Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 sty 2009, 19:30

super naprawde tak sie ciesze jak bym to co najmniej ja była :ico_ciezarowka:
ja tak samo na poczatku

a my bylysmy u kolezanek i troche mi sie nie podobalo jakos sie dzisiaj dziewczyny nie chcialy razem bawic wyrywaly sobie zabawki a na koniec sie gryzly

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 sty 2009, 20:56

Dziękuję Kochane :ico_sorki:
ja teraz idę kąpać to moje dziecię i spać, on już normalnie jakby się zgubił do mnie leci :ico_oczko:
Do jutra

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

07 sty 2009, 21:21

Hej!
Ja tylko na chwileczkę :-)
Renia ogromne gratulacje!!! Ale jesteś szczęściara!!!! :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I za mężulka też trzymam kciuki!!!!
Znikam Kochane! Dobrej nocki!

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

07 sty 2009, 22:09

Reniu Kochana ogromnie gratuluje :ico_brawa_01:

a tu filmik z szalenstw mojej dwojki
http://pl.youtube.com/watch?v=SFUbOI7JvD0

a teraz uciekam jutro stresujacy dzien buziaki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 sty 2009, 22:13

Dziewczyny ale mam dola

dzisiaj do mojego meza zadzwonil facet z banku ze nie mamy wystarczajacych srodkow na koncie zeby nam mogli wyplacic pomoc ktora przyznali nam od lipca i dopiero teraz chcieli pierwszy raz zaplacic nikt nam nie powiedzial ze za wynajem mieszkania trzeba placic z konta na konto a nie tak jak my zawsze ze jak maz dostaje wyplate to idzie do banku i wplaca gotowke no i powiedzial nam ten facet ze musimy te pieniadze wplacic bo inaczej nam przepadnie ta pomoc wiec zadzwonil maz do szefa czy moze mu dac zaliczke (wyplata miala byc wczoraj ale bylo swieto) no ale szef byl 100km od nas wiec odpadalo bo banki sa otwarte tylko do 13 lub14 ale udalo nam sie wyplacic z karty kredytowej i wplacilismy tylko nie wiemy czy to juz nie bylo za pozno

a za te wczesniejsze miesiace musimy skladac reklamacje no bo przeciez placilismy za mieszkanie tylko nie wiadomo czy nam zaplaca

do tego sie poklucilam z mezem bo on zawsze jak sa jakies problemy to sie strasznie nad soba lituje i tylko mowi ze do polski chce wrocic a mnie szlag trafia jak on tak mowi

i jeszcze jak kapalam dzisiaj niunke to zobaczylam ze slad po ugryzeiniu kolezanki nie jest wcale maly

aha jeszcze jak zawsze mielismy kase na karcie to jakos nam pomocy nie cchieli wyplacic a teraz pierwszy raz sie tak zlozylo ze bylo tylko 100e to oni nagle sie zdecydowali

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 sty 2009, 22:24

Ula już wykąpana i śpi, dałam jej na noc tego czopka- viburcol... zobaczymy czy pomoże.
Byliśmy dzisiaj w carrefourze ekspress i kupiłam dwie ogromne paczki pampersów (po 135 szt. pieluch każda), w cenie po 88zł, więc chyba nie jest tak drogo?
Daliśmy Uli dzisiaj lizaka, właściwie jak tylko go zobaczyła to głośno krzyczała "ba", co znaczy "da" i dostała, poradziła sobie z nim całkiem nieźle, ale była cała lepka, łącznie z włosami, ciuchami i rzeczami, które w tym samym czasie dotykała... :-D
Jola_85, Mirek też nieźle biega, a jak słodko go Julcia przytula na koniec... powodzenia jutro, trzymam kciuki.
jakos sie dzisiaj dziewczyny nie chcialy razem bawic wyrywaly sobie zabawki a na koniec sie gryzly
może wszystkie miały w tym samym czasie zły dzień :ico_oczko:
iwona83, nie martw się, mam nadzieję, że dostaniecie te pieniądze... trzymam kciuki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 sty 2009, 22:31

iwona83, nie martw się, mam nadzieję, że dostaniecie te pieniądze... trzymam kciuki :ico_sorki:
dzieki

nie wiem czy pisalam wczesniej za te wczesniejsze miesiace mozemy stracic ponad 1400e
może wszystkie miały w tym samym czasie zły dzień :ico_oczko:
moja kolezanka wytlumaczyla mi to tak ze Majka jak to jedynak majacy malo kontaktu z dziecmi nie rozumi ze trzeba sie dzielic a one jak to blizniaczki nie rozumieja ze ktos moze czego nie chciec dac

dziewczyny jest mi tak zimno ze mam cala reke zmarznieta od klikania na klawiaturze podobno dzisiaj w nocy ma byc 1 stopien :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 sty 2009, 22:53

nie wiem czy pisalam wczesniej za te wczesniejsze miesiace mozemy stracic ponad 1400e
Nie myśl o tym, bądź dobrej myśli...
dziewczyny jest mi tak zimno ze mam cala reke zmarznieta od klikania na klawiaturze podobno dzisiaj w nocy ma byc 1 stopien :ico_olaboga:
Hehehe, a u nas jest -5 :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 sty 2009, 23:05

Hehehe, a u nas jest -5 :-)
no ale wy macie ogrzewane mieszkania a ja mam taki maly grzejnik :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-01-07, 22:10 ]
kurcze mojego meza nie ma jeszcze z pracy a juz dawno powinien byc :ico_noniewiem:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

08 sty 2009, 00:07

Witam RENIA gratulacje.
Dziewczyny u nas tragedia ogladałyście aktualnosci na tv3 u nas wypadek busa jadacego z Pszczyny na Kobiór zgineły dwie osoby i tak malo bo tir na nim lezal i 7 osob w szpitalu.Nsjgorsze to ze raczej osoby jadace to Kobiorzanie których znasmy bo to mala miejscowosc jak znajde na necie to wam linka wkleje.Mnie az dreszcze przeszly.

[ Dodano: 2009-01-07, 23:12 ]
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/slas ... 238842,225 znalazlam to

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość