Awatar użytkownika
miniowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 lip 2007, 09:05

19 mar 2008, 07:45

cześć marcóweczki.
witam was z samego rańca. u nas dzisiaj słoneczko ślicznie świeci. oby tak zostało cały dzień.
Nana dobrze napisała, że dobrze byłoby mieć mniej lat, tyle co np Aniaa ale rozum ten co teraz. jak czasmi sobie pomyslę jakie głupoty człowiek wyczyniał :ico_wstydzioch: hihihi no ale to są przywileje młodości.
mój michaś spał dzisiaj tak sobie. przyzwyczaiłam się, że jest tylko jedna pobudka na piciu a dzisiaj jakoś tak popłakiwał i strasznie się wiercił. może ząbki się przebijają...
dziewczyny a o której wasze pociechy zasypiają i ile śpią? bo misiek tak około 21, chociaż jakby mu pozwolić to pewnie buszowałby i dłużej, no ale pobudkę ma wcześnie rano bo około 5. niestety. razem z moim dużym miskiem pracujemy od 6 i małego wozimy do babci. mam nadzieję, że przez to wybudzanie nie będzie jakiś nerwowy w przyszłości.

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

19 mar 2008, 08:17

I tak z rańca dzieńdoberek :ico_haha_01:
Nocka juz później przespana bez pobudek :ico_brawa_01: Jak narazie pogoda ładna świeci słonko ale na termometrze -3,brrr zimno! A ja jade dziś do mojej mamy,bo tam mi mąż przywiezie Maksa,jest mu bliżej niż do nas a że ma zalatany dzień to dlatego-święta!
miniowa,-Michu idzie spać o 20,20:30 i śpi ostatnimi czasy po przestawieniu do 6 :ico_brawa_01: Ja tak ja ty będę miała początek dnia,wypisz wymaluj z tym zaworzeniem do mamy i ta sama godzina prawie,ha,ha-dobre :ico_brawa_01:

I wiecie co zauwarzyłam,ze jak spał do 8,to miał jedną a pożądna drzemkę 3h i koniec,a teraz jak zaczął wstawać o 6 to idzie się kimnąć o 9 i później koło 14:30 :ico_noniewiem:
Na lepszy nastrój dla was dziewczyny pyszna kawusia :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
Aaa własnie Aguś duzy buziak za suwaczki,dziękujemy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

19 mar 2008, 08:47

Witajcie kochane.

Dawno mnie nie było. ale tak jakoś zeszło.
Teraz jestem w pracy , więc króciutko.

Majeczka ma katar, taki gęsty, żółty, okropny :ico_chory: w związku z tym nocka taka se.
Miki chodzi do przedszkola i od poniedziałku chodzą na rekolekcje. Znosi to bardzo dobrze, bo on ogólnie bardzo nie lubi chodzic do kościoła. Zawsze mówi , że tam jest za głosno, ale na rekolekcjach mu się podoba. Pewnie dlatego, że chodzą tam wszystkie dzieci z grupy i ksiądz znajomy.

A tak w ogóle gapa jestem...... spóźnione, ale najlepsze życzenia [size=200]STO LAT!!! STO LAT!!! DLA KAROLINKI!!!!!!!! [/size] :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent:

Aniaaa piekne zdjęcia. Karolinka to śliczna dziewczynka, a jak wyrosła :ico_szoking: :ico_szoking:

Aga świetne foteczki z urodzinek. Jaki fajny torcik miała Emi. A jak zareagowała na spożycie tego tortu? Skaza nie dała o sobie znać?

A u nas zima na całego, nie ma słońca jest tylko mnóstwo śniegu, którego cały czas przybywa. Rano ledwie wyszłam z domu, bo sniegu po kostki i nie było odśnieżone, bo ja pierwsza wychodziłam i nie mogłam furtki otworzyć :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

No dobra ide troche popracować.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

19 mar 2008, 09:01

No to ja też się melduję

Nocka taka sobie... Emilka budziła się kilka razy z płaczem. Obudziła się o 4.40 ale na szczęście udało mi się ją uprosić żeby jeszcze się położyła i spałyśmy do 6 :ico_oczko:
Co do kataru to nie ma on żadnego koloru, taka woda (a raczej delikatny śluz jak odsysam fridą) jej leci z noska. Kurcze jak zawsze nie było problemu z czyszczeniem noska tak teraz nie chce żeby jej cokolwiek robić. No ale smaruje jej co chwilę maścią majerankową a do tego mam taką herbatkę na przeziębienie z Hippa no i zobaczymy co dzisiaj lekarka powie.

miniowa, co do ilości snu to Emilka ma jedną drzemkę w dzień (1-1,5 h). Wieczorem z reguły o 20 już śpi a wstaje między 6 a 7. Czyli łącznie śpi około 12 godzin na dobę :ico_oczko:

urmajo na razie ze skazą białkową cisza ale niestety liczę się z tym że pewnie cosik wylezie bo masa była na bazie bitej śmietany.

U nas też jest biało za oknem i zimno brrr. No nic idę postawić wodę na kaszkę.
gosia :ico_sorki: za kawusię

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

19 mar 2008, 09:54

witam
u nas nocka spokojn tylko pobodka o 6 :ico_szoking: ledwo patrze na oczy Macio teraz spi a ja jem sniadanko
Miniowa moj Macio spi okolo 2-3 niekeidy 4 godzny w ciagu dnia na noc zasypia kolo 21-21,30 i budzi sie zazwyczaj okolo 7.
Aga to Tobie Emi prawie w ciagu dnia nie spi czy ja zle zrozumialam???
a mi sie wczoraj cos pokickalo myslalam ze dzis mam kosmetyczke a ona wczoraj wpadla i zrobila mi pazurki zupelnie inaczej a oto zdjecia :)
to moje wczorajsze przed kosmetyczka
Obrazek
a to po kosmetyczce :)
Obrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

19 mar 2008, 10:05

Witajcie u nas nocka beznadziejna wiec pozwolisz nana, ze skozystam z Twojej pysznej :ico_kawa: -odrazu lepiej kilka łyków i człowiek odrazu sie lepiej czuje :ico_oczko:
Co do nocki Jula obudziła sie najpierw z płaczem potem o 3 i koniec spania ponad godzinke sie meczyła nie mogła zasnąć M ja lulał ale za nic nie mogła zasnąć w koncu sie na dobre rozpłakała wiec przytuliłam ja dałam cycusia i tak sie ululała teraz jeszcze spi ale pewnie niedługo sie obudzi bo juz 9 jeszcze nigdy tak długo nie spała mam nadzieje ze ja nic nie zbiera :ico_noniewiem:
a dziewczyny normalnie w nocy doznałam szoku bo jak tak potem zasneła po tej czwartej słysze takie burczenie najpierw myslałam ze mi w brzuchu burczy ale nie a tu co sie okazuje ze to Juli kiszki marsza graja normalnie szok bo o 21 dałam jej ok 160 kaszki a potem jeszcze cycała cycusia a tej jeszcze burczało w brzuszku i to dość głosno bede musiala jej wiecej robic tego jedzonka

[ Dodano: 2008-03-19, 09:08 ]
karolina24, bardzo ładne pazurki obecne mi sie bardziej podobają :-D

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

19 mar 2008, 12:12

Witajcie :-)
Dawno mnie nie było, między czasie zaliczyłam grypę zołądkową jak ja to mówię górno-dolna.... jeszcze mnie dziś trzęsię, masakra :ico_placzek: a od wczoraj Zuzia chora, więc nieciekawie jednym słowem.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Karolcia, paznokietki superowskie, sama bym takie chciała :ico_placzek: :-)

Wszystkie Was pozdrawiam, postaram sie pisac na bierzaco. Lece teraz do Zuzi, biedna cała zasmarkana :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

19 mar 2008, 12:57

Emilka właśnie przed chwilką usnęła. Śpi w domu przy lekko uchylonym oknie ale odpowiednio ubrana :ico_oczko:
Cały czas leci jej z noska ale na bieżąco czyszczę jej nonio fridą. Biedactwo aż ma lekko czerwony nosek.

karolina fajne paznokcie :-D a co do spania to tak jak pisałam Emi śpi w ciągu dnia godzinę max półtorej
becia gdzie Ty się podziewasz ??
sensibel, biedactwo, mam nadzieję że szybko wrócicie do zdrówka Ty i Zuzieńka

No nic korzystając z chwili wolnego poszperam po necie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miniowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 lip 2007, 09:05

19 mar 2008, 13:36

nana a moze ty to jakas moja siostra zaginiona jesteś. najpierw suwaczki takie same, imiona dzieci teraz podobny tryb dnia. michaś też śpi w ciągu doby około 12 godzinek. jak jeszcze napiszesz, że twój luby ma na imię marcin to padnę :ico_smiechbig: żartuje sobie oczywiście.
karolinko super paznokietki. ja się umówiłam na sobote po świętach na zrobienie paznokci akrylowych. jeszcze nigdy nie robiłam sobie takich pazurków, generalnie w ogóle ich nie maluję, chyba że odżywką. mam nadzieję, że dobrze będę się czuła w takich pazurkach. po wizycie stzrelę fotkę i się wam pochwalę.
gozdzik podziwiam cię, że jeszcze cycem karmisz. ja karmiłam 11 miesięcy i przez ten czas chodziłam notorycznie niewyspana. teraz mały lepiej spi i ja też :-)
a jak wasze przygotowania do świąt? ja jak na razie obmyslam menu. pewnie zrobię gołąbki, może rybkę po grecku, sałatke jarzynową bo już dawno takiej nie jadłam, galaretę z kurczaka, jakies ciacho. bigos pewnie dostane od mamusi hihi.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

19 mar 2008, 14:36

miniowa, większość świątecznego menu spadło na moją głowę i troszkę się boje czy ze wszystkim sobie poradzę :ico_noniewiem:

Szukałam czegoś fajnego do zrobienia ale jakoś nic nie mogę znaleźć :ico_noniewiem:
Hihi napewno będzie duuuuużo jajek bo je uwielbiam :-D zrobię jajka faszerowane i w sosie tatarskim. Sałatka jarzynowa, pasztet, ćwikła i chrzan. A co do reszty to cały czas myślę :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-19, 13:37 ]
[size=150]EMILKA ZACZĘŁA SAMA CHODZIĆ [/size] :-D Przed chwilką zrobiła sama prawie 10 kroczków :-D

Hihi ale kochanie wygląda jak sama idzie :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość