Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

29 gru 2008, 16:38

Frydza pisze:do dziełaaaa
:ico_nienie: :ico_nienie: ja podziekuje ...narazie :-D :-D

My po zakupkach i spacerku :):

Marcinek teraz chodzi i wcina chrupaki a my z mezulkiem popijamy piwko :): a co .....jutro do pracy :):

Co do sylwestra zostaje w domku z mezulkiem i Marcinkiem :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 gru 2008, 12:45

Witam :ico_kawa: :ico_kawa:

[ Dodano: 2008-12-30, 11:51 ]
Wikula sie rozgadala ,gada jak najeta,Ciocia Kasia,Baba jela hihi czyli Ela,Enio czyli dziadek Henio,Ania,Asia,daj ,niema,mamo,jajo,daj,lala,muuu,koko,hus hus ide papa itd :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

30 gru 2008, 21:55

cześć dziewczyny, ale mnie długoo nie była chcę Wam życzyć najlepszefo w Nowym Roku i Szampańskiej imprezy...
my będziemy w domu z moimi rodzicami :ico_oczko: :ico_szoking: [ja się bardzo cieszę] i ze znajomymi...taka kameralna impreza,,,
http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2222.swf

[ Dodano: 2008-12-30, 21:34 ]
fajne zdjecia powklejałyście.
ania1980 śliczne forki
Juli też extra noi świetne mieszkanie, osiedle jak dla VIPów fajnie
madziorka to jest kobieta dzielna wytrwała szlona rozrywkowa i lubiąca sobie wypić nie? :ico_oczko: tzymaj się bez kaca...
U nas święta mineły bardzo fajnie, wigilia z rodzicami, pierwszy dzień świą była cała rodzinka, wszyscy zachwyceni Tomkiem,też podostawał pełno prezentów potrzebnych czy nie to prezenty...dostał laptopa [takiego zabawke]szczoteczke elektryczną ale i tak woli moją... :ico_oczko: :ico_noniewiem: jakię maskotki, zabawki, karty do piotrusia
drugi dzień świąt jeszcze byliśmy u rodziców, było fajnie... w sb wróciliśmy bo w nd z Tomkiem na basen jak już ładnie Tomek skacze do wody :ico_brawa_01: już nawet zaczął z pozycji stojącej, muszę kiedyś zabrać apatat :ico_oczko:
no dobra i tyle, pozdrawiam Was bardzo serdecznie w starym roku...

[ Dodano: 2008-12-30, 22:03 ]
Jeszcze ja, wylecz się. i świetnie że Wikunia tak już ładnie mówi, mój Tomek ciągle tylko po swojemu, i na oko mówi koko to mnie rozczula... czasem powie mama! ale jak coś bardzo chce i już w złości, mama, mama! oj te nasze pociechy! kochane są...
magda26 pisze:Frydza napisał/a:
do dziełaaaa

ja podziekuje ...narazie

i to przeczytałam i o sobie pomyślałam, bo ja już bym chciała, i się nie zabezpieczam, ale przecież karmię piersią! a to jakieś zabezpieczenie jest to już chyba będe myślała o skończeniu a może za 05 roku! nie wiem? całuski przesyłam

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 gru 2008, 09:25

Witam w starym roku :):)

U nas mróz na calego tak bialo bylo ze myslalam ze to snieg brrrrrrrrrrr a ja na 12 do 18 w pracy plus koniec roku rozliczenie fiskalne brrrrrrrrrrr plus pozegnanie starego roku z dziewczynami w pracy ...........przeciesz trzeba nie?? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

potem szybko do domku i tyle naszego sylwka mama moja jedzie do ciotki a my z P i Marcinkiem sami ale co tam szampan nam sie chlodzi drinka wypijemy przywitamy Nowy Rok i juz......zdazymy sie pobawic a co tam :D:D:D:D:D

Wiec Aga nie martw sie o towarzystwo na sylwka :)::):):)

A tak a propo mam pytanko gdzie sa dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ktore pojawialy sie na tym watku :ico_zly:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

31 gru 2008, 10:42

Czesc dziewuszki!
Wpadłam złozyć Wam zyczenia. Szampańskiej zabawy i szczęśliwego Nowego Roku. Niech 2009 będzie lepszy niz ten co mija. Z całego serca zyczę Wam i Waszym rodzinom zdrowego, pomyślnego Nowego Roku!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas Wigilia minęła spokojniue, Wanesska olała wszystko i o 18 poszła spać, obudziła się co prawda przed 21-szą bez entuzjazmu rozpakowała prezent, rozwyła się i poszła spać :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Właśnie z tym spaniem mamy ostatnio problem. Wańka wcale nie chce spać w dziweń.. Po wielkich męczarniach zasypia ok. 16-tej. Kiedyś zasypiała między 12-13, a teraz to nie wiem co jjej się przestawiło. Ubiegły tydzień to nie spała ani razu w dzień :ico_szoking: i to normalnie z dnia na dzień. Myślę, ze jest jeszcze za mała zeby zrezygnować z popołudniowych drzemek.

Za wiele tu nie czytałam. Mam nadzieję, ze dzieciaczki są zdrowe i pogodne.
Buziaki, papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

31 gru 2008, 13:26

..............................................
.....WITAM WYSTRZAŁOWO!!!!!....
...............................................
...KIEDY NOWY ROK NADCHODZI
...KIELISZECZEK NIE ZASZKODZI
...KUFEL PIWA TO ZA MAŁO
...LITR SZAMPANA BY SIĘ ZDAŁO
...TRZEBA OPIĆ WSZELKIE TROSKI
...BY NASTĘPNY ROK BYŁ BOSKI!!!
____________$$$$
___________$$$$$$
____________$$$$
____________$__$
____________$__$
____________$__$
___________$___$
__________$_____$
_________$_______$
________$_________$
_______$___________$
______$_____________$
______$_____________$
______$_____________$
______$____________$
______$____________.$
___$$$$$$$$$_______.$
__$_________$______$
_$___________$_____$
$_______~~_~~_$$$$$$$$$$$
$____~~_~~~~~~$________.$
_$__~~~_~~_~~$___~~__~~_$
__$__~_~~_~~.$_____.~~~~~_$
___$_~~~~~~$_$___~~~~~.~~$
____$$$$$$$$$_$__~~.~~_~~~$
________$$_____$_~~.~_~~~$
________$$______$$$$$$$$$
________$$__________$$
________$$__________$$
________$$__________$$
________$$__________$$
_______$$$$$________$$
_____$$$$$$$$_______$$
__________________$$$$$
________________$$$$$$$$

_$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$
$$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$
$$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$
____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$
___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$
__$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$
_$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$
$$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$
_________$$$$_____$$$$__$$$
...............................................
...DZIESIĘĆ,DZIEWIĘĆ....
...GŁOŚNO LICZĘ,
...A TOBIE ŻYCZĘ:
...NIECHAJ WSZYSTKO
...O CZYM MARZYSZ
...W NOWYM ROKU
...SIĘ WYDARZY!!!!
...............................................
.....POZDRAWIAM SZAMPAŃSKO.......


Obrazek

[ Dodano: 2008-12-31, 12:26 ]
My idziemy na imprezke do mojej kuzynki :-D :-D zaprosili nas :-D mamusia zostaje z Wiki :-D
DO SIEGO KOCHANE :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-12-31, 12:28 ]
magda26 pisze:pozegnanie starego roku z dziewczynami w pracy ...........przeciesz trzeba nie??
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-31, 12:33 ]
agniecha772, fajnie spedziliscie swieta,i trzymam kciuki za zafasolkowanie :-D


Alineczq, witaj kochana,pisz wiecej co u Was???a Wanesce z tym spaniem minie u nas byla ta sama sytuacja i sie unormowalo :ico_oczko:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

31 gru 2008, 22:52

Witam witam

Frydza widac że Wiki z prezentów zadowolona . No i my też dostaliśmy odrębne błogosławieństwo choc msza nie należała do przyjemnych , bo Wiki chwili nie potrafi usiedziec na miejscu

Juli śliczne będziecie mieli mieszkanko i ogród . A Krzyś taki do ciebie na tej focie podobny

Madzia Marcinek uroczy super

Aniu foteczki z pierwszego spaceringu wymiatają , zwłaszcza to jak dzielna Helenka pcha wózio

Agula ha ha ha mój M zboczek już sobie coś innego wyobrażał hi hi hi

Alineczq witaj mam nadzieję że kiedyś wpadniesz na dłużej pogadac

"Życzę Wam zabawy do białego rana,
najlepszych piosenek, pysznego szampana !
Choć nie jestem z Wami w noworoczna noc,
pamiętajcie tez o mnie przez następny rok !"

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 sty 2009, 11:33

WITAM w Nowym ROKU :-D :-D Byla super imprezka,jutro opisze :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-01, 18:54 ]
WIEC u mnie tak o 20 poszlismy na imprezke,15 minut spacerkiem brrr a zimno zmarzlismy ze hej!
Wikunia zostala z moja mamusia papa nam zrobila i bylo ok o 22 poszla spac razem z babcia!
Rano wstala i przyszla do naszego 2 pokoju i zdziwiona ooooo mama i tata ale sie cieszyla :-D
No ale wracajac do imprezy bylo 14 osob prawie wszystkich znalam ale 4 osoby jakies z kims przylazly takze nikt ich nie znal,z poczatku kazdy zerkal na siebie,ale jak % poszly w ruch to bylo wesolo,tance szalenstwa,jednemu facetowi pekły spodnie smiechu ze hej,ja oczywiscie cosik zabawiałam towarzystwo i wszyscy lali ze smiechu :-D :-D
Stroje byly normalne,tylko jedna LALUNIA sie odwalila bluzka z takim dekoltem ze prawie sutki na wierzchu :ico_puknij:
SUPER bylo o 3.40 bylismy w domku :ico_oczko:
A jeszcze byla awanturka jeden facet dym robil ze stracil kurtke a nawalony byl ze hej :ico_olaboga: pozniej sie okazalo ze kurtka wisiala tam gdzie ja zostawil echhhh

[ Dodano: 2009-01-01, 18:56 ]
edyta29, boska Wiki w podpisie,kitki ma ekstra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

01 sty 2009, 21:11

Witam w Nowym Roku.
Wszystkim mamuskom zyczę cierpliwości, a dzieciaczkom zdrówka i duuużo uśmiechu.

U nas świeta bardzo rodzinnie i radośnie. Tomek zachwycony choinka, bombkami, światełkami i prezentami. bawi się wszystkimi zabaweczkami a dostał ich sporo. Ciesze się bardzo, bo długo wybierałam co mu kupic.

Z przyjemnością obejrzałam wszystkie foteczki. zaraz się Wam odwzajemnię.
Madziorka ale szalejesz hehe. No, ale dobrze. Trzeba korzystać. My na Sylwestra bylismy u kolegi w dyskotece. Ale było świetnie. jedzenia i picia do woli. Ja oczywiście nie żałowałam sobie. No i pod konieć skończyłam w toalecie w niezbyt przyjemniej sytuacji. Cos mi zaszkodziło jednak. Ale juz ok. Dzis dobrze sie czuję. Odpoczywamy cały dzień. Kochamy się do granic możliwości ponieważ mamy wolną chatę. Tomek został u babci w Szczecinku. Jutro po niego jedziemy pod wieczór jak Jarek z pracy wróci. Misio jest przesłodki. Uśmiech cały czas na buzi. zaczyna cos tam mówić. Ale na razie to nic poważnego. Np na bombkę mówi BI-BA :-D z takim ładnym myślnikiem hihi. Kochany mój chłopczyk. Tęsknię za nim, choć czas spędzony sam na sam z mężem przypomniał nam lata beztroski.

Teraz zasypie Was zdjęciami świątecznymi:
RADOSNA POBUDKA
Obrazek
NASZA MAŁA CHOINECZKA W DOMKU, ALE I TAK MI SIĘ PODOBA:)
Obrazek
ZAPACH ŚWIAT?? MANDARYNKI OCZYWIŚCIE
Obrazek
MIKOŁAJU KOCHANY CO MI PRZYNIESIESZ?
Obrazek
NOOO TO SIĘ ROZUMIE HEHE
Obrazek
A TO JUŻ WIGILIA U BABCI:
Obrazek
DZWONECZKI SĄ COOL:)
Obrazek
ALE NIC NIE PRZEBIJE SMAKU BOMBECZEK:
Obrazek
NO CHYBA, ZE SZYBKA. OKIENKO TO MÓJ ULUBIONY KĄSEK:
Obrazek
NA SPACERKU:
Obrazek
ZE STARSZYMI MOIMI:
Obrazek
MAMUSIA I TATUŚ:
Obrazek
MLECZKO PRZED SPANKIEM:
Obrazek
TO JA:
Obrazek
A KUKU TIKTAKOWICZKI:
Obrazek
HEHE:
Obrazek
CHCIAŁEM SIE NAPIĆ, ALE WTEDY JESZCZE NIE WIEDZIAŁEM, ZE HERBATAKA TAK FAJNIE WYLEWA SIE NA PODŁOGĘ:
Obrazek
WŚRÓD NOOOOOCNEJ CISZY... SPIEWAM KOLĘDY
Obrazek

Ale nawał. Nie zabijcie mnie. mam nadzieję, ze kompy nie zamulą,. I tak wybrałam niewiele z mega wielu zdjęć hehe.
pozdrowionka

[ Dodano: 2009-01-01, 20:16 ]
Tomek rozbił brodę o krawężnik co widac na zdjęciach, ale już sie zagoiło:)

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

01 sty 2009, 21:54

Jejku, Kamilko.. Pięęęęękne zdjecia ze Swiat iogolnie.. Cudo! Cudownie!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość