Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

18 mar 2008, 09:53

najperw odpisze glizduni bo mnie to najbardziej dotyczy
ja mam bardzo podbną sytuacje tylko ze moi starzy rozwiedli sie jak juz bylam w podstawówce
utrzymywanie kontakótw z moim ojcem ograniczalo sie do tego ze kilka razy zapytal jak w szkole a nawet nie wiedzial w ktorej klasie jestem
potem jak poznałam michala to on sie nagle odezwal i strasznie chcial sie wkupic w moje laski
wiecie jakies drogie prezenty wyjazdy
a ja (jako ze jestem wyrachowaną su..) korzystalam bo wiedziałam ze to sie szybko skonczy
no i sie skonczylo jak moj "kochany" tatus wyzwal mnie od dziwek i kur..
bo dowiedzial sie ze nocowalam u michala i jego rodziców w wieku 18 lat
ciekawe gdzie byl jak trzeba mnie bylo wychowywac
wtedy kazał mi wybierac on albo michal
wiec wybrałam i od 5 moze 6 lat ani razu z nim nie rozmawiałam i nie mam ochoty
nie byl na slubie bo go nie zaprosiłam nie widzial jagody i nie zobaczy chyba ze przez przypadek bo mieszkamy w jednym miescie

jak czytam to co piszesz to jakbym siebie czytala
boisz sie go
ja swojego tez sie boje
bo boje sie ze znowu zburzy moj i tak chwilejny spokój ktory sobie zbudowalam
nie miej skrópułów
jak nie umiał zajmowac sie córką to bedzie chcial sie teraz wykazac przy wnuczce i tylko jej w glowie namota
tacy ludzie to złodzieje emocjonalni i manipulują wszystkim co sie da
nie masz obowiązku poznawac go z wnuczką
jesli on nie wywiązał sie z obowiązkow ojca to ja uwazam ze ty nie masz co do niego zadnych zobowiazan

przepraszam ze przysmucam ale syrasznie mnie to dotyka i az :ico_placzek: mi sie leje przez to wszystko
bo to wszystko wraca jak bumerang a ja nie do konca sobie z tym radze


a teraz do reszty
sliczne sukienusie
ja juz kupilam małej w tesco i jestem bardzo zadowolona bo znosi ja tez na codzien bo fajowa jest
okazalo sie tez ze plaszczyk z h&M ktory moja siostra kupila wieki temu jest jeszcze dobry wiec strój na komunie mamy


wczoraj wieczorkiem poleciałam na aerobic babka dała nam w kosc nie powiem
ale frekfencja ogromna
powinni drugą grupe zrobic bo jedna sie o drugą obijała

[ Dodano: 2008-03-18, 08:55 ]
no tak zapomniałam
lady trzymaj sie kobieto
wyrzuty sumienia przejdą uwierz mi
ja tez przysnełam o mała spadła z lozka
to cos strasznego wierze ci
obserwuj ja ale nie sadze zby cos bylo nie tak
takie dzieciaki sa jak z gumy
moja miala przez tydz sliwe na czole

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

18 mar 2008, 10:01

mówię dzień dobry z pracy...

trcohe roboty mam...

odezwe sie pozniej

No i wiecie co?? gapa ze mnie... zqapomnialam o 10 miesiaczkach mojej cory,,, :ico_wstydzioch: stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
spozniony bo spozniony ale jest

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 mar 2008, 10:09

no juz troche sie uspokoiłam , mała zachowuje sie tak jak zawsze..nie wiem czy uda mi sie przetrzymac zeby nie zasneła bo na spacerze sobie na pewno drzemke utnie..guz jeszcze nie wyszedł ale zarozowione czoło jest...ja mam zawsze czarne mysli co do tych incydentow dlatego tak sie wystraszyłam, i zawsze umiałam ja upilnowac i sie drzemnac, a dzis nie..Arkowi nawet nie mowie, bo by mnie chyba zabił..choc jak zauwazy "to"na czole to nie bedzie wyjscia.. :ico_noniewiem:

jagodka tobie tez wspołczuje przezyc..ale tak sie zastanawiam skoro mieszkancie w jednym miescie to ani razu sie nie spotkaliscie, ani przypadkiem?

ide sie szykowac na spacer, Mila obejrzy " boogie beebies" i mykamy...

Awatar użytkownika
Serenity
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 wrz 2007, 09:22

18 mar 2008, 10:10

Witajcie!Nocka w miare.Pobudka o 4.00na mleczko i spanko do 6.30.Teraz tez sobie poszedl lulu.

Glizdunia-no ciezka sprawa rodzinna...Sama nie wiem jak bym postapila...A poza tym widzialam filmiki-masz zdolna i madra corunie!

Zborra-wszystkie sukieneczki sliczne,ale chyba ta pierwsza brazowa najladniejsza

ladybird-wspolczuje upadku,Kacper tez mi pare razy zladowal z lozka.A tyle mial siniakow,ze szok.Jak nie bedzie ospala i jakas inna to wszystko ok.Dzieci sa bardziej wytrzymale niz Nam sie wydaje

Doris-sliczne zdjecia

[size=150]Najlepszego dla Swietujacych![/size]

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

18 mar 2008, 10:19

ladybird23, ano widzisz dziwne ale wykonalne
nie mieszkam w az takim malym miescie zeby sie na niego natykac na kazdym kroku
czasem miniemy sie na skrzyzowaniu i to wszystko

a ja tez mialam michalowi nie mowic ale i tak by sie domyslil wiec przedstawilam to tak ze on mnie jeszcze pocieszał :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-18, 09:19 ]
a wiecie ze u mnei sypie snieg
normalnie pojebalo ta pogode

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

18 mar 2008, 10:29

jagodka24, u mnie śnieg leży i nawet rano samochód odśnieżałam.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

18 mar 2008, 11:14

witajcie
a u nas wieje jak cholera, a ja muszę wyjść do bankomatu

ladybird23, jeszcze chwila i nie zliczymy wszystkich guzów i siniaków naszych dzieciaczków

GLIZDUNIA, z tego co zrozumiałam to odezwała się nie Twój ojciec tylko ktoś z rodziny tak? jeśli to nie on to mu chyba raczej nie zależy. Ja bym się nie spotykała.

Zborra, sukienki śliczne. Ja na roczek nie kupuję nic specjalnego. Trochę zal mi kasy, bo wiem że ubrałabym ją tylko na jeden raz a potem tego nie założy bo nie będzie okazji. A i tak pewnie cały dzień spędzi na podłodze.

doris, jak tam w pracy, zaklimatyzowałaś sie już?

Serenity, pobudki o 4nie zazdroszczę. Alicja pospała dziś trochę dłużej. Obudziła się o 6:20, ale to pewnie dlatego ze wczoraj ją później położyliśmy.

a i w sumie najważniejsze. wynajeliśmy wczoraj mieszkanie. Kawalerkę w pełni wyposażona. W miarę blisko centrum, na 9piętrze. 1200zł+opłata za internet. Fuksem nam się udało za tą cenę w takiej lokalizacji dostać.

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

18 mar 2008, 11:22

Ewcik, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Może w końcu trochę odpoczniesz psychicznie. Tylko to 9 piętro, ale pewnie windę macie, chociaż znając Ciebie to schody będą i tak zaliczane :):):) Bardzo sie cieszę.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 mar 2008, 11:22

Jagodka...przykro mi ze znasz te sytuacje z wlasnego doswiadczenia....no to wiesz tez jaka krzywde musi zrobic ojciec zeby sie od niego calkowicie odizolowac...straszne to i ja osobiscie staram sie o tym nie myslec ,przez ostatni 4 lata mialam istny spokoj...bylo cudnie ale czuje pismo nosem i wydaje mi sie ze bede musiala w koncu znow do tego podejsc...no a strach jest...bo on nieobliczalny!!ja wiem jak potrafi zalatwic ludzi...i boje sie ze mi tez jeszcze namiesza kiedys...tak"za kare"bo on podobnie jak Twoj uwielbia jak robi sie po jego mysli i absolutnie w zadnej ,nawet najmniejszej sprawie nie mozesz miec swojego zdania!!! :ico_olaboga: Probowal nastawic mnie przeciwko mamie...ktora ja znam od urodzenia a on nie widzial jej jakies 15 lat....i to co wygadywal to sie normalnym ludziom w glowie nie miesci....wstyd mowic...moze od KUR... mnie nie wyzwal jeszcze...bo kto wie...ale inne podobne rzeczy byly...gnidy,barany i inne to niby moja rodzina....no i ja....W pl nie mieszkamy tak blisko siebie ale on ma informatorow niezlych u mnie w miescie wiec pewnie nabiezaco go informowali...tak bylo jak bylam mlodsza....o mojej rodzinie wie wszystko....i klamie...co 2 zdania to jakies klamstwo sprytnie przemyslane....

dobra nie smece...Serenity dzieki za komplementy...
sniegu nie zazrdoszcze....

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

18 mar 2008, 11:26

Patrycja.le, jasne ze jest winda i mam nadzieję ze będzie cały czas działać, bo na 4piętro to jeszcze wejdę ale wyżej raczej nie dam rady.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość