę (które dziecko nie lubi) nie ma wysypki po niej, ale czasami ma później problem ze zrobieniem kupki...

My na sylwestra możemy iśc do znajomych, ale ja wcale nie mam ochoty, wolę zostać w domu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-12-29, 19:08 ]
z tym pogrzebem ciotki to dobre było :ico_haha_01:

Kuba pojechał dzisiaj po drewno i głupki rzucali sobie nożem-nóż odbił się od drzewa i Kuba zdążył się tylko zasłonić ręką-ma wielki dziursko w przedramieniu głupek jeden :ico_puknij: dobrze, że ma refleks, bo mogło być znacznie gorzej... jeszcze na założenie szwów nie chce jechać, ściągnęłam mu to plastrami, ale i tak będzie wielka narośl, bo wyrwało z centymetr ciała, nie wspominając o tym, że sięgnęło kości... faceci są tacy durni, że ręce opadają

Gabcioch mi zasnął na kolanach-rozmawiałam z Kubą, a tu nagle dziecko mi leci na bok :ico_szoking: rozebrałam Go, zmieniłam mu pieluchę i ubrałam w piżamkę-może się powiedzie mój niecny plan :ico_oczko: On też ostatnio już tylko raz w dzień śpi, ale za to przyzwoicie długo (choć nie zawsze) sporadycznie się zdarzy druga drzemka

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 gru 2008, 20:47

Majka juz tez poszla spac ja popatrze na moje seriale

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 gru 2008, 21:59

Uleńka też już śpi, ja się już wykąpałam i idziemy oglądać jakiś serialik :ico_oczko:
Apropo tej fontanny podobnej do playskool, wysłałam maila z pytaniami do babki, która sprzedawała ją na allegro i dostałam odpowiedź, która rozwiała moje wątpliwości: "Witam
JEst sporo mniejsza i wygrywa tylko jedną melodyjkę. Poza tym bardzo szumi. Osobiście nie polecam tej zabawki, ja byłam nią rozczarowana, sprzedałąm ją i kupiłam synkowi playskool i tą zabawkę zdecydowanie polecam, jest bardzo fajna i świetna jakościowo. Dla mnie te fontanny happy ball to taki chiński szajs :)"
CleoShe pisze:a same wiecie jak dzieci machają jak coś trzymają w rączkach.. lekko to na pewno nie było :-D

Biedny pająk... heheheh Wyobraziłam sobie Norberta trzęsącego pojemnikiem :-D
CleoShe pisze:No fajne te fotki Pinko

Dziękuję :-)
iwona83, nie ma za co, mam nadzieję, że tak Ci będzie smakować jak nam :ico_oczko:
Dziewczyny, jak spędzacie Sylwestra?

Też nie wybieramy się na żaden bal, najprawdopodobniej pojedziemy w środę do Poznania do teścia i z nim spędzimy Sylwka.... mam nadzieję, ze to nie wróży mi całego roku z teściem.... :ico_noniewiem:
iwona83 pisze:Aga dzieki ale dopiero teraz otowrzylam i nie wiem czemu ale tam nic nie widze moze przez to ze ja mam ustawione na 30 postow na stronie :ico_noniewiem:

Ajaj, skopiowałam CI przepis: makaron z tuńczykiem. Do tego potrzebujesz makaron penne (takie rurki niewielkie), 1 puszka tuńczyka w oleju w kawałkach (nie rozdrobniony!!!), 1 kartonik sosu pomidorowego z przyprawami, 1 cebulka, brokuł i ser żółty.
Wykonanie: gotujesz makaron, nie do końca ma być "al dente". Na patelni przysmażasz lekko do zrumienienia cebulkę pokrojoną w kostkę, do tego wlewasz sos i wrzucasz tuńczyka. Nie gotujesz tego. Tym sosem polewasz ugotowany i odcedzony makaron, wkładasz to do brytwanki albo blaszki, układasz ugotowane różyczki brokuła i posypujesz serem żółtym. Całość wkładasz do piekarnika i chwilkę trzymasz, aż się stopi ser. Wtedy wyciągasz i wciągasz :-) jamiiiiiii
Fintifluszka pisze:z tym pogrzebem ciotki to dobre było :ico_haha_01:

Heheheh, a jak się ciotka musiała zdziwić :ico_oczko:
Fintifluszka, Kuba, to jednak ma pomysły...

A Ula sypia w dzień różnie, czasem śpi dwa razy a czasem tylko raz, to zależy o której wstanie rano i jaka za nią jest nocka :-)

Dobra uciekam, bo mi mąż zasypia... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

29 gru 2008, 22:04

Norberta też już właśnie położyłam. Ale nie widzi mi się kolejna płaczliwa noc a pewnie taka będzie. Czy on nie może spać grzecznie do rana? Zanim się położę pewnie też da znac o sobie :-/

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 gru 2008, 22:27

CleoShe pisze:Zanim się położę pewnie też da znac o sobie :-/


ja zawsze jak sie klade to sie staram jak najciszej zeby tylko mnie Majka nie uslyszala ale tak i tak zaczyna sie wiercic czasami juz jej mleko musze dac polecam stopery :ico_oczko:

pinko pisze:Ajaj, skopiowałam CI przepis:


dziekuje tym razem mam :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-12-29, 21:37 ]
no wlasnie musialam isc ja polozyc bo juz stala w lozeczku :ico_olaboga: nie wiem kiedy Majka zacznie przesypiac cala noc a matka juz o drugim mysli :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

29 gru 2008, 23:23

czesc kochane
U nas jakos leci pomału do przodu :ico_oczko:
Cleo Ja mam to samo z Mirkiem nigdzie bez niego sie nie moge ruszyc nawet jak ide pod prysznic musi byc ze mna w lazience a w nocy oczywiscie tylko spanko z mama....taki mami cycek sie zrobil-drazni mnie to nie powiem ale co ja moge-podejrzewam,ze jak sie uda aby poszedl do zlobka to sie tego odzwyczai.

Widze,ze rozmawiacie o roczku,no ja juz w niedziele mam imprezke urodzinową i to podwujną,ale nie robie nic specjalnego bo wszystko na mojej glowie tylko wiec....beda baloniki,talerzyki z puchatkiem dla dzieci dwa torty-Julcia biedronke a Miruś autko,jakies ciasto,dwie slaltki,do tego zimna płyta tj,chleb,szynka,ser,pomidor,ogorek no i szampan i piwko dla tych co chca cos niecos wypic.Na wodke sie nie zgodzilam bo to wkoncu impreza dzieci.A imprezka jest o 15-tej...Na 16 osob doroslych i 6dzieci :ico_szoking: .....
Pinko Ja ta fontanne zamowilam dla mojego chrzesniaka na roczek wiec dam Ci znac jak sie sprawuje ale to dopiero po 10-tym :ico_oczko:

Co dy Sylwestra to ja zaprosiłam znajomych do domku bedziemy sie bawic postanowilam,ze nie spedze go sama dołując sie bo po co...

zaraz wam fotki wkleje świąteczne i po świąteczne :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-29, 22:43 ]
Miruś z kolegą (z porodówki :ico_haha_01: ) a moim chrześniakiem
[img][img]http://images28.fotosik.pl/308/72c946a6723a6613med.jpg[/img][/img]
Przed Wigilią
[img][img]http://images27.fotosik.pl/307/3be29b26ff4c2252med.jpg[/img][/img]
Mikołajki z kościółka i Miruś przy choince
[img][img]http://images43.fotosik.pl/44/9793df63712f3183med.jpg[/img][/img]
Wigilia-dzieci z tatą
[img][img]http://images34.fotosik.pl/426/274ebc62b050fad4med.jpg[/img][/img]
Kąpiel i tak moje dziecko wspina sie na meble :ico_haha_01:
[img][img]http://images43.fotosik.pl/44/d59a3fb8f12fecccmed.jpg[/img][/img]
Zabawki to największa frajda
[img][img]http://images34.fotosik.pl/426/df5812bb19bdf646med.jpg[/img][/img]
Moje dwa rozrabiaki
[img][img]http://images35.fotosik.pl/44/0b1dc49fb3887a33med.jpg[/img][/img]
[img][img]http://images26.fotosik.pl/309/f8a120a9e640a0a5med.jpg[/img][/img]

No to tyle :ico_haha_01: jutro filmiki wkleje to wam tez posle :ico_oczko:

A teraz już dobranoc i kolorowych senkow

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

30 gru 2008, 09:44

ja tylko stawiam :ico_kawa: bo dziś rano sama jestem z bąblem a ten mi tu rozrabia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość