malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

09 sty 2009, 16:07

Mika a tak jakoś - wczorajszy dzień i miniona noc dają o sobie znać. Odczuły to juz moje włosy, a odczują jeszcze bardziej, bo naniesione poprawki to jeszcze nie koniec. Jutro porzeźbię brzytwą, ale najpierw muszę ja od wujka pożyczyć :-D

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

09 sty 2009, 16:07

Małgośka, pokaz ten swój łeb na sucho, bo na mokro to wiesz co się robi :-D

[ Dodano: 2009-01-09, 15:08 ]
ja jutro idę do fryzjera, a wlasciqwie fryzjerka bedzie u mnie, zrobie odrosty, tzn pasemka blond i podetne lekko :-) bo juz mi sie w ogole nie ukladalja..

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

09 sty 2009, 16:09

Anuszka najpierw muszę Tośkę dopaść gdzieś w kącie i jej dupsko wymyć, bo tak się zesrała, że z drugiego pokoju aż tutaj czuć, a ona ucieka :-D

Jak juz skończę rzeźbienie nowego afro na dobre to Wam pokażę :-D

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

09 sty 2009, 16:15

malgoska pisze:Mika a tak jakoś - wczorajszy dzień i miniona noc dają o sobie znać. Odczuły to juz moje włosy, a odczują jeszcze bardziej, bo naniesione poprawki to jeszcze nie koniec. Jutro porzeźbię brzytwą, ale najpierw muszę ja od wujka pożyczyć :-D

te chlopy to potrafia za skórę zajsc i to bardzo :ico_zly: ja chwilowo mam spokuj, ciekawe jak dlugo :ico_noniewiem:
kurcze musze dupsko ruszyc i za obiad sie wziasc :ico_placzek: dzisiaj znow mam lenia :ico_zly:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

09 sty 2009, 16:19

ja mam dla Tosi i dla mnie kapuśniak od wczoraj, a P. niech idzie do mamusi jak głodny.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

09 sty 2009, 16:21

Włosy ufarbione :-) czekam aż wyschną bo Franko śpi a nie chce obudzić go suszarka .

Ja obiadek dziś mam paluszki rybne tylko zrobić surówkę z kiszonej musze mniam mężu lubi taki obiadek może wieczorem sie jakos zrefunduje :ico_oczko: .

malgoska pisze:dupsko wymyć, bo tak się zesrała, że z drugiego pokoju aż tutaj czuć, a ona ucieka
ja też niedawno małego przewijałam z kupska :ico_szoking: ale dobrze że zrobił bo sie męczył rano kilka bobków było.

Dziewczyny tez macie problem ze zmianą pieluchy :ico_wstydzioch: Frankowi szkoda czasu na takie pierdoły czasem w powietrzu mu zmieniam za cholere nie poleży 2 min żeby go przewinąć ile ja sie umęcze żeby go ubrać :ico_szoking: .

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

09 sty 2009, 16:26

asiab pisze:Dziewczyny tez macie problem ze zmianą pieluchy :ico_wstydzioch: Frankowi szkoda czasu na takie pierdoły czasem w powietrzu mu zmieniam za cholere nie poleży 2 min żeby go przewinąć ile ja sie umęcze żeby go ubrać :ico_szoking: .
no to mamy to samo.... Ani dobrze wytrzeć, a ni osuszyć, ani nasmarować... A weź załóż pampa tak, żeby nie urwać rzepu albo całego elastycznego boku, jak Ci taka pchła z golizną ucieka :-D

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

09 sty 2009, 16:26

asiab pisze:Dziewczyny tez macie problem ze zmianą pieluchy :ico_wstydzioch: Frankowi szkoda czasu na takie pierdoły czasem w powietrzu mu zmieniam za cholere nie poleży 2 min żeby go przewinąć ile ja sie umęcze żeby go ubrać :ico_szoking: .
u nas identycznie, najlepiej jeszcze idzie na przewijaku, bo na lozku to nie ma szans!

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

09 sty 2009, 16:27

asiab pisze:Dziewczyny tez macie problem ze zmianą pieluchy
u nas zmiana pieluchy to masakra. Nie chce lezeć za boga. trzeba ją zagadywać bo zwiewa. To samo z ubieraniem jest. Ale to minie. Pamiętam, ze Kuba też tak robił a potem już był grzeczny i poleżał chwilke przy zmianie pieluchy.

Ale dziś dziewczyny macie tematy. :ico_haha_01:
Moje cycki też już sa do du.. obwisłe i małe :ico_olaboga:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

09 sty 2009, 16:31

mi zuzka tez zaczyna zwiewac przy przewijaniu ae jakos daje rade jak wstaje to ja ja spowrotemklade i sie poddaje w koncu mamie

[ Dodano: 2009-01-09, 15:32 ]
a jaka to jest wymuszaczka to szok a teraz po powrocie z polski jak juz ja dziadkowie do reszty rozbestwili to katasrofa z nia

[ Dodano: 2009-01-09, 15:33 ]
ide i ja wziac sie za obiad poki zuzka spi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość