Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 sty 2009, 10:59

iwona83 pisze:ja bym juz test robila dla pewnosci

ja eż bym robiła gdyby mąz mi zechciał kupić a nie kwapi się. Ale ja i tak sądze że jestem :ico_ciezarowka: także formalność w tym tygodniu. Pamiętam raz najdłużej nie miałam @ 40dni

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 sty 2009, 11:05

no to Renia trzymam kciuki zeby sie potwierdzilo

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 sty 2009, 11:47

Cześć,
U nas nocka z płaczem i kilkoma pobudkami, nie śpimy od 8, ale miałam tyle do zrobienia, że nie miałam jak do Was zajrzeć wcześniej.
Dzionek rzeczywiście u nas piękny i na pewno pójdziemy na spacerek, ale chyba po obiadku, bo zupka się właśnie gotuje i mięsko do gulaszu.
Ulek właśnie gania koty, zaraz ją spać położę, może się troszkę prześpi, bo marudna troszkę. Weszła sobie właśnie na stolik pod oknem i patrzy na podwórko :-)
Iwona, dzięki za :ico_kawa: już jedną wypiłam, ale na pewno na jeszcze jedną chętnie się skuszę :-) Brawa dla Majeczki za przespaną ładnie nockę :ico_brawa_01:
Renia0601 pisze:Ale ja i tak sądze że jestem :ico_ciezarowka:

To trzymam kciuki :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

07 sty 2009, 13:06

Witajcie,

U nas nocka super, jak kilka ostatnich, pobudka o ok. 6.00 na sniadanie a potem drzemka do ok. 8.00.

Renia, trzymam kciuki w takim razie :ico_haha_01: no i brawa dla chodziarza - rewelacja!!! :ico_brawa_01:

U nas dalej na czworaka, ale lubi jak sie go prowadza za rece i coraz lepiej mu idzie, sam stal tylko pare sekund... :-)

My chyba zrobimy urodziny w sobote lub w niedziele, bo wtedy dziadkowie beda mogli przyjechac....

Musze wracac do pracy, urwanie glowy mam normalnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

07 sty 2009, 13:21

czesc kochane
Ja na wstepie stawiam :ico_tort: na 4 latka mojej córci.....
U nas po staremu,Julia teraz do przedszkola zas chodzi to troszke spokoju w domu jest.Ostatnio moj "eks" przyjechal na moment po moje dokumenty z auta-bo jest na niego-zeby mi oc wykupic i oczywiscie chyba by był chory gdyby mi z czyms nie dosrał bo walnął mi hasełkiem "ty sobie oszczedzaj teraz kase bo niewiem ile ci dam teraz"
beszczelny czy mi sie zdaje?? co to mnie obchodzi kur........... on jest sam i ma do utrzymania tylko swoja nonono a ja siebie i dzieci niewiem co on sobie mysli :ico_puknij: :ico_zly: .....Jutro juz mamy rozprawe dziewczyny o 11-tej trzymajcie kciuki bo sie zaczyna....
teraz uciekam buziaki

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

07 sty 2009, 13:22

Witam i ja w mrozny i zimny dzień brrr u nas pękła rura i nie ma ciepłej wody no i kaloryferyy też zimne masakra :ico_olaboga: :ico_olaboga: dogrzewam sie gazem zapaliłam 2 palniki bo my mamy w ryczałcie gaz wiec dodatkowe złużycie nie gra roli. Kamilek spi nocka ok pobudka o 24 maleczko i potem o 7 raz jeszcze w nocy tylko smoczek mu wypadł ale to i tak lepiej niz ostatnie dni. Ale ja tez dałam mu na noc czopka .
mz74 pisze:Renia, trzymam kciuki w takim razie no i brawa dla chodziarza - rewelacja!!!

Ja się też podlanczam brawa i trzymam kciuki!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby się udało.
U nas wczoraj mały wypadek był Kamil poślizgnoł sie stojąc przy brodziku i nadziała sie policzkiem na róg :ico_placzek: :ico_placzek: biedny ma taki siny policzek :ico_olaboga:
pinko, miałaś racje co do zębów chyba poszły mu 4 u góry narazie wymacałam takie ostre górki ale puki co nie zmieniam sówaczka bo na 100% nie jestem pewna , ale to bybyło kurcze już 18 :ico_szoking: żeby tylko były mocne i zdrowe :ico_noniewiem:
Matko u nas taka zawierucha ze nie widac nastepnego bloku tak wieje i pada śnieg,
zaraz wkleje wam fotki z zaokna

[ Dodano: 2009-01-07, 12:28 ]
oj Jolci ty sie masz z tym twoim EX
Sto lat dla Juleczki :ico_tort: :ico_buziaczki_big:
A tak u nas za oknem:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 sty 2009, 13:37

Assik ale zawierucha :ico_olaboga:

a ja dzisiaj pojechalam na przeceny kupilam Majuni dwie sukieneczki i czapke do polski jeszcze widzialam taki sliczny plaszczyk wiec moze tez kupie tylko w sobote chcemy z mezem jechac do alicante bo u nas nie ma za bardzo sklepow :ico_noniewiem: wiec moze bedzie wiekszy wybor no bo matka tez sie musi ubrac :-D

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

07 sty 2009, 13:46

iwona83 pisze:wiec moze bedzie wiekszy wybor no bo matka tez sie musi ubrac


Oczywiście ze tak , ja jakos ostatnio o sobie nie pamietam o ciuchach zawsze wszystko zawsze dla męża albo syna :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-07, 12:47 ]
Takie mebelki bedzie miała kamilek w pokoju u siebie
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categ ... ies/11779/

[ Dodano: 2009-01-07, 12:49 ]
pewnie nie wszystko ale napewno szafe łóżeczko komode stoliczek z krzesełkiem i szafeczke nocna z lampką jak wam sie podobaja wszystko w kolorach niebieskim i dodatki czerwone , oczywiscie inne kolory tez chce aby jego pokoik był kolorowyi wesoły

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 sty 2009, 14:01

Asikk, superowe te mebelki, kurzy rzeczywiście że świata nie widać
u nas nie pada ale też jest ślicznie biało i zimno że hoho, kaloryfery ciepłe a mi i tak zimno

iwona83, ja mam do Ciebie pytanie jeśli chodzi o pracę tam u was w polu bo moi teściowie możliwe że po następnych świętach (Wielkanocnych) chcieliby pojechać, bo we Włoszech im już szef bardzo nie odpowiada i warunki.

Asikk pisze:poszły mu 4 u góry narazie wymacałam takie ostre górki ale puki co nie zmieniam sówaczka bo na 100% nie jestem pewna

ja suwaczek zmienię dopiero jak już będą na wierzchu, bo czuć czuję już od dawna że są

Jola_85, ten Twój były jest nienormalny ale chyba Ty to już wiesz. I sto latek dla Julci :ico_tort: :ico_tort:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

07 sty 2009, 14:02

Obrazek
dzisiejszy spacer
Obrazek
i JULKA
Obrazek
i z babcią
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość