Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

04 sty 2009, 16:19

witam! WSZYSTKIE maluszki przepiękne! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
znowu mam problem z tymi kupkami najpierw długo nie robił a teraz robi chyba za dużo,bo skoro nie robił kilka dni i było dobrze to znaczy ze teraz jak robi dwa razy dziennie to coś jest nie tak,nie wiem juz co mam myśleć :ico_olaboga:
Marta a jak twoja córcia robi kupcie,bo też karmisz tylko piersią?? poradzicie coś dziewczyny :ico_noniewiem: bo nie wiem co robić! :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-04, 15:29 ]
[/b] MARTA -jesc racej nie ale waga tak wolno spada przyt tym karmieniu jeszcze mi sporo zostalo [/b]
a mi sie chce strasznie jesc i jem,i do tego tez waga nie spada a nawet przez swieta sie podniosła :ico_placzek: też nie moge juz patrzec na siebie,mam nadzieje ze schudne jeszcze! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 sty 2009, 16:36

Agusia wiec Igol robi mi okolo 1 kupa na dzien ale roznie to bywa scisle zwiazane jest z tym co ja jem bo potrafi 3 dni nic a potem 2 w ciagu dnia :-) jak w PL sie pytalam o to lekarki to powiedziala ze ok-to znaczy jak nie robi ok bo jak sie karmi piersia to dostaje tylko to czego potrzebuje i wiekszosc sie wchlania no ale nie zawsze potrzebuje wszystko co my zjemy wiec potem wali kupki :-D
ja bym sie na Twoim miejscu nie martwila Iga ma identycznie jak Nicolasek i wogole mnie to nie martwi nie mo boli brzuszka wiec jest ok :ico_sorki:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 sty 2009, 17:45

:))

U mnie tez robi jak chce :D ostatnio mnie rozwalila, bo zaczelam jejprzebierac wielka kupke! A ona w trakcie przebierania robi nastepna (albo dalej) wiec wszystko upackane, nowa pielucha, body, spiochy, wymylam ja, przebralam body i nie zdazylam ubrac pieluchy bo wszystko oblala ... przebralam body, a po 15 minutach kolejna wielka kupa!!! Ehh ta moja mala laseczka :) a dzis caly dzien marudzi! Az myslalam, ze ma temp bo cala byla rumiana ale nic :/

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

04 sty 2009, 18:33

dzięki dziewczyny :ico_brawa_01: uspokoiłyście mnie! martwiłam sie bo jak byliśmy w polsce to przez całe 10 dni nie robil kupy,poszłam do apteki i mówie ze chciałabym coś na wypróżnienie dla dziedziusia i wlasnie babka powiedziała mi ze jak karmiony piersią to nie ma sie co martwić poniewaz to znaczy mam dobry pokarm i mały dobrze go przetwaza tzw.dobra przyswajalność pokarmu przez organizm! dlatego teraz jak wali mi po 2 dziennie to sie zaczęłam martwić,ale ogólnie nic mu nie dolega bo nie płacze i brzuszek ma miękki :ico_brawa_01: więc faktycznie przestaje sie martwić,ale ja tak chyba juz mam ze zawsze czyms musze sie martwić :ico_puknij: dzięki dziewczynki :ico_haha_02:
mój malutki zaczyna fajnie trzymać gryzaczki w rączkach no i pcha je do
buziaka :ico_brawa_01: słodko to wygląda,a dziś miał jakoś fazke i śmiał sie jak szalony mój słodziak kochany :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 sty 2009, 19:17

Wlasnie Igol tez juz grzecgotki chwyta ale najchetniej lewa reka :ico_haha_01:
chyba dlatego ze prawa najczesciej jest wepchnieta do buzi :ico_haha_01:
a dziewczyny wasze malenstwa sie juz kulaja? moje jeszcze nie :ico_nienie:
umie tylko na boczek sie przekulnoc ale na brzuszek nie :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

04 sty 2009, 22:50

dziewczyny wasze malenstwa sie juz kulaja? moje jeszcze nie
umie tylko na boczek sie przekulnoc ale na brzuszek nie
mój sie jeszcze nie kula tak sam tylko jak leży na brzuszku i juz ma dość to tak sie wierci i kręci że się przewróci na na plecki no i bedąc na brzuszku fajnie sie odpycha kolankami jakby pełza,super to wygląda ,ale te nasze maluszki szybko rosną i z dnia na dzień są mądrzejsze :ico_brawa_01: ,miłej nocki

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

05 sty 2009, 12:01

witajcie!
Mnie jak zwykle net szwankuje :ico_zly: Napisałam sie do was jak szalona a tu znów wszystko przepadło bo co s sie chrzani :ico_zly:
Dzięki kochane ze mnie trochę uspokoiłyście z tym katarkiem rzeczywiście musi być to alergia bo ileż może trwać katarek :ico_oczko: Miałam nadzieje że chociaż Weronisia nie będzie maiła alergii ale niestety chyba to rodzinne
yoanna, kochana moja mała tez tak robi już tyle razy taki mi numer wykręciła że przywykłam do tego że lubi mnie urządzić kupką nawet wczoraj jak myślałam że już skoro zrobiła kupkę to wziełam ja golutką na kolana i to nie omieszkała skorzystać z sytuacji i mnie załatwiła :-D Weronisia co dzień robi kupkę nawet trzy to zależy co ja zjem :ico_oczko:ale jeszcze nie zdarzyło się żeby nie zrobiła wcale
mmarta81, Od lutego bierzemy się ostro za naukę jedzenia butlą wiec będę pisała jak nam idzie :ico_sorki: mam nadzieje że jakoś pójdzie już na samą myśl mi się ryczeć chce :ico_placzek: że muszę ja tego uczyć bo do tej pracy trza wracać :ico_placzek:
Fajnie masz Martunia że możesz z niunią być tak długo :ico_oczko:
Wlasnie Igol tez juz grzecgotki chwyta ale najchetniej lewa rek
Jak włożę jej do raczki to trzyma nawet te cięższe ale sama jeszcze nie łapie jedynie jak leży w bujaczku to wali rączkami w te zabawki bo już wyczaiła że tak grzechotają
:ico_oczko:
oje jeszcze nie :ico_nienie:
umie tylko na boczek sie przekulnoc ale na brzuszek nie
Przedwczoraj i wczoraj Weronisia z brzusia przewróciła się na plecki :ico_brawa_01: to było niesamowite mała cwaniarka podłożyła sobie jedną rączkę pod brzuszek albo na prosto przed siebie wtedy ją tak śmiesznie ściąga na jedna stronę potem nóżkami się poodpychała i przewróciła się na boczek a potem z boczku to już prosta sprawa z M byliśmy w szoku :ico_szoking: więc znów ją bach na brzusia i patrzymy co będzie robiła ,a ona znów to samo a radochę przy tym miał ogromną :-D .
No ale wychodzi jej to tylko jak jest rozebrana bo jak jest w ubranku to się ślizgają nóżeczki i wtedy nie daje rady i jestzła :ico_zly:
W każdym bądz razie wczoraj powtórzyła to więc jesteśmy z niej dumni :ico_oczko: Niesamowite ile taki maluch ma radości jak jej to wyjdzie wiemy już jedno że nie mogę jej zostawiać samej na brzusiu na łóżku bo nie wiadomo kiedy je to wyjdzie w ubranku :-)

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

05 sty 2009, 12:16

witam dziewczyny!
jestem troche zła bo położna kazała mi go częściej przystawiać do cycka więc tak robie to on cwaniaczek mały to wyczail i budzi sie teraz nawet co 2 godzinki :ico_zly: w nocy też jak spał od 21 do 5 to teraz budzi sie jeszcze o 2 :ico_zly: juz wie ze na kazde zawołanie ma cycusia! no ale ok jak pomoże to w wadze to niech i tak bedzie ale jestem zmęczona,bo tak ładnie sie juz wysypialam a teraz pobudki są częstrze,ide bo juz mnie woła

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

05 sty 2009, 13:07

no ale ok jak pomoże to w wadze to niech i tak bedzie a
Agusia1982, a to co on nie przybiera ci na wadze? bo na zdjeciu to on taki fajny jest okraglutki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

05 sty 2009, 13:49

hej laseczki :-) ale mialam paskudna noc, maly obudzil sie najpiew o 12 potem budzik piotra obudzil go 3 w nocy i juz pobudka co 1,5 godziny z placzem nie wiem co mu bylo :ico_noniewiem: ale jak go przytulalam to sie uspokajal zaraz :ico_noniewiem:
rano jeszcze mlody wyciol mi taki numr ze szok przebieram go u siebie na lozku zostawilam z gola pupa odwracam sie a on mi kupsko walic zaczyna :ico_szoking: ledwo co zdarzylam reke podlozyc :-D wiec mi na nia narobil ale to byl nie koniec :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: piekana pogode mielismy od rana i Piotrek zwoni ze pojedziemy na spacerek nad ocean a tu nonono jakas mgla jest i chmury :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość