Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 sty 2009, 15:50

Hej dziewczynki ale my chorzy cala noc nie spalam maly ze mna w wyrku bo katar ma straszny i czuwalam nad nim by sie nie krtusil nie ma goraczki i tylko troche kaszle wczoraj dostalam to wde morska do noska ale ona ma taki psik ze boje sie ze mu do gardelka poleci :ico_noniewiem: , ja za to mam goraczke i cala jaks opuchnieta jestem pogoda paskudna jest jak cholera. jutro do lekarza sie umowie lepiej chuchac na zimne :ico_sorki:
zirca pisze:te krople kupisz bez problemu w Bootsie-nazywaja się fess little noses-saline drops for babies, w opakowaniu jest też aspirator do noska, bardzo dobry, bo mięciutka końcówka. Duzo zdrówka życzymy!!!!

dzieki za info. aspiratorek mam z polski i jestem bardzo z niego zadowolona bo ta grucha jaka mialam na poczatku to masakra :ico_nienie:
wiola85, ja juz karmie tylko butla i daje malemu herbatki i czasem sama mu wyciskam soczek z jabluszka rozcienczam woda wtedy zawsze mi kupke ladna zrobi lub zalewam sliwki suszone wrzatkiem i daje mu do picia, ja tak mysle ze dopier od 5 miesiaca wprowadze cos innego jak kaszka czy deserek albo ziemniaczek z marchewka zobaczymy :ico_noniewiem:
mmarta81 pisze:to mleko tez juz przerabialam...i nic-ona chyba ma awersje do butelki i tyle woli cyca-i trudno sie jej dziwic-narazie karmie i sie nie denerwuje

marta ja daje malemu aptamil jest pyszniutki malemu smakuje bardzo
zirca pisze:Poza tym-nienawidzę tego kraju....chcę wrócić do Polski, skonczyc studia

ja podobnie lae nie nienawidze, nie lubie otaczajacej mnie tu glupoty i bezmyslnosci normalnie czasem mi rece opadaja jak patrze na Irolow, tez bym chciala do PL wrocic ale nic tam na mnie nie czeka a tu jak narazie mozemy normalnie zyc :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

11 sty 2009, 19:34

wiola, widzę że Filip i mój Alex z tej samej gliny-w 12 tygodniu ważył 6800g :ico_oczko: widocznie jesteście wysocy, to Synek nie ma wyjścia-u nas-Mężulec 195cm, ja-175cm. Mysle że Aluś tez bedzie miał przynajmniej 190 cm...

u nas makabryczna pogoda-wybrałam sie do centrum z Kropkiem w chuście, ;lunęło totalnie, ale parasola rozłozyc nie mogłam, bo wiatr złamałby go w ciagu kilku sekund.... :ico_olaboga: jakoś cudem dotarlismy do domu, idę sie wygrzać....

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 sty 2009, 19:44

zirca, no dokladnie zgadłas :-D jestesmy wysocy, ja mam 172cm a moj maz 187cm. :-D wiec malutki jak zacznie rosnac, to pewnie jeszcze i nas przerosnie :-)
A zapomniałam dodac, ze nasza kruszynka jest chora :ico_placzek: ma poczatkowe zapalenie oskrzeli, straszny katarek i troche kaszle, lekarka przepiała zastrzyki i juz od czwartku kłujemy mu pupke. Oj biedactwo, mnie to bardziej boli niz jego, jak mu wkłuwaja te igiełki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 sty 2009, 21:13

Wiola :ico_sorki: duzo zdrowka dla malenstwa :ico_sorki:
Adia dla Was tez zdrowka :ico_sorki:
Marcin dzisisj zlowil lososia wiec jutro dobry obiad bedzie-wielki jest jak nie wiem :-D

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

11 sty 2009, 22:55

wiola85, zdrówka zyczymy!!!! widzę że wszystkie Bejbiki przechodzą jakieś choróbska....mój własnie wychodzi z zapalenia oskrzeli

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

12 sty 2009, 00:07

witajcie kochane dziewczynki!
zdróweczka dla Was słonka co sie tak chorobska daliscie :ico_olaboga:
mmarta81, kochaniutka nie przejmuj sie powoli powoli i jakos damy rade ja narazie nie proboje dac Weronisi sztucznego mleczka bo by go nie tknela najpierw musi sie bardziej zaprzyjaznic z butla w ogule a potem bede kombinowac .Bo wiesz to sa nasze kochane cycusiowe panienki i nie dadza tak szybko odebrac sobie cycunia :-D prze swietna foteczka Igolka :-D
zirca pisze:widzę że Filip i mój Alex z tej samej gliny-w 12 tygodniu ważył 6800g
Sliczne babelki z tych kawalerow dziewczynki
Weronsia tez juz duza dziewuszka wazy 6300i rosnie w sile ale po tatuniu bo on duzy chlopczyk :ico_oczko: zirca, U mnie podobnie bylo z tym kompem myslalam ze zwarjuje nic tylko przed nim siedzial i mowilam mu ze to leczyc trzeba ale na szczescie w koncu dotarlo to do niego ze zostanie sobie sam z tym kompem a nas juz nie bedzie :ico_oczko: i jest lepiej ale prawde mowiac wiem ze to moze zrujnowac malzenstwo ja juz bylam na skraju wytrzymania .Trzymam za ciebie oby ci sie poukladalo tak jak sobie zyczysz kochana :ico_oczko:
wiola85, kochana wspolczuje wam biedactwo z niego taka pupeczke biedna kluja :ico_placzek: :ico_pocieszyciel:
mmarta81, mniam mniam ale pysznosci uwielbiam tez ta rybke az mi sie zachcialo
Martus wiem ze daleko ale i tak zapraszam na wloski moze kiedys :ico_oczko: wiesz w gruncie rzeczy to swiat jest maly :-D
Wiecie co nie wiem czy dobrze zrobie ale zaryzykuje i malej jak skonczy trzy miesiace sprubuje dac juz jakies danie ze sloiczka tak z lyzeczke dla smaczku ostatnio moja cora dala jej czekoladki polizac cmokala bardzo i widze ze jej sie spodobal ten sak i nic jej nie bylo wiec co tam zaeksperymentuje .Ze starsza tez tak eksperymnetowalismy i tez bylo ok :ico_oczko: Albo moze poczekac? no bo juz sa od 4 miesiaca dania dla dzidziolkow a mowia ze jak na piersi to od 6 :ico_noniewiem: A wy jak probuje cie cos wczesniej czy nie ?

[ Dodano: 2009-01-11, 23:10 ]
ach ale ze mnie poaskuda nie przywitalam naszej nowej kolezanki wybacz kochana :ico_sorki: Witam cie serdecznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

12 sty 2009, 10:43

Co to nikogo jeszcze nie ma wiec stawiam :ico_kawa: .Ja zaraz jade po wyniki krwi a potem na szczepienie z Antkiem . wpadne potem to napisze ile małt przybrał :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 sty 2009, 12:05

Witamy :-D u nas leje i wieje :ico_olaboga:
Dana ja czytalam wlasnie Tak jak Ty ze jak sie karmi cycem to do 6 miesiaca lepeij nic nie dawac :ico_noniewiem: i ja chyba tak zrobie :ico_sorki: poczekam niech jej tam w brzuszku wszystko dojrzeje do tego,,doroslego jedzonka,,
poza tym czytalam tez zeby zaczac cos podawac lyzeczka jak dziecku ustapi odruch wypychania wszystkiego z buzi jezykiem-a Iga ciagle ma ten odruch :ico_haha_01:
ok lece bo wyje wpadne pozniej

Awatar użytkownika
catherinepd
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2018
Rejestracja: 23 gru 2008, 22:07

12 sty 2009, 12:22

I ja mówię Wam dzień dobry! :)
mmarta81 pisze:Dana ja czytalam wlasnie Tak jak Ty ze jak sie karmi cycem to do 6 miesiaca lepeij nic nie dawac i ja chyba tak zrobie poczekam niech jej tam w brzuszku wszystko dojrzeje do tego,,doroslego jedzonka,,

Widzę, żei u Was pojawił się temat wprowadzania kaszek itp. Ja też czytałam, że dzieć karmiony piersią do 6 m-ca nie powinien być dokarmiany (chyba że za mało przybiera na wadze) i podobnie jak mmarta chciałabym się tego tzrymać.
dana pisze:ach ale ze mnie poaskuda nie przywitalam naszej nowej kolezanki wybacz kochana Witam cie serdecznie
nic się nie stało. Witaj!

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

12 sty 2009, 12:45

hej my mielismy dzis do lekarza jechac ale nie ma wolnych terminow :ico_zly: wiec dopiero jutro, w nocy tak mnie goraczka trzepala ze szok cala posciel mokra, maly trzyma sie dzielnie wczoraj dalam mu czopka na goraczke i bylo ok. choc budzil sie czesto na jedzonko i picie dobrze ze ma apetyt jeszcze by sie odwodnil :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość