mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 sty 2009, 20:13

Czesc a nasza Amelka przybija piatka daje buzi całą bużką dzisiaj stala fajnie samodzielnie i nawet kroczek do mnie zrobiłano to tyle chwalenia na ten nowy rok.Jutro mam kolende musze przygotowac dom bo rano do pracy.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 sty 2009, 20:39

Renia dzieki :ico_haha_02: :ico_haha_02:

a moja nunia miala ostatnio w sobote roczek w kosciele wstawili sie prawie wszyscy bo byly babcie, chrzestna tylko Majeczki i rodzicow brakowalo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 sty 2009, 20:52

cześć laski!

W biedronce dzisiaj rzucili rajstopki frotte po 6zł, wzięłam 2 pary-wszystkie śliczne, ale Gabriel ma już ponad 10 par rajstopek 80/86 i się śmialiśmy dzisiaj że jak nam się drugie dziecko urodzi latem to i tak te wszystkie ciuszki się nie przydadzą :ico_oczko:

w informacjach dzisiaj mówili, że na dniach ma do nas przyjśc jakiś niż syberyjski i przyniesie ze sobą -25st w nocy i duuuużo śniegu-ma to trwać tydzień :ico_noniewiem:
może będzie trzeba kupić sanki?? cieszę się teraz, że kupiłam ten kombinezon, bo jest na prawdę fajny :-)

po południu przyjechał do nas mój ojciec, a później rodzina z Poznania, która jest u mojej babci i jutro wyjeżdża, więc mieliśmy dom pełen ludzi-w sumie czmychnęliśmy z Gabrielem, żeby się umyć i już zostaliśmy na górze... zasnął jakieś 10 minut temu

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 sty 2009, 21:11

MariolA, brawa dla Amelki za postępy :-)
Justyna, jutro pójdę za tymi rajstopkami do biedronki, Ula też ma dużo, ale trzeba większych już szukać :-)
śmialiśmy dzisiaj że jak nam się drugie dziecko urodzi latem to i tak te wszystkie ciuszki się nie przydadzą :ico_oczko:
Musicie tak celować, żeby urodziło się w styczniu :ico_oczko:
w informacjach dzisiaj mówili, że na dniach ma do nas przyjśc jakiś niż syberyjski i przyniesie ze sobą -25st w nocy i duuuużo śniegu-ma to trwać tydzień :ico_noniewiem:
Brrrr, zimno będzie, to buciki akurat będą jak znalazł, a są takie cieplusie w środku :-)

Ula już śpi, naszprycowaliśmy ją lekami, namęczyliśmy się przy tym okropnie, bo Ona nie lubi syropków i płacze niemiłosiernie, no ale mus to mus!

Uciekam oglądać filmik, potem lulu.
DO jutra :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 sty 2009, 21:25

Kuba pojechał do garażu... motocyklem :ico_puknij: więc siedzę sama, co bym nie chciała obejrzeć, to wiem, że Kuba też by chciał, więc sama sobie nie włączę, nudzi mi się trochę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

02 sty 2009, 21:33

naszprycowaliśmy ją lekami
ja dzisiaj Arturkowi Imufen dawałam bo wydaje mi się że na ząbki marudzi i niema problemów z syropkami, później ja oblizałam łyżeczkę po tym syropie to musiałam przepić duuuużą ilością picia

A szkoda że ja nie mam żadnej biedronki niedaleko :ico_placzek:

Arturek wykąpany chwilę przed 20-tą usnął przy kaszce bo nie spał od 12-tej (a tamta drzemka godzinna). Mam nadzieję że noc będzie dobra

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

02 sty 2009, 22:33

Wpadam tylko na chwilkę, żeby postawic urodzinkowy torcik i kawkę :ico_tort: :ico_kawa: dla wszystkich :-) :-) :-)
I dziękujemy oczywiście za życzonka :ico_haha_02:

U nas choróbska w pelni sie zadomowily. Ja na antybiotyku, moja mama też i tylko się modle żeby Niuśka nie złapała tego dziadostwa. Straszny ten wirus. Dawno nie byłam taka chora. Teraz na szczęście już mi przechodzi.
Przez to choróbsko bylismy zmuszeni przełożyc imprezkę urozinowa Nadii, bo nie bylabym w stanie niczego przygotowac :ico_zly: Ale co sie odwlecze to nie uciecze :ico_haha_01:


Widzę że przepowiadacie wielkie mrozy :ico_szoking: Troche śniegu to mogłoby spaśc ale żeby od razu z wielkim mrozem to niekoniecznie :ico_haha_02: Bo wtedy i tak nie wyjdziemy z naszymi bąblami.

Na koniec oczywiście najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Przede wszystkim zdrówka dla Was i naszych małych mądrali :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Lecę do lożeczka. Pa pa.....

Justyna no niezapomnianego sylwestra miałaś :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 sty 2009, 10:03

Dzień dobry :-)
Stawiam :ico_kawa: częstujcie się, ja właśnie popijam. Nocka niezła, jedna pobudka między 4 a 5 rano, nie śpimy od 8.
Straszny ten wirus. Dawno nie byłam taka chora.
Ja mam to samo, nawet na angielski nie poszłam, bo się tak źle czuję.

Uciekam na Fifi :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

03 sty 2009, 11:02

Czesc dziewczyny

Aga dzieki za kawke

my od kilku dni spimy sobie do 9 tak sie to moje dziecie poprzestawialo ale ja jestem bardzo zadowolona jeszcze jakby sie nauczyla nie pic mleka w nocy to by bylo super

a teraz uciekam robic sniadanie

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

03 sty 2009, 11:38

Ja też się witam.
U nas nocka nie tak dobra jak u was bo pobudka i płacz przez półtora godziny w nocy. Niewiem chyba ząbki mu tak doskwierają bo nijak sie nie dalo uspokoić. Wczoraj pochwaliłam że tak syropki ładnie pije to w nocy nie chciał :ico_noniewiem:
Dobra uciekam bo teściowa bawi Artura i nie lubię jak mnie widzi za długo przy komputerze

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość