Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

08 sty 2009, 15:12

mam nadzieję że do wieczora urodze bo wody odeszły
noo to suprr i czekamy zaciskając kciuki na dobre wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

08 sty 2009, 15:15

milutka204, trzymam mocno kciuki za szybciutki i lekki poród :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

08 sty 2009, 15:16

ja nie w temacie zbytnio bo ostatnio nie miałam głowy by tu zajrzeć ale widzę ze coś się rozkręca u dziewczyn. trzymam kciuki więc by wszystko było dobrze. mojego posta trochę olano :ico_oczko: no ale rozumiem, że narodziny są ważniejsze niż jakieś tam przeziębienie i inne pierdoły. w sumie i tak już "wycofałam" się prawie ze społeczności styczniówek więc się nie dziwię :ico_oczko:

milutka, trzymaj się, bądź dzielna!!już tak niewiele do spotkania z córeczką :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

08 sty 2009, 15:21

aniabella, :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: nikt nie olał... po prostu radosne wieści przykrywają wszystko...

aniabella, kuruj się, kuruj, masz jeszcze troszkę czasu, ja teraz jestem przeziębiona 4 dzień i jak Mały wczoraj zaczął kichać to się popłakałam normalnie, bo bardzo się boję, żeby się nie zaraził :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 sty 2009, 15:25

no właśnie nikt nie olał :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
kuruj się, a będzie dobrze :ico_oczko:
ja też ostatni rzadko zaglądam od kiedy jest Synuś, no ale staram się wlecieć poczytać :-)

[ Dodano: 2009-01-08, 14:26 ]
aniabella, i nie bój się tego antybiotyku, oni wiedzą co robią, także daj znać nam po poniedziałkowej wizycie

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

08 sty 2009, 15:27

wiem wiem i cieszę się bardzo razem z Wami z Waszych cudownych dzidziusiów :-) :-) . aż się popłakałam jak patrzyłam na zdjęcia, chyba z zazdrości że macie je już przy sobie i że poród macie za sobą.

no właśnie dlatego musze się wyleczyć szybko zanim urodzę, a odstawiam leki więc podejrzewam, że szybko pójdzie teraz i przed terminem
ananke, a czym się leczysz? bo mi to nic nie pomaga, jest coraz gorzej

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

08 sty 2009, 15:30

ananke, a czym się leczysz? bo mi to nic nie pomaga, jest coraz gorzej
Kochana, niestety nic przyjemnego: czosnek w ilościach kolosalnych trzy razy dziennie po ząbku kroję, zmuszam się do rozgryzania i popijam gorącym mlekiem... dziś juz zdecydowanie lepiej, kataru juz nie mam, ale na noc jeszcze wezmę witaminę C 100mg rozpuszczalną na wzmocnienie...
aż się popłakałam jak patrzyłam na zdjęcia, chyba z zazdrości że macie je już przy sobie i że poród macie za sobą.
Kochana :-) lada dzionek i Ty będzie miała swoją Księżniczkę :-D :ico_brawa_01: a my czekamy, wiesz... matki chłopaków teraz wypatrują materiału na synowe :ico_oczko: :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 sty 2009, 15:34

aniabella, jeszcze troszkę i będziesz tulić swoją córcię, myśl pozytywnie mi to m,in. pomogło

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

08 sty 2009, 15:35

ja właśnie też mleko z miodem, masłem i czosnkiem ale dopiero od wczoraj więc może za wczesnie na efekty. gardło mi rozrywa dosłownie, mama poszła do apteki po coś bo chyba oszaleję. pocę się strasznie, od ciąży i od temperatury więc podwójnie. poza tym wapno z wit C i cerutin ale nie widzę poprawy. ciężko mi zasnąć bo nie mogę oddychać przez nos bo zatkany a jak oddycham ustami to od razu gardło boli. no ale mam nadzieję, że coś mi w końcu pomoże i to szybko zanim pójdę do szpitala.

donatka, a jak ogolnie wspominasz poród? brałaś znieczulenie? pewnie już pisałaś o tym więc moze sobie poszukam :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

08 sty 2009, 15:37

ja właśnie też mleko z miodem, masłem i czosnkiem ale dopiero od wczoraj więc może za wczesnie na efekty.
noo, daj sobie jeszcze z dzionek spokojnie, a na gardło polecam "hascosept" - taki spray na gardło, moim zdaniem rewelacyjny :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość