Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 sty 2009, 11:14

no ja dzis bede z nim gadac bo mimo wszystko to prywatny lekarz place za wizyte wiec powinien isc na reke...ale powiem wam ze lekarz jest super

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

05 sty 2009, 11:20

nie no...to niewątpliwie nie wina lekarza ...taki mają chory system do których lekarze też muszą się dostosować ... ale z drugiej strony to mieszkamy w Polsce a co województwo a nawet co szpital to innymi prawami się rządzi :ico_zly: ...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 sty 2009, 11:26

apropo ...podobno najlepszy przyspieszacz to sex :-D :-D
nie działą na mnie :-D
nie no...to niewątpliwie nie wina lekarza ...taki mają chory system do których lekarze też muszą się dostosować ... ale z drugiej strony to mieszkamy w Polsce a co województwo a nawet co szpital to innymi prawami się rządzi :ico_zly: ...
wlasnie wlasnie bardzo bym chciala rodzic na zmianie megolekarza ale zobaczymy co z tego wyniknie a malenstwo jest juz naprawde spore nawet nie ma jak sie wiercic miesiac temu wazylam 2828 gram to teraz na bank z 3,5

patrys11
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 188
Rejestracja: 04 sty 2009, 18:59

05 sty 2009, 11:43

witam mamusie widzę na forum od rana już sie coś dzieje a ja tak niepewnie hi hi :-D
MILUTKA fajnie się masz że to już też bym już chciała,bo obawiam się że jak tak dalej pójdzie to może z wagą do kwietnia cię pobiję co do wagi :ico_brawa_01: co do lekarza masz racje fajnie by było być przy swoim lekarzu teraz na wizycie u mojego gin muszę sie dowiedzieć czy jest taka opcja bo ciągle to odkładam by dowiedziec się cos na temat porodu...jakoś mnie to przeraża :ico_olaboga:
FIOLETOWA ANIA no to ciekawe którą pierwszą wywiozą na porodówkę :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 sty 2009, 11:52

Ostatni zawcze będą pierwszymi hihi :D

no ja juz nie moge doczekac sie wizyty zobaczyc co i jak bo dzidka chyba sama nie wyjdzie a ja znudow wpierniczma bulki z dzemem :-D ciekawe co ja po porodzi ebede jesc :-D

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

05 sty 2009, 11:54

FIOLETOWA ANIA no to ciekawe którą pierwszą wywiozą na porodówkę :-D
no zobaczymy jak to się mogę jeszcze na marzec załapać czasami :-D

wrzucam tez parę fotek

to 26 tydz. robiona w święta

Obrazek

a to dzisiejsze 27 tydzień

Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 sty 2009, 11:59

Fioletowa Ania, brzusio rosnie ale i tak maluski ale ladny

zauwazylam ze u blondyneczek tworzy sie brązowa linia na brzuszku ja takiej nie mam bo brunetka :)

[ Dodano: 2009-01-05, 11:06 ]
a jeszcze jedno ostatnio mowa byla o wyprawkach jak nie wiecie czegos to dawjacie ja juz wszystko pokupywalam i moge doradzić :-D

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

05 sty 2009, 12:33

Hej mamuśki!

Ale się rozpisałyście :-D

Przede wszystkim Witam nowe mamusie Żane oraz Patrys11 :ico_prezent:

Milutka - widzę że Klaudii wcale się nie spieszy na zimowy świat dobrze jej u mamy :ico_ciezarowka:

Fioletowa Aniu i Agnieszko - wyglądacie ślicznie i brzucholki piekne!
Fioletowa Ania - na co masz smaki na mięcho czy słodkie? jak u Ciebie z ruchami ? Mocne kopnięcia czy lekko? Ciekawi mnie płeć Twojej dzidzi.

Pytam bo podobno chłopcy kopia mocno a dziewczynki lekko , Adka pisze że lenka grzeczna - a moja Zosia tak mnie kopie że brzuch mi skacze aż boli i takie mocne ruchy cały dzień czuje szczególnie wieczorem , jakiś harpagan będzie nie dziewczynka :-D

Justynka - przyżyjemy krowy, Jak moja mnie wnerwia przypominam sobie twoją rade że żadna głupia krowa nie jest warta moich cennych nerwów i nie dam jej satyfakcji - pamiętaj OLEWAĆ TRAKTOWAĆ JAK POWIETRZE I BEZ NERWÓW NIE DAJ JEJ SATYSFAKCJI NIE JEST TEGO WARTA babuch :-D

My idziemy w czratek do gina na kontrole i jak mi ostatecznie potwierdzi płeć że to moja Zosiunia tak dokazuje wyruszę do sklepu celem skompletowania wyprawki - wyczytałam że potrzebuje do szpitala po kilka sztuk kaftaników pajacyków spioszków itd a na razie oprócz worka sukienek i ciuszków na około 1 - 2 latka mam kupionych z 5 body i z 2 spieszki to mało.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 sty 2009, 12:36

Milutka - widzę że Klaudii wcale się nie spieszy na zimowy świat dobrze jej u mamy :ico_ciezarowka:
nooo :(:(:( nie chce mala wredotka wyjść... zobaczymy co dzis powie lekarz :-D

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

05 sty 2009, 12:37

Ja miałam dziś zły sen że krwawiłam i jechałam do szpitala :ico_noniewiem:
Więc aby o tym zapomniec rzuciłam sie i zrobiłam pranie porżądki... :ico_pranko: :ico_duzepranko: :ico_prasowanko: :ico_odkurzanie:

Nie znosze takich snów!!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość