Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

08 sty 2009, 16:37

ale wam fajnie dzieciaczki śpią kuba jeszcze w tym roku nie spał w dzień :ico_oczko: spał 31 grudnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

08 sty 2009, 16:38

czesc dziewczyny dawno tu niezaglądałam i się stęskniłam za wami
Krzyś śpi, ostatnio później popołudniu chodzi spać :-D

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

08 sty 2009, 16:40

w weekend szkoła i kurcze teściowa w soboty będzie jeździła do pracy z teściem i lipa nie wiem czy moi dziadkowie dadzą radę do 15 aż T wróci z pracy z kubusiem :ico_noniewiem:
zobaczę jak nie to będę musiała poprosić szwagierkę ale tak nie chce :ico_noniewiem: :ico_zly: :ico_nienie:

[ Dodano: 2009-01-08, 15:41 ]
__DOMI__, hej :ico_oczko: dobrze że śpi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

08 sty 2009, 16:48

__DOMI__, witaj

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

08 sty 2009, 16:56

właśnie rozbudziłam kubusia chciał sobie przysnąć na podłodze ale mu nie pozwoliłam :ico_nienie: nie teraz jeszcze 3 godzinki i pójdzie spać na całą nockę tak jest już przyzwyczajony a jakby teraz spał 2 godziny to usnął by koło 23 tak jak w sylwestra :ico_szoking: :ico_nienie: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-08, 18:11 ]
mój T pojechał z moim bratem rozładować lodówkę do mojej mamy i co dzwoniłam przed 17 zaraz mieli wracć dzwonię od 17,30 nikt nie odbiera telefonu ani on ani brat pewnie poszli po piwka albo gdzies do knajpy na piwko
co za durny człowiek :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: on ma tak zawsze nie odbiera telefonów i h... miloin razy mu tłumaczyła żeby zadzwonił i powiedział idę się napić nic mnie nie obchodzi wiadomo nie maiłabym najleprzego humoru i byłabym zła ale takie nie odbieranie telefonów to kur... zachowanie szczeniackie , a nie daj boże jak by się coś stało to jesteśmy zdani na siebie z kubusiem i w 2 stronę to też nie wiem gdzie sie podziewa
effff przepraszam na dzień dziisejszy to moglby wyjechac i zapiepszac i zobaczyl by co moze stacic a nie Patusia się pogniewa 2 dni i za jakiś czas to samo jezz jak nie z kolegami to ze szwagrem
przepraszam ze przynudzam ale musialam sie komus wygadac

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 sty 2009, 19:26

dzieki laseczki ze trzymacie kciuki, mam nadzieje z predko sie przydadza :ico_oczko:
ja mam zjazd na szczescie dopiero 16-18 styznia tka wiec jeszcze troche laby..

Patuś ja Ci sie nie dziwie, bo mnie tez wkurza takie cos, zawsze jak T cos takiego robil to mnie krew zalewala, juz wie ze jak cos takiego zrobic to ma przerabane, wystarczy powiedziec wtedy gniew mniejszy :ico_oczko: widzisz Patka takie te Tomki bezmyslne sa ale w sumie dobre to chlopaki :ico_oczko:

siemanko Domi, zagladaj czesciej koniecznie :-D

Oskar dzis tez w dzien nie spal, za chwile ide go kapac do lozeczka, mam nadzieje ze nie ebdzie wiielkiej wojny..czasem mam wrazenie ze to dziecko moglo by w ogole nie spac :ico_haha_01:
jesli juz w dzien ma isc spac to najlatwiej zasypialby ok 15 ale to juz za pozno

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

08 sty 2009, 20:51

no i jestem
dalej bez kontaktu z T
mam wolny wieczór tylko szkoda że jestem :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
kubusąpieli odrazu zasnął i ja się wykąpałam i teraz oglądam tv i pisze do was :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-08, 19:58 ]
a swoją droga to ja nie co za gatunek i np jak może się nie zapytać co z kubą jak może go to nie obchodzić :ico_noniewiem: wszystko ma w d... właśnie dzwoniła teściowa że księgowa przyniosła ZUS (bo mieszka w tej klatce co teściowie) i żeby
T przyjechał a ja że nie ma T a ja że nie ma T ona :ico_szoking: i żebym zadzwoniła jak przyjdzie bo ją nie obchodzi co ja przeżywam jak się czuję tylko czy T wróci cały i zdrowy :ico_oczko:

i tak jak marze o córeczce -kiedyś to coraz bardziej myślę że chłopcy- mają lepiej w życiu
tzn. moja opinia przepraszam jak kogoś uraziłam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

08 sty 2009, 22:03

pata, mężą :wpale: :wpale: :wpale: ech facet to dziwne stworzenie

Mojego M też gdzieś wysłać to lepiej sobie w łeb strzelic :ico_zly:
I nie przynudzasz :ico_nienie: od tego tu jesteśmy żeby wysłuchac o na duchu podtrzymać
Mój M by dzisiaj do domu przyjechał ale mu w dżwigu cos zamarzło i dopiero jutro rano będą go odmrażać

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

08 sty 2009, 22:35

witam dopiero teraz
Kacper dizś wtsal już po 6 dlatego w dzień spał,a ja nie zajrzałam bo miałam robotę z pierogami,ruskie robiłam :-D mama wczoraj wspomniala że zjadłaby no i mój małż uwielbia więc se mysle zrobie niech sie cieszą :ico_oczko: no i ja tez lubię :ico_oczko:

ja też w sobotę do szkoły i teraz juz co tydzień

Kacper zaczął cos smarkać,takie łzawe oczka ma :ico_noniewiem: teraz juz śpi od pół godz.
oby mu sie to nie rozwinęło :ico_sorki:

u nas też nie wiadomo jak ,narazie d siedzi i czeka na wiadomość z biura ale czy pojedzie w tym miesiącu to nie wiadomo,będziemy w lutym bez wypłaty,dobrze że coś jest na czarną godzinę :ico_sorki: tylko szkoda zeby sie rozeszło :ico_noniewiem: ale cóż...


Patka oj dałabym mu,kurcze jak tak może :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
wrócił już?

mój D nie robi mi takich numerów,i jego szczęście bo ja bym mu dała :wpale:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

08 sty 2009, 22:49

oby mu sie to nie rozwinęło :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zdrówka dla kacperka
wrócił już?
nieeee :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość