Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 sty 2009, 22:11

Gosia, jaki śliczny torcik, aż mi ślinka poleciała... mniam
Justyna, zdjęcia fajowe, z Ciebie też niezła laska, a Ulka też uwielbia na golasa uciekać... lżej tym naszym bąblom widocznie.
Co do Gotowych na wszystko, to masz rację z 5 serii jest dopiero 11 odcinków, ten 11 ostatnio dopiero był emitowany, więc dzisiaj go oglądnęłam i na kolejne musimy poczekać, bo jeszcze nie były wyemitowane :-)

Ula też już śpi sobie, coś znów jej się katar pojawił, nie nadążam z tym, co chwila coś, zaczynam się zastanawiać czy wyjdziemy w końcu z tych chorób :ico_olaboga:
Ja torcika kupować nie będę, bo jakiś czas temu bratowa obiecała, że upiecze, a że robi pyszne torty to się zgodziłam, muszę tylko kupić jakieś ozdoby z lukru, takie ładne widziałam u nas na hali targowej, więc w poniedziałek pójdę i kupię :-)

Alez tu u nas cicho się ostatnio zrobiło.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 sty 2009, 22:24

pinko pisze:takie ładne widziałam u nas na hali targowej, więc w poniedziałek pójdę i kupię
a jakie jakie?? :ico_haha_01: jakbyś widziała jakiś lukrowy motocykl to daj mi znać! wtedy bym na pewno upiekła sama :ico_oczko:

Iwona tylko to jest amerykańska strona i seriale się ściągają po angielsku i ze strony napisy.info trzeba pobrać napisy, można też programem napiprojekt, ale już Ci nie będę mieszać :ico_oczko:
my ten 11 odciek widzieliśmy wczoraj... teraz przyjzie nam oglądać jeden w tygodniu :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-01-10, 21:25 ]
a kupujecie coś rodzicom na dzień dziadka i babci? ja myślałam o takich podkoszulkach superdziadek i babcia, ze znaczkiem supermena, albo tylko napisem, albo kubek ze zdjęciem-tak symbolicznie, póki Gabriel jest malutki i sam nie może zadecydować...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 sty 2009, 22:45

Torcik super kurcze u nas to tylko takie tradycyjne torty musiałabym gdzies pojechac i zamowic ale my roczek robimy w kosciele w lutym teraz tylko tak moze sasiadeczki male zaprosimy.Jutro do pracy zeby melus dobrze spala to sie wyspie.Amelka wyrzuca smoczek i dzisiaj zasnela bez bo go nie chciała.Julka jeszcze nie spi boze człowiek nawet chwili dla siebie nie ma bo ona pewnie zasnie równo ze mną.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 sty 2009, 22:53

Fintifluszka pisze:a kupujecie coś rodzicom na dzień dziadka i babci? ja myślałam o takich podkoszulkach superdziadek i babcia, ze znaczkiem supermena,

A gdzie takie fajowe koszulki można kupić? Widziałaś gdzieś, czy to na zamówienie?
Fintifluszka pisze:a jakie jakie?? :ico_haha_01: jakbyś widziała jakiś lukrowy motocykl to daj mi znać! wtedy bym na pewno upiekła sama :ico_oczko:

Będę tam w poniedziałek to wypytam :-) i może zrobię zdjęcia jak będzie coś ciekawego...
mariola pisze:Amelka wyrzuca smoczek i dzisiaj zasnela bez bo go nie chciała.

A Ula ostatnio właśnie się do smoka przykleiła i ciągle chce go ssać, staram się jej nie dawać, ale jak zobaczy to musi go pociućkać....

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 sty 2009, 23:17

No wlasnie, gdzie takie koszulki mozna kupic? Fajny pomysl!!

Uciekam lulu.... dobrej nocki zycze!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 sty 2009, 23:17

julka w nowej fryzurce
Obrazek
tu odkurza
Obrazek
Amelka pomaga tacie
Obrazek
tu razem sie bawimy
Obrazek
ale smieszne ha ha....
Obrazek

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 sty 2009, 23:20

Mariola,

Ale fajowe zdjecia!!! Bardzo ladnie Julka wyglada w tych krotszych wloskach, wogole piekne CORY masz!!! :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 sty 2009, 23:22

mz74 pisze:Ale fajowe zdjecia!!! Bardzo ladnie Julka wyglada w tych krotszych wloskach, wogole piekne CORY masz!!! :ico_brawa_01:
_________________
dziekujemy

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 sty 2009, 23:32

mariola, super foteczki, Julce do twarzy w nowej fryzurce i jaki śliczny uśmiech Amelki, takie piękne ząbki widać :-)

Ja już uciekam się wykąpać i lulu, bo zasypiam.

[ Dodano: 2009-01-11, 09:13 ]
Dzień Dobry :-)
A co tu tak pusto???? Wstawać śpiochy!!!!
Stawiam :ico_kawa: herbatkę, co kto woli :-) Nocka u nas kiepska, kilka pobudek z płaczem, Uli wrócił katar i ciężko jej się oddychało... masakra
Pogoda u nas śliczna, słonko ładnie świeci, ale spacer z wiadomych powodów będziemy musieli sobie odpuścić :ico_placzek:
Miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 sty 2009, 10:34

Czesc dziewczyny ja sie tylko witam bo mam chwilke i lecimy do kosciolka

zycze milego dzionka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość