mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

11 sty 2009, 12:31

Czesc a my super noc oby tak zawsze Amelka zasnela po 21 i wstała dopiero o 6;20 na mleczko a potem spanko do 9;30.Teraz oglada baje i wcina ciacho.Rano jak wstała to pakazywała na Julki zdjecia i robiła pa pa ze Julki nie ma a jak ja zobaczyła to az kwiczała z radosci i całowała ją.Tak fajnie to wyglądało.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 sty 2009, 14:23

Jejki jakie tu pustki

a wiec do kosciola jednak nie zajechalismy bo chcialam jeszcze przed kupic majuni mleko bo mi sie konczy a w auchanie kosztuje 8,70 a tutaj 12e wiec przy okazji ze jestem w alicante cchialam kupic i tak jakos zeszlo :ico_wstydzioch: do tego ogladalam te plaszczyki co wczoraj chcialam kupic i nie bylo juz majki rozmiaru ale kupilam jej taki sliczny dresik z 25e na 12e przeceniony ale sa spodnie, bluzka z dlugim rekawem i bluza wiec sie oplacalo

Mariola mam jeszcze dla Amelki sliczna sukieneczke na roczek

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

11 sty 2009, 14:29

iwona83 pisze:Mariola mam jeszcze dla Amelki sliczna sukieneczke na roczek
bardzo sie ciesze no i Amelka tez

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 sty 2009, 14:38

a moja cora nauczyla sie nowego slowa "ko" tzn ten garnuszek na klocuszek jak nacisnie sie na nosek to mowi "rico" i Majunia tak konczy KO mozna powiedziec ze to jej pierwsze slowo po hiszpansku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

11 sty 2009, 15:12

Skąd Wy bierzecie czas na siedzenie na TT? Mnie zawsze coś lub ktoś odciągnie gdy doczytuję więc nie zdążam odpisać.

Norbert śpi z półtorej godziny już, razem z tatą, który dzisiaj do pracy idzie. Ostatnio Rafał nie robi dodatkowych nocek więc jest od środy do niedzieli z nami, ale coś zapowiadał, że w tym tyg pójdzie na jeden lub dwa overtime'y. Wczoraj było u nas odrobinkę śniegu.. to nie to co w Polsce macie :ico_haha_01: ale wzięliśmy Norberta na ogród by pochodził, podotykał śniegu.

Zasypianie i nocki wyglądają u nas tak, że kładę go do łóżeczka wieczorem i siedzę przy nim lub też nawet trzymam go za rączkę tak przez szczebelki aż uśnie. Większych problemów przy tym nie mam, zazwyczaj góra 10 minut i śpi, ale w nocy jak się zacznie wiercić i np ja nie zdążę mu znaleźć i włożyć smoczka do buzi to budzi się i znów potrzebuje mojego dotyku. Czasem leżę na łóżku i przez szczebelki głaszczę go lub za rękę trzymam, ale czasem mu to nie wystarcza więc biorę go do siebie. Ostatnio coraz później w nocy więc może niedługo dojdziemy do samego rana :ico_haha_01:

A jak Pinko Twoje odzwyczajanie Uli od spania z Wami? Miałaś zacząć po Nowym Roku.. jakieś rezultaty może już są? :ico_haha_01:

Dziewczyny super fotki co ostatnio powstawiałyście!!! :ico_brawa_01:

A i miałam się Was zapytać jak wygląda teraz karmienie maluchów? Tzn chodzi mi o to co dajecie im na śniadanie, obiad, kolację..
Cieszę się bo Norbert po tym przeziębieniu odzyskał apetyt i teraz już je normalnie to co my.. Czasem zrobię mu coś specjalnie dla niego ale staram się raczej zribić nam taki obiad by i Norbi mógł zjeść z nami.
Jak tam u Was z mlekiem, kaszkami.. ile razy w ciągu dnia dajecie?

Nie wiem czy coś jeszcze miałam napisać czy nie.. może później :ico_oczko: jak coś mi się przypomni.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 sty 2009, 15:14

iwona83 pisze:a moja cora nauczyla sie nowego slowa "ko" tzn ten garnuszek na klocuszek jak nacisnie sie na nosek to mowi "rico" i Majunia tak konczy KO mozna powiedziec ze to jej pierwsze slowo po hiszpansku :ico_oczko:

Hehehehe, wielkie :ico_brawa_01:

Ja dzisiaj zgotowałam dużo pierogów ruskich i się objedliśmy, takie pyszne były i zastanawiamy się czy na spacerek nie pójść, taka ładna pogoda.
A na allegro znalazłam fajne gadżety na dzień dziadka i dzień babci, chyba coś pozamawiam:
http://www.allegro.pl/item526145503_med ... iadek.html
http://www.allegro.pl/item522105219_sup ... dek_l.html
http://www.allegro.pl/item525700439_dzi ... ukiem.html
http://www.allegro.pl/item525176066_fot ... iadka.html
Te kubeczki mi się bardzo podobają :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 sty 2009, 15:18

CleoShe pisze:A i miałam się Was zapytać jak wygląda teraz karmienie maluchów? Tzn chodzi mi o to co dajecie im na śniadanie, obiad, kolację..


u nas jest
danonek pozniej chlebek z nami jak jemy sniadanie
kaszka ok 150ml
obiad jak wstanie to je znami a jak dluzej pospi to z sloiczka
deser
czasami jakas kolacja a jak nie to mleko ok 180ml i pozniej dwa razy w nocy mleko po 150ml

ja na dzien babci i dziadka wysle kartke i moze jakies zdjecie majeczki wloze

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

11 sty 2009, 16:22


Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 sty 2009, 18:13

CleoShe pisze:A jak Pinko Twoje odzwyczajanie Uli od spania z Wami? Miałaś zacząć po Nowym Roku.. jakieś rezultaty może już są? :ico_haha_01:

Hehehe, jeszcze nie zaczęłam :ico_wstydzioch: czekam aż Jarek będzie miał II zmianę, czyli od przyszłego poniedziałku.
CleoShe pisze:A i miałam się Was zapytać jak wygląda teraz karmienie maluchów? Tzn chodzi mi o to co dajecie im na śniadanie, obiad, kolację..

Na śniadanie, jak Ula wstaje to daję jej kaszkę na gęsto, najczęściej jest to kaszka manna bobovity, drugi raz kaszkę dostaje na kolację tj. zaraz po kąpieli, w butli, wtedy najczęściej kaszka jest płynna i jakaś smakowa. W ciągu dnia nie pije ani mleka ani żadnych kaszek, jada dokładnie to co my, nie gotuję jej osobno. Zawsze mam zupę, którą je około 13 i około 16 drugie danie podjada od nas :-) Dostaje też owocki, mandarynki, jabłka, banany, kiwi, jakieś ciastka też są czekoladki i czasem danonek.
CleoShe, a filmik ekstra, Norbercik taki skupiony idzie sobie ślicznie i mruczy pod noskiem, tak słodko... heehhehehe

My byliśmy w Rynku na spacerku, szukaliśmy imprezy WOŚP, ale nie znaleźliśmy, więc wróciliśmy do domku, Ula dostała balonika i zrobiliśmy kilka fotek przy dużej choince. Później postaram się wkleić.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 sty 2009, 18:46

Klaudia ale fajny filmik ale chyba cos sie Norbiemu snieg nie spodobal :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość